Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mieciu

Rozwiązany: Bardzo długie wczytywanie

Polecane posty

Witam, ostatnio na moim komputerze pojawił się problem, a mianowicie bardzo długo wczytują mi się gry np. Company of Heroes którego nie dawno kupiłem. Misja w kampanii potrafi się wczytywać dobre 10 minut, a ponadto gdy już się wczyta to muszę czekać kolejne parę minut aż gra przestanie się zacinać. Problem ten widoczny jest widoczny we wszystkich płaszczyzna pracy komputera tj. nawet strona internetowa może się zaciąć.

Robiłem formatowanie i przeszukałem komputer antywirusem ale nadal nic.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie jeszcze raz... jeżeli masz na płytce to wszystkie pliki program zapisuje na dysku wirtualnym który tworzy w pamięci RAM. Gdy robisz screena lub sprawdzasz SMART to jest on zapisywany w folderze LOG. Możesz skopiować ten plik np. na pendrive'a który należy podłączyć jeszcze przed uruchomieniem programu. W tym celu po zakończeniu skanowania, zrobieniu screenów, smartów itd. naciskasz alt+x aby wyjść z programu. Będziesz miał linię poleceń w której wpisujesz cd log aby przejść do folderu, w którym zapisane są wszystkie pliki które chcesz skopiować. Wpisując DIR /P możesz sprawdzić ich nazwy. Teraz wystarczy komenda copy. i na przykład jeżeli chcesz skopiować na pendrive'a plik z zapisem SMART wpisujesz copy smart.log x: (gdzie x to litera jaka jest przypisana do Twojego pendrivea i powiem szczerze nie wiem jak sprawdzić jakie oznaczenie ma pendrivetongue_prosty.gif , najczęściej jest to pierwsza wolna litera alfabetu więc najprawdopodobniej będzie to b lub c, musisz po prostu popróbować wstawiając w miejsce x kolejne litery, aż do uzyskania komunikatu o poprawnym skopiowaniu pliku). No to mniej więcej tyle, druga opcja to...skorzystanie z aparatuwink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak, to chyba następna próba już nie ma sensu (acz można by spróbować ponownego zerowania, ale selektywnego - skan z opcją ERASE DELAYS... wątpię jednak, aby kolejne zerowanie poprawiło obecny stan; w sumie na razie - jak już pisałem - tragedii nie ma).

BTW, jak wygląda teraz główna kwestia, nadal są problemy czy już nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...