Jump to content

Recommended Posts

A czy wcześniejsze Devil My Cry'e też są warte polecenia ?? Własnie zastanawiam się nad kupnem, i przyda mi się twoja opinia ;p

Jaką częsc assasyna lubisz najbardziej ?

Revelations.

1.Grałeś może w "Don't starve" ?

Nie, bo 1) nie gram na PC (wyjątkiem jest Football Manager 2013, od którego trudno mnie oderwać), 2) nie interesują mnie gry niezależne.

2.Pogrywasz w pełniaki dodawane do CDA ?

Nie, bo nie gram na PC. Akurat w Chronicles of Riddick mam ochotę znowu zagrać (Butcher Bay przeszedłem już 2 razy, a Athenę raz), tyle że na PS3.

3.Co najbardziej lubisz pić ?

Pepsi Twist.

A czy wcześniejsze Devil My Cry'e też są warte polecenia ?? Własnie zastanawiam się nad kupnem, i przyda mi się twoja opinia ;p

Do mnie akurat ta seria nie trafiała, bo ogólnie nie jestem fanem japońskich gier(i w zasadzie całej japońskiej kultury popularnej).

Czy znasz zespól Killswitch Engage, i jeśli tak to jaka jest dla ciebie najlepsza ich piosenka. Ogólnie co sądzisz o metalcore :.

Czy znasz zespól Killswitch Engage, i jeśli tak to jaka jest dla ciebie najlepsza ich piosenka.

Znam, nie słucham. Z tytułu kojarzę tylko numer "My Curse".

Ogólnie co sądzisz o metalcore :.

Nie lubię.

Wcześniej przez 3 lata byłem członkiem ekipy innego wrocławskiego pisma dla graczy - I/O. Kiedy ono upadło, zacząłem rozglądac się za innymi możliwościami. Uderzyłem z CV i tekstami próbnymi do Secret Service'u (czy tam New S Service, bo chyba tak wtedy nazywało się to pismo) i do CDA. W tym pierwszym zostałem olany (dobrze się stało, bo NSS upadł kilka miesięcy później), a Mac Abra zaprosił mnie na rozmowę do redakcji i zacząłęm pisać dla CDA od numeru 13/2001.

Jestem wielkim fanem piłki nożnej (no dobra, byłym fanem - około dwa lata temu, po przyjściu "nowej gwardii piłkarzy", moja pasja się wypaliła. Nie orientowałem się już tak w nowych składach itp.). Zainteresowały mnie Twoje zachwyty nad najnowszym FM'em (no, może na moim sprzęcie nie ruszy, ale starsze odsłony jak najbardziej). Czy ta gra naprawdę potrafi wzbudzić takie emocje, jak opisujesz? Czy jest przystępna dla tych, którzy nie orientują się w symulatorach/tycoonach/managerach? I czy czynniki, jak trening, konferencje prasowe, wyjazdy, sparingi i reszta, bardzo wpływają na rezultat meczu? Grywałem kiedyś w menedżera w zwykłej FIFIE, i liczył się tam tylko dobry skład, konferencje szły w odstawkę.

Edited by c0r

Jestem wielkim fanem piłki nożnej (no dobra, byłym fanem - około dwa lata temu, po przyjściu "nowej gwardii piłkarzy", moja pasja się wypaliła. Nie orientowałem się już tak w nowych składach itp.). Zainteresowały mnie Twoje zachwyty nad najnowszym FM'em (no, może na moim sprzęcie nie ruszy, ale starsze odsłony jak najbardziej).

Nie wiem, czy starsze odsłony mają mniejsze wymagania. Polecam jednak spróbować FM 2013, bo sam w domu gram na słabym laptopie (dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz, 2 GB RAM-u, kiepska zintegrowana grafika) i da się.

Czy ta gra naprawdę potrafi wzbudzić takie emocje, jak opisujesz?

Nie, kłamałem, a 120 godzin nabiłem w FM 2013 dla uwiarygodnienia ściemy. :)

Czy jest przystępna dla tych, którzy nie orientują się w symulatorach/tycoonach/managerach?

Na pewno nie jest to gra przyjazna dla początkujących i łatwa do ogarnięcia, bo opcji, możliwości i informacji do przetrawienia jest w niej ogrom. Naprawdę ogrom. Na samym dopieszczaniu, uszczegółowianiu i dostosowywaniu taktyki do specyfiki konkretnych piłkarzy z jedenastki meczowej można spędzić masę czasu.

I czy czynniki, jak trening, konferencje prasowe, wyjazdy, sparingi i reszta, bardzo wpływają na rezultat meczu?

Tak.

Grywałem kiedyś w menedżera w zwykłej FIFIE, i liczył się tam tylko dobry skład, konferencje szły w odstawkę.

Trudno w ogóle porównywać głęboką, wiarygoną symulację, jaką jest FM, do trybu menedżerskiego w zręcznościowej Fifie.

Wielkie dzięki za odpowiedź. Nie pozostaje mi nic innego niż zaopatrzyć się w najnowszą odsłonę FM'a. Jak nie pójdzie, to cóż - poczeka na lepsze czasy. The Walking Dead idzie, to myślę że zadziała.

Można tutaj do was przesyłać sceerenshocki z gier do was by to znalazło się na następnej płycie cdaction ?? Jak tak to prosiłbym o odpowiedzenie z góry dzięki krecka_dostal.gif .

Ps. To nie głupie pytanie tylko chciałbym by to znalazło się tam gdzie napisałem i co.

Adres mailowy, na który można podsyłać materiały do Na Luzie, podany jest w piśmie nad tytułem działu.

Obejrzałem pierwszy sezon i uważam to za stratę czasu. Dla mnie był to całkowicie sztampowy film o zombi rozciągnięty na kilkanaście godzin. Od razu zaznaczę, że nie ma sensu namawiać mnie na dalsze oglądanie go.

Mam pytanko do Ciebie odnośnie najnowszego God of Wara. Czy warto bawić się w pobieranie bety multi najnowszej części za pośrednictwem Playtation Plus? Co prawda i tak chyba wykupię usługę bo jest tam parę innych fajnych gier do pobrania, w które nie grałem. Ale że mam zawalony dysk twardy w konsoli (stara wersja 80GB) oraz mobilny internet (w nocy mam za free ale muszę poświęcić parę dni aby coś większego ściągnąć) to się zastanawiałem, czy warto. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić God of Wara w multi... przyjemne to to?

Guest Ludwess

1. Co sądzisz o najnowszej części Mortal Kombat?

2. Kto jest najlepszym graczem w redakcji w Fifę?

Ile czasu zajmuje Ci pisanie recenzji? Chodzi mi o grę numeru, czyli tą najbardziej obszerną reckę, załóżmy, że na 4 strony.

Jak wygląda Twoja kariera w FM 13?

4 sezony Śląskiem - 4 mistrzostwa Polski, 2 Puchary Polski, 4 udziały co najmniej w grupowym etapie Ligi Mistrzów (w ostatnim sezonie doczołgałem się do ćwierćfinału LM, w którym odpadłem po 2-5 z Bayernem Monachium). Skład mam jak na polską ligę bardzo mocny (Teodorczyk, Milik, Wszołek, Kupisz, Mila, Sobota, Furman, Możdżeń i jeszcze paru innych świetnych zawodników), bo dostaję od zarządu dużo kasy na transfery (w ostatnim okienku transferowym 147 mln złotych), mam pokaźny budżet płac(w tej chwili 2,7 mln zł miesięcznie + zapas w postaci 120 mln budżetu transferowego) i bardzo podniosłem status klubu (w klasyfikacji klubów europejskich jestem na 40. miejscu), więc dobrzy pilkarze chcą dla mnie grać.

1. Co sądzisz o najnowszej części Mortal Kombat?

Fajna, ale bijatyki ogólnie nie utrzymują długo mojej uwagi.

2. Kto jest najlepszym graczem w redakcji w Fifę?

W Fifę grywamy ja, Qn'ik i Hut, ale trudno ustalić, kto jest najlepszy, bo kiedy graliśmy między sobą, wyniki były różne.

Ile czasu zajmuje Ci pisanie recenzji? Chodzi mi o grę numeru, czyli tą najbardziej obszerną reckę, załóżmy, że na 4 strony.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, bo nie włączam stopera, a poza tym nie ma reguły, ponieważ recenzję jednej gry pisze mi się łatwiej, a innej trudniej.

Tak mnie jakoś naszło, żeby wypytać o serię Mass Effect, nie wiem, dlaczego. Więc:

-Którą część serii uważasz za najlepszą?

-Jaką klasą najlepiej ci się grało

-Których członków drużyny najbardziej lubiłeś?

-A których najmniej?

-Idealista, czy Renegat?

Chciałem ci pogratulować recenzji najnowszego DMC CormaCu. Jak nie byłem do tej gry przekonany i wydawała mi się zwyczajnie kiepska, tak po przeczytaniu tekstu myślę: a może by dać jej szansę? Bohater bohaterem, a gra grą. Nie warto oceniać jej przez pryzmat poprzednich części, a dobrych slasherów na PC niedobór ;)