Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Bez zbędnych wstępów, bo znamy się nie od dziś i nawet nie od wczoraj...

? tak, Gem.ini, gem.ini, gem i geminho (jak również Pan Purkrabek z Banku Slavia i [ocenzurowane ze względu ma, aha, nieletniość]) to jedna i ta sama osoba i co najwyżej dwie różne osobowości.

? nie, nie odpowiadam na pytania odnośnie wzmiankowanych osobowości. Są rzeczy na niebie i ziemi, które dla dobra środowiska naturalnego i przyszłych pokoleń powinny pozostawać pod ziemią.

? tak, w CD-Action zajmuje się m.in. DVD i newsami growymi. Jak również dekoncentrowaniem kolegów i dezorganizowaniem kolegiów. Zdarza mi się też coś napisać. Ponoć czasem nawet z sensem!

? nie, nie lubię pisać minifelietonów i najpewniej nigdy nie zajmę się blogowaniem. Może kiedy zostanę jakąś gwiazdą, albo choćby celebrytem, ale do tego sporo (zer na koncie) mi jeszcze brakuje...

? tak, lubię wszystkie gry z wyjątkiem tych, których nie lubię. Wśród tych ostatnich znaleźć można wszelkie adventure, w których ?point & click piaskiem w dzięcioła, by wyrzygał bombę atomową?, argh!...

? nie, wbrew obiegowej opinii nie mam nic wspólnego z tzw. renesansem der deutschen adventure-spielen, który jakoby miał odbyć się na złość mojej skromnej osobie. Ale ja im jeszcze pokażę.

? tak, posiadam i lubię konsole i mam ich kilka, przy czym z tzw. next-genów tylko X360. Rozważam też, przyznaję, PlayStation 3, ale jak dotąd portfolio jego exclusivów jest żałośnie mikre.

? nie, pomimo posiadania konsol większość czasu spędzam przy pecusiu. Winić należy przy tym nie tylko charakter pracy, ale i rozrywki ? wciąż jeszcze nie znalazłem gry lepszej niż WoW.

? tak, w WoW-a gram dużo za dużo. Posiadane postacie na poziomie 70 to prot warrior, disc priest, arc mage i sub rogue, ale czas obecnie inwestuję w 50% z nich. I kilka małych i średnich altów...

? nie, nie zamierzam zdradzić ich imion i miejsca zamieszkania. A, w kwestii tego paladyna z recenzji oryginalnego WoW-a ? bez złudzeń, Horde 4 Life & Forever! Zwłaszcza, że gram z Nią.

? tak, jestem zajęty i zaklepany, a nawet zaręczony. Zdaję sobie sprawę, że to wyznanie to dramat dla PT Czytelniczek, ale... mam wrażenie, że powinny wiedzieć, że nic się już nie da zrobić... (foty na PW ;)

Moje motto: ?Why should I have to WORK for everything?! It's like saying I don't deserve it!?. A bardziej serio ?Reality continues to ruin my life.?. I tym optymistycznym akcentem do następnego razu, żegna się z Wami,

Pan Purkrabek z Banku Slavia aka. gem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi wytłumaczy o co chodzi z tymi tytulami do akapitow w recenzji RoT Argonauts , bo troche nie kapuje...:/

W zastepstwie: otworz Iliade albo Odyseje... i zobacz jak sie nazywaja kolejne rozdzialy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie u nos! Pierwsze i najważniejsze - postanowiłem sobie bywać częściej na naszym forum i co więcej - odpowiadać na pytania przynajmniej dwa razy w tygodniu. Zaczynam już teraz:

Czy jako zaszczytna osoba, która recenzowała pierwszego Unreala, zdarza ci się pogrywać w którąś z Nierzeczywistych gier?

Naturalnie, że tak i nie. Przy czym bardziej w Championshipy i Tournamenty, niż Unreala 10/10 sprzed lat. Istnienia Unreala II nadal nie przyjmuję do wiadomości.

jakie posiadasz gry na x360? ;) Ile czasu i przeważnie kiedy przeznaczasz na granie dla przyjemności? Z góry dzięki za odpowiedź

Whoah, nie tak prędko! Gier mam kilkanaście, może kilkadziesiąt. W tym tygodniu grałem w Forzę, Asasyna, GTA4 i Condemned 2. Czekam na Ninja Gaiden II. Ile czasu? Zapewne zbyt dużo, biorąc pod uwagę, że temat konsol w CDA praktycznie nie istnieje. Może jednak któregoś dnia okaże się, że te "przygotowania" miały jednak sens...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem sobie bywać częściej na naszym forum i co więcej - odpowiadać na pytania przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Hehe ciekawe czy to bardziej "kij" czy "marchewka" zadziałała :)

Domyślam się że Ghosta odjazdem na punkcie SW nie przebijasz, ale czy dalej te universum Cię pociąga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe czy to bardziej "kij" czy "marchewka" zadziałała :)

Domyślam się że Ghosta odjazdem na punkcie SW nie przebijasz, ale czy dalej te universum Cię pociąga?

Dziwne również dla mnie, ale żadna z tych zachęt. Po prostu w końcu mamy stronę, o której można napisać do domu ;)

SW? Nadal i nieodmiennie TOT. Te nowe mogę obejrzeć, ale pod warunkiem, że mam kontrolę nad przyciskiem FFWD i mogę przewinąć sceny na łące. Co do gier - czekam, ale nie jakoś przesadnie, na Force Unleashed i, zupełnie wbrew wszystkiemu, na TIE Fightera II.

<SALUTE>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam, ale nie jakoś przesadnie, na Force Unleashed i, zupełnie wbrew wszystkiemu, na TIE Fightera II.

Hehe u mnie dzieci myślą że Wii dostały by pogrywać w jakieś Spidermany :) A TIE 2 jak wyjdzie to pewnie ze sterowaniem optymalizowanym do pada :rolleyes: i ze zręcznościową rozgrywką - bo teraz target nie lubi się przemęczać. :)

Nooo, w Twoim wieku to by było istne szaleństwo... :P //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie dzieci myślą że Wii dostały by pogrywać w jakieś Spidermany :) A TIE 2 jak wyjdzie to pewnie ze sterowaniem optymalizowanym do pada :rolleyes: i ze zręcznościową rozgrywką - bo teraz target nie lubi się przemęczać. :)

Nie chcę Cię martwić, ale z tego co wiem Force Unleashed na Wii będzie zupełnie inną grą, niż ta z X360 czy PS3 (różne studia, różne features itd.). A jeśli o sterowanie w niedoszłym i niemożliwym TIE 2 idzie - hej, w X-Winga grałem na samym początku na klawiaturze (koszmar). Szybko doszła mysz i wiosłowanie po podkładce przy ciasnych zwodach. Wreszcie joy i... koniec wiosłowania, ale za to brak precyzji myszy przy celowaniu w zasięgu maksymalnym (joye te 10 lat temu trzeba było kalibrować). Innymi słowy więc cały czas sobie upraszczamy i pad byłby tylko logicznym ciągiem dalszym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć wiem że będzie inne. Co mnie poniekąd bardzo cieszy bo nie będę musiał dwa razy tego samego tak samo grać :)

Eeee no X-winga to ja na joy'u od począdku. Szkoda tylko że z dwóch płytek TIE żadna nie chciała działać jak należy i nie udało mi się go skończyć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym CDA są wypisane m.in. twoje kontrolery do grania, moje pytanie jest takie. Czy ta klawiatura za 40 złotych ci wystarcza? Przecież w porównaniu do innych klawiatur opisanych w tym dziale prezentuje się ona nad wyraz skromnie. Kolejnym pytaniem jest, to czy prawdą jest iż siedzisz w najciemniejszym kącie w redakcji :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Eeee no X-winga to ja na joy'u od począdku. Szkoda tylko że z dwóch płytek TIE żadna nie chciała działać jak należy i nie udało mi się go skończyć :(

Jam nabył drogą kupna przez znajomych wersję na dyskietkach jeszcze. I uważam, że tamta właśnie, a nie żadne TIE95 była najlepsza. Dynamiczna muza dopasowująca się do tempa akcji. I feniksy rebelii na płatach wahadłowców, które tak pięknie zmieniały się w nieakcelerowane jeszcze kule ognia... ;)

Co do ukończenia - sam dobiłem do misji DESTROY EVERYTHING! KILL! KILL! KILL! z Defender of the Empire. Jako Emperor's Reach, yay. Były czasy...

W nowym CDA są wypisane m.in. twoje kontrolery do grania, moje pytanie jest takie. Czy ta klawiatura za 40 złotych ci wystarcza? Przecież w porównaniu do innych klawiatur opisanych w tym dziale prezentuje się ona nad wyraz skromnie. Kolejnym pytaniem jest, to czy prawdą jest iż siedzisz w najciemniejszym kącie w redakcji :) ?

Najzupełniej. Klawiatura ma przede wszystkim nie przeszkadzać w pisaniu.

I nie, nie jest _już_ prawdą twierdzenie, że siedzę w najciemniejszym kącie redakcji.

PS. Mam palącą potrzebę poskarżenia się: levelując i ubierając priesta straciłem tylko czas. Trzeba było grać druidem, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sporo czasu upłynęło w Wiśle ale czy mógłbyś sobie przypomnieć na jakim poziomie grałeś w Króla Nazguli? Uważam, że średni to przeginka szczególnie w ostatnich misjach i zastanawiam sie czy grałeś właśnie na tym. Ja sie poddałem, przy przedostatniej misji, gdyż jeszcze trochę, a zacząłbym nieładnie traktować komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sporo czasu upłynęło w Wiśle ale czy mógłbyś sobie przypomnieć na jakim poziomie grałeś w Króla Nazguli? Uważam, że średni to przeginka szczególnie w ostatnich misjach i zastanawiam sie czy grałeś właśnie na tym. Ja sie poddałem, przy przedostatniej misji, gdyż jeszcze trochę, a zacząłbym nieładnie traktować komputer.

Uuuch, nie pamietam. Z reguly gram na domyślnym - tym, o ktorym sami tworcy mysleli, ze jest najwlasciwszy dla wiekszosci graczy. Pamietam jednak misje z Amon Sul i faktycznie - nie byl to spacer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuch, nie pamietam. Z reguly gram na domyślnym - tym, o ktorym sami tworcy mysleli, ze jest najwlasciwszy dla wiekszosci graczy. Pamietam jednak misje z Amon Sul i faktycznie - nie byl to spacer...

Amon Sul przeszedłem jeszcze bez problemu. Jednak dwie przedostatnie misje to była masakra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć gem. Podobno lubisz grać w strategię i znasz zapewne grę Jagged Alliance 2 której dawno, dawno temu byłeś recenzentem. W związku z tym mam kilka pytań które zawarte są poniżej:

Czy seria Jagged Alliance jest Ci znana? Czy podjąłbyś się napisania takiej recenzji na łamach CD Action? Na przykład recenzja gry Hired Guns: The Jagged Edge której premiera odbyła się parę dni temu, tj. 20 czerwca 2008r.

Może na jakieś konferencji uda Ci się zaproponować dodanie recenzji tej gry.

Pozdrawiam i bardzo dziękuje za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ? Grałeś w tibie ? W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ? Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Czy jesteś wierzący ?

Czemu każdemu redaktorowi zadajesz te pytania

pozatym jak w WoWa to na tibie już by mu czasu nie starczyła

@top

Gem czy to ty jesteś Alkochohlik w GW???

@edit

pierwszy post na drugiej stronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema gem. Mam parę pytań. Grasz/Grałeś w jakieś gry MMORPG? Jeśli tak, to jaka najbardziej przypadła Ci do gustu? Czasem w AR pojawiają się teksty, które są o Tobie (vide AR 05/2008) i Cię obrażają. Czy czytając takie coś, czujesz się urażony, czy też nie zwracasz na to uwagi? Pozdro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć gem. Podobno lubisz grać w strategię i znasz zapewne grę Jagged Alliance 2 której dawno, dawno temu byłeś recenzentem. W związku z tym mam kilka pytań które zawarte są poniżej:

Czy seria Jagged Alliance jest Ci znana? Czy podjąłbyś się napisania takiej recenzji na łamach CD Action? Na przykład recenzja gry Hired Guns: The Jagged Edge której premiera odbyła się parę dni temu, tj. 20 czerwca 2008r.

Może na jakieś konferencji uda Ci się zaproponować dodanie recenzji tej gry.

Pozdrawiam i bardzo dziękuje za odpowiedź.

Jagged Alliance znam raczej dobrze. Dla niej specjalnie te 10+ lat temu kupiłem cały 10-pak jakichś śmieci. To jednak już historia i obecnie preferuję inne gatunki. Nie sądzę też, bym w przewidywalnej przyszłości miał zająć się recenzowaniem "duchowych spadkobierców" dzieła Sir-Techa. Choćby dlatego, że wypadłem nieco z obiegu i siłą rzeczy recenzja nie byłaby ścisła...

Gem czy to ty jesteś Alkochohlik w GW???

Wypraszszam szobie, hep! ;)

Siema gem. Mam parę pytań. Grasz/Grałeś w jakieś gry MMORPG? Jeśli tak, to jaka najbardziej przypadła Ci do gustu? Czasem w AR pojawiają się teksty, które są o Tobie (vide AR 05/2008) i Cię obrażają. Czy czytając takie coś, czujesz się urażony, czy też nie zwracasz na to uwagi? Pozdro ;)

Nie kryję, że od lat gram w WoW-a. Inne, w które wszedłem nieco głębiej to City of Heroes, LotRO, Age of Conan (nie liczę tych, które jedynie liznąłem po wierzchu - jakieś Linage czy SWG). Mimo to pozostaję wierny swojej pierwszej prawdziwej miłości. For the Horde!

Pojawiają się, powiadasz? I obrażają? I urażają nawet? I tylko uwagi jakoś tak nie zwracają ;)

Jakie miałeś odczucia jak byłeś teraz w Paryżu?

Mieszanka wybuchowa raczej. Z jednej strony sam iwent - rewelacja. Naprawdę wyjątkowe doznanie - zwłaszcza "zdrada" Diablo III i koncert Video Games Live (pełny chór, wyobrażasz sobie?). Z drugiej strony sam Paryż to wyjątkowo nieciekawe miejsce. Pewnie - Luwr, Notre-Dame czy Wieża są kapitalne i w zasadzie każdy powinien zobaczyć i zwiedzić. Cała reszta jednak mała, brudna, bez serca i ducha...

W które dni tygodnia jesteś Smugiem? :)

A tak serio: Skąd wzięła się twoja ksywa? Z tego co mi wiadomo Gemini to (chyba z łaciny) bliźniaki? :)

W śrątki. I nie, nie myli Cię intuicja, mój młody buddyniu, albowiem gemini to istotnie w lackim zodiakalne bliźnięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...