Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Grałem kilka godzin i darowałem sobie, bo mój domowy pecet umiarkowanie dawał sobie z tą grą radę. Miałem nadzieję, że pojawi się wersja na PS3, ale nic z tego. Cóż, pewnie wrócę do serii przy okazji "trójki" na PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie było ale - na jakiej zasadzie dostałeś pracę w CDA? W sensie pisywałeś wcześniej do tego czasopisma, zaszedłeś do redakcji i miałeś rozmowę kwalifikacyjną czy jak? I jakie masz wykształcenie, ewentualnie - po jakich studiach jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytałem, bo wiem, że miałeś z tym problemy. Czyli zarzuciłeś już pomysł (zdaje się, że o tym wspominałeś) pożyczenia Xboxa, żeby sobie w dwójkę zagrać?

Był taki pomysł, ale jakoś nie chce mi się targać Xboksa, bo nie mam aż takiego ciśnienia.

Nie wiem czy pytanie było ale - na jakiej zasadzie dostałeś pracę w CDA? W sensie pisywałeś wcześniej do tego czasopisma, zaszedłeś do redakcji i miałeś rozmowę kwalifikacyjną czy jak?

W wieku 16 lat zacząłem regularnie pisać dla innego wrocławskiego czasopisma - I/O. Przez prawie trzy lata byłem stałym członkiem ekipy tego miesięcznika, a kiedy upadł, wysłałem CV i próbne teksty do CD-Action i Secret Service'u. Zadzwoniłem do redakcji CDA, pogadałem z Mac Abrą i zaprosił mnie na rozmowę. Zadebiutowałem w CDA 13/2001, zostałem stałym współpracownikiem, pisałem, coraz mocniej wiązałem się z redakcją, dostałem poważniejsze obowiązki i nie ukrywałem, że jestem bardzo zainteresowany etatem, jeśli pojawi się taka możliwość. Po ukończeniu studiów przez rok nie szukałem żadnej pracy, bo byłem zdeterminowany, żeby zostać w CDA na stałe, a pojawiła się nadzieja, że tak się może stać. No i postawienie wszystkiego na jedną kartę opłaciło się, bo po ponad 6 latach współpracy dostałem etat w lipcu 2007 roku.

I jakie masz wykształcenie, ewentualnie - po jakich studiach jesteś?

Ukończyłem stosunki międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej (obecnie to Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu.

Planujesz w najblizszym czasie udac sie na jakis koncert?

Bardzo czekałem na czerwcowy koncert Amon Amarth we Wrocławiu, ale że koncert został przeniesiony do Krakowa, chyba zwrócę bilety, bo nie chce mi się jechać we wtorek tak daleko. Szlag mnie trafił, bo strasznie się cieszyłem, że będę miał koncert jednej z ulubionych kapel w swoim mieście. Na pewno pojadę natomiast na Iron Maiden do Łodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie masz wykształcenie, ewentualnie - po jakich studiach jesteś?

Ukończyłem stosunki międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej (obecnie to Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu.

jak już jesteśmy przy takich tematach, pozwolę sobie zapytać - jaką szkołę średnią ukończyłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym być totalnym głupcem, by pytać czy znasz rosyjską (radzeicką) metalową kapelę Aria, ale jestem ciekaw co sądzisz na jej temat, tym bardziej jako osoba władająca językiem rosyjskim. Więc jak z tym jest?

I co sądzisz o nadchodzącej premierze (już jutro!) nowego krążka od Children of Bodom oraz o promującym go singlu Transference?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym być totalnym głupcem, by pytać czy znasz rosyjską (radzeicką) metalową kapelę Aria, ale jestem ciekaw co sądzisz na jej temat, tym bardziej jako osoba władająca językiem rosyjskim. Więc jak z tym jest?

Znam, ale słabo. Bardzo lubię album "Armageddon", uważam, że jest znakomity, ale ponieważ nie słucham już raczej takiego czystego heavy metalu, niespecjalnie ciągnie mnie do zapoznawania się z ich wcześniejszymi płytami. Najnowsza natomiast jest według mnie kiepskawa.

I co sądzisz o nadchodzącej premierze (już jutro!) nowego krążka od Children of Bodom oraz o promującym go singlu Transference?

Dawno temu przestałem sobie cokolwiek obiecywać po Bodomach. Nowy numer obleci, ale szału według mnie nie ma.

chciałbym zapytać , pana zdaniem , obecnie jaka jest najciekawsza ( najlepsza ) muzyka heavy metal ( którą pan gustuje )

Domyślam się, że pytasz o obecnie najlepszy według mnie zespół metalowy? Nie potrafię odpowiedzieć, bo jest tyle kapel grających bardzo różne odmiany metalu, że nie jestem w stanie wybrać. Mogę ewentualnie wymienić kilka swoich ulubionych zespołów, które nie rozczarowały mnie swoją formą w ostatnim czasie: Testament, Amon Amarth, Iced Earth, Black Label Society.

oglądasz Grę o Tron albo Breaking Bad? Co sądzisz o tych serialach?

Oglądam oba. "Breaking Bad" według mnie obniżył loty, ale zamierzam dotrwać do końca, zwłaszcza że zostało do niego pół sezonu. "Gra o tron" natomiast nie spodobała mi się od razu (nasłuchałem się o niej tyle, że spodziewałem się za wiele), ale polubiłem ją i wkręciłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki (męskie, damskie, longsleeve'y, różne rozmiary i kolory) są już dostępne od jakiegoś czasu na naszych koncertach i w sklepie internetowym ich producenta. Nie będę tu uprawiał jawnej reklamy, ale łatwo je znaleźć, wpisują w Google'u nazwę kapeli i hasło "koszulki". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna słabizna. Wpadł mi w ucho jeden kawałek - "Forget to Remember", który jest fajnym rockowym numerem. Tyle że nie oczekuję od Muistaine'a fajnych rockowych numerów, a reszty płyty po kilku przesłuchaniach nawet nie pamiętam. Po "Endgame" uwierzyłem, że Dave ma jeszcze do powiedzenia coś poza bzdurami i politycznym bełkotem w wywiadach, ale najwyraźniej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...