Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Hejka!

Czy mógłbym prosić o to byś sprecyzował co dokładnie nie podobało Ci się w zakończeniu Arkham City, na które tak narzekałeś w recenzji? Mnie osobiście zaskoczyła

śmierć tych 3 czy 4 znanych postaci

oraz

motyw z dwoma Joker`ami.

Z góry dzięki za odpowiedź! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema brylant.

Czytałem ostatnio twój artykuł apropo różnych egranizacji Gwiezdnych Wojen na przestrzeni czasu i nie mogłem nie zauważyć, że pochwaliłeś Galactic Battlegrounds i zmieszałeś z błotem (no to może troche zbyt mocno powiedziane) Rebelliona.

Moja opinia jest wręcz odwrotna. To Rebellion mimo tego, że bardzo słaby pod względem grafiki jest bardzo grywalny i ma w sobie coś z tycoona, co sprawia, że przykuwa na wiele godzin. Posiada też dwuosobowe multi, w które gra się bardzo przyjemnie. Tymczasem Galactic Battlegrounds to zwykłe Age of Empires przeteksturowane na Gwiezdne Wojny.

Wiem nasze opinie różnią się i każdy ma prawo do innych poglądów. Chciałbym jednak abyś teraz jako starszy i doświadczony już gracz, w miarę możliwości, spróbował raz jeszcze zasmakować tego co Rebellion ma do zaoferowania, bo choć niedoceniony, jest to na prawdę tytuł godny uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja.

Jak to robisz, że jesteś taki piękny i młody? Co to za sekret? Dieta buraczana? Maseczka z ogórków? Tran żarłacza białego? Dusze niewiernych?

Jak to się dzieje, że masz wciąż dziewiętnaście lat i tyle samo wiosen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja.

Jak to robisz, że jesteś taki piękny i młody? Co to za sekret? Dieta buraczana? Maseczka z ogórków? Tran żarłacza białego? Dusze niewiernych?

Jak to się dzieje, że masz wciąż dziewiętnaście lat i tyle samo wiosen?

Spiritus. Spiritus movens. :)

g.

REAKTYWACJA!

blink_prosty.gif

No nie rób tak bo uwierzą!

Do Prima Aprilis jeszcze tydzień i będziesz musiał nowy żart wymyślać rage.png

Ty mnie nie naciskaj, bo się w sobie zamknę. :P

g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to eld robił za redakcyjnego wroga japońskiej animacji.

Animacja została zrobiona przez jednego człowieka, który pracował nad nią łącznie przez cztery lata, po czym ostatecznie zamieścił w sieci za darmochę. Dodam, że sam autor filmiku również jest wielbicielem TIE Fightera, o czym świadczą zawarte w jego utworze nawiązania do tej gry, jak chociażby ten czerwony ekran taktyczny, widziany w odprawach między misjami, czy też sygnał w kokpicie TIE Fightera, ostrzegający przed wrogą rakietą.

Filmik budzi we mnie mimo wszystko rozmaite wątpliwości, na czele z tym, czy w ogóle jest możliwe zrobienie przy pomocy TIE Bombera takiego numeru, jaki odstawiła ta kobitka ze szramą na twarzy. Przecież to jest ociężała krowa (w sensie bombowiec, nie ta panna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił, ale nie miał wyłączności.

Co do filmiku - fanostwa twórcy nie kwestionuję, przeciwnie: doceniam i proszę o więcej. Byłoby mi milej, gdyby ograniczył się z typowymi dla japońskiej animacji parabolami (choćby ta TIE Bomberka).

BTW:

:)

g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat narzekanie na anime w SW trudne nie jest choć mnie bardziej przeszkadza infantylizacja. Mam taką nową nadzieję że Disney prócz produkcji dla dzieci stworzy coś bardziej dorosłego, bardziej w klimatach starej trylogii niż nowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym newsletterze napisales, ze przynajmniej czterech redaktorow zbiera na Anakondy w Elite Dangerous. Kto z redakcji moze sie pochwalic posiadaniem CMDR przed swoim nickiem w grze Davida Brabena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to na początku disclaimer: Jestem w pracy i nie mam przy sobie CDA. Jednocześnie wydaje mi się, że to Ty pisałeś recenzje Destiny 2 w wersji PC. Jeśli się mylę to możesz sobie odpuścić czytanie dalszych wypocin.

Wersja PC dostała solidne 9+ i generalnie kompletny zachwyt nad konwersja itp. Osobiście czuję się leciutko zrobiony w człon tym werdyktem, gdyż odpaliłem sobie próbną wersję i okazało się, że gra nie obsługuje formatu 16:10 dla rozdzielczosci takich jak 1920x1200 oraz 2560x1600. Przez co muszę grać w 1080p a obraz jest rozciągnięty. Jest to też powód, dla którego zdecydowałem się na chwilę obecna nie kupować pełnej wersji. Czy możesz się odnieść do powyższego zarzutu odnośnie rozdzielczości? Zwróciłeś na to uwagę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...