Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

To nie pytanie wiem, ale nie czepiaj się:)

To nie jest pytanie!

Studiuje dziennikarstwo, Co muszę zrobić żeby zostać redaktorką CDA?

Dziewczyno, nawet nie wiesz, ile wysilku kosztowalo mnie powstrzymanie sie przed jakims seksistowskim komentarzem... :) Na poczatek proponuje zaczac wspolprace z CDA na zasadzie podsylania tekstow, ktory moga pojsc do druku. Masz tu pewne wskazowki: http://forum.cdaction.pl/Wspolpracownik-CDA-t14735.html. Nie zawadzi do tekstu dolaczyc klasyczne CV z informacjami i zdjeciem.

Mam kilka pytań.

1. Co sądzisz o serialach: Lost i Prison Break?

To samo, co wczesniej. :) Odpowiadalem juz na to pytanie kilka razy i szczerze mowiac nie chce mi sie odpowiadac znowu. :)

2. Czy poza pracą dużo czasu spędzasz przed komputerem?

Niestety tak. :/

3. Czemu jesteś tak sceptycznie nastawiony do prowadzenia bloga?

No nie wiem... Bo blogi sa do bani?

4. Czy lubisz pić Coca-Cole?

Zdecydowanie wole Pepsi.

Z góry dzięki za fatygę

Spoko, fakture wysle poczta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić ta edycje kolekcjonerska coj ? Chodzi mi glownie o te bonusy do gry i nie wiem czy to warto i nie wiem co tam jest konkretnie, moze Ty wiesz?

No ja [beeep]ę!!!!!

Od czego masz internet idioto?

http://gameart.blox.pl/2009/05/W-sklad-Edy...-Drewniane.html

Pierwsza strona w google po wpisaniu "edycja kolekcjonerska call of juarez 2". Szukanie zajęło z 5-10 sekund. Skąd sie biorą tacy ludzie...

Ostrzeżenie na wstrzymanie. [Tur]

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Wyluzuj z tymi napadami agresji, bo wylecisz z forum.

Aaaarrrrghhhhh!!!! :-)

Ja na co dzień jestem spokojny (:D). Wkurzają mnie tylko tacy ludzie, którzy jak czegoś szukają to najpierw walą posta na jakimś forum zamiast normalnie użyć google i w 5 sekund znaleźć odpowiedź. Wszystko w necie na tacy jest, a im jeszcze mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie tylko tacy ludzie, którzy jak czegoś szukają to najpierw walą posta na jakimś forum zamiast normalnie użyć google i w 5 sekund znaleźć odpowiedź.

Mnie tez wkurzaja. Ale to nie powod, zeby robic z forum chlew wyzywajac wszystkich wokolo od idiotow. Zwlaszcza ze nikt Cie nie prosil o zaprowadzanie porzadku.

Mówiłeś, że za młodu miałeś świra na punkcie Final Countdown. Teraz też czasem sobie puszczasz to dla przyjemności?

Nie, raczej nie. Dalej bardzo lubie ten kawalek, ale chyba nigdzie go nawet nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lubisz serię Sacred i czy wolisz część pierwszą czy drugą? IMO pierwsza duże lepsza, miała klimat i dość ciekawą jak na hack'slasha fabułę, a dwójka jest nieciekawa i zbyt długa. Ogólnie to wg. mnie Sacred 1 to jedyny słuszny następca Diablo.

2. Co możesz powiedzieć o cyklu Sapkowskiego o wojnach husyckich i czy jest on pisany w stylu podobnym do tego, który znamy z Wiedźmina?

3. Czy grałeś w Morrowinda, a jeśli tak to znudził cię czy zaciekawił?

4. Kiedy znów wystawicie płytę na allegro?

5. Wiesz może kiedy "Cage" odwidzi Polskę?

Pozdro, Luker :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lubisz serię Sacred i czy wolisz część pierwszą czy drugą? IMO pierwsza duże lepsza, miała klimat i dość ciekawą jak na hack'slasha fabułę, a dwójka jest nieciekawa i zbyt długa. Ogólnie to wg. mnie Sacred 1 to jedyny słuszny następca Diablo.

"Jedynka" byla fajna, "dwojki" w ogole nie widzialem.

2. Co możesz powiedzieć o cyklu Sapkowskiego o wojnach husyckich i czy jest on pisany w stylu podobnym do tego, który znamy z Wiedźmina?

Moge powiedziec tyle, ze pierwszy tom jest wedlug mnie znakomity, ale im dalej, tym slabiej. Koncowka jest juz w ogole do bani. Ta trylogia potwierdza teorie, ze Sapkowski o wiele lepiej radzi sobie z opowiadaniami niz z opaslymi powiesciami. A styl jest podobny do "Wiedźmina", bo przeciez to ten sam autor, prawda?

3. Czy grałeś w Morrowinda, a jeśli tak to znudził cię czy zaciekawił?

Nie pamietam juz jak to dokladnie bylo, ale bardzo szybko te gre odlozylem.

4. Kiedy znów wystawicie płytę na allegro?

Jak tylko nasz gitarzysta sie obudzi i wznowi aukcje.

5. Wiesz może kiedy "Cage" odwidzi Polskę?

Ostatnie info, jakie od nich dostalem bylo takie, ze chcieliby zagrac u nas jeszcze w tym roku. Potem prosili o namiary na organizatorow roznych festiwali (co jest znakomitym posunieciem - sam Cage nie sciagnie u nas przyzwoitej liczby ludzi). Nie wiem, jak teraz wygladaja ich plany.

słuchasz rhapsody ?

Nie. Mam alergie na chlopaczkow w obcislych spodniach, spiewajacych falsecikiem pioseneczki o smokach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Specjalny kod aktywujący postacie, profesje i rodzaje broni" mowi mi raczej tyle co nic. Dlatego chcialem dowiedziec sie co to dokladnie jest bo slyszalem ze sa to takie bonusy jak zlota bron w multi ale nie jestem pewien czy to prawda, chodziło mi o szczeguły a wszedzie bylo takie cos jak wlasnie to:"Specjalny kod aktywujący postacie, profesje i rodzaje broni". Przepraszam jesli kogos wnerwilem lub obrazilem moim poprzednim postem w tym temacie.

Edytowano przez Shaku11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam dwa pytanka.

1. Masz może "Flight 666" Maidenów? Zastanawiam się nad kupnem edycji 2DVD, ale nie wiem czy warto.

2. Czy możesz wyrazić swoją opinię na temat Epiphone'a G 310 (http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...iphone-g-310-eb)

Bardzo mi się podoba, a słyszałem również, że całkiem nieźle gra.

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka.

1. Masz może "Flight 666" Maidenów?

Mam.

Zastanawiam się nad kupnem edycji 2DVD, ale nie wiem czy warto.

Z perspektywy fana Maidenow uwazam, ze warto.

2. Czy możesz wyrazić swoją opinię na temat Epiphone'a G 310

Niestety nie moge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Co sądzisz o zespole Lamb of God?

Kiedys gdzies slyszalem jakis ich kawalek, a moze i kilka - pamietam tylko tyle, ze mi stylistycznie nie podeszli.

Słyszałeś już "Headcrusher" Megadeth? Jak wrażenia?

Obiecujace. Jesli cala plyta bedzie taka konkretna, to powinna powalczyc o wyroznienia w mediach.

Jakby co udostępniono go na stronie roadrunnera na jedną dobę o 17.

Wiem. Od zeszlego wtorku mialem ustawiona przypominajke na dzis na 17. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...