Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Rozumiem, tunele faktycznie albo sie kocha albo sie ich nienawidzi. A w zwiazku z tym, ze tatuaze Ci sie podobaja planujesz jakis? Najczestsza przeszkoda w zrobieniu takiego, czyli problem z pozniejszym znalezieniem pracy chyba Cie nie dotyczy, bo wydaje mi sie, ze koledzy z redakcji nie mieliby nic przeciwko. A moze sie myle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tunele faktycznie albo sie kocha albo sie ich nienawidzi.

Nie nienawidzę ich. Po prostu mi się nie podobają.

A w zwiazku z tym, ze tatuaze Ci sie podobaja planujesz jakis?

Nie.

Najczestsza przeszkoda w zrobieniu takiego, czyli problem z pozniejszym znalezieniem pracy chyba Cie nie dotyczy, bo wydaje mi sie, ze koledzy z redakcji nie mieliby nic przeciwko. A moze sie myle?

Musiałbym być bardzo naiwny, żeby wierzyć, że całe życie będę pracował w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zacząłeś grywać w jakimkolwiek zespole?

I czy masz jakieś porady co do szukania wokalisty? Bo sam mam z tym ogromny problem, mamy cały skład łącznie z perką, ale w mojej okolicy znalezienie wokalisty nadającego się do hard rocka graniczy chyba z cudem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zacząłeś grywać w jakimkolwiek zespole?

Jakieś 13 lat temu. Mój bliski przyjaciel też grał na gitarze, więc zaczęliśmy grać razem.

I czy masz jakieś porady co do szukania wokalisty?

Tak - uzbroić się w cierpliwość i nie robić sobie zbyt wielkich nadziei. :/

W mojej okolicy znalezienie wokalisty nadającego się do hard rocka graniczy chyba z cudem :/

Tak naprawdę to nigdzie nie jest łatwo znaleźć wokalistę, który umie śpiewać, a nie tylko drzeć mordę. My znaleźliśmy odpowiedniego człowieka - czyli naszego obecnego wokalistę - po pięciu latach istnienia kapeli. Wcześniej zarejestrowaliśmy demo z innym człowiekiem na wokalu, ale nie upubliczniliśmy tych nagrań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w którąś grę z serii Metal Gear Solid?

Nie.

1.Który God of War lepszy ??

"Trójka".

2.Znasz jeszcze jakieś dobre hack'n'slashe oprócz Darksiders i GoW ?

Koniecznie obadaj Castlevanię: Lords of Shadow i nowego Devil May Cry'a, jak wyjdzie. Enki zachwycał się też Bayonettą, ale do mnie jakoś ta gra nie przemawia.

3.Pytanie z tyłka wyciągnięte : Masz psa ? ;>

Nie. Ale kiedyś miałem i mam nadzieję, że kiedyś znowu będę miał. Póki co nie mam warunków (choćby ze względu na bardzo strome schody w mieszkaniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem wielkim fanem Judasów, aczkolwiek uważam Halforda za wyjątkowego wokalistę, album "Painkiller" za wybitny i lubię kilka ich pojedynczych kawałków z różnych innych płyt. Byłem na ich koncercie w Katowicach z ciekawości i dlatego, że uznałem, iż grzechem byłoby nie ruszyć tyłka na występ takiego zespołu odbywający się tak niedaleko - podobało mi się. Tego numeru, który zlinkowałeś, nie uważam za wybitny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką częsc assasyna lubisz najbardziej ?

Revelations.

1.Grałeś może w "Don't starve" ?

Nie, bo 1) nie gram na PC (wyjątkiem jest Football Manager 2013, od którego trudno mnie oderwać), 2) nie interesują mnie gry niezależne.

2.Pogrywasz w pełniaki dodawane do CDA ?

Nie, bo nie gram na PC. Akurat w Chronicles of Riddick mam ochotę znowu zagrać (Butcher Bay przeszedłem już 2 razy, a Athenę raz), tyle że na PS3.

3.Co najbardziej lubisz pić ?

Pepsi Twist.

A czy wcześniejsze Devil My Cry'e też są warte polecenia ?? Własnie zastanawiam się nad kupnem, i przyda mi się twoja opinia ;p

Do mnie akurat ta seria nie trafiała, bo ogólnie nie jestem fanem japońskich gier(i w zasadzie całej japońskiej kultury popularnej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przez 3 lata byłem członkiem ekipy innego wrocławskiego pisma dla graczy - I/O. Kiedy ono upadło, zacząłem rozglądac się za innymi możliwościami. Uderzyłem z CV i tekstami próbnymi do Secret Service'u (czy tam New S Service, bo chyba tak wtedy nazywało się to pismo) i do CDA. W tym pierwszym zostałem olany (dobrze się stało, bo NSS upadł kilka miesięcy później), a Mac Abra zaprosił mnie na rozmowę do redakcji i zacząłęm pisać dla CDA od numeru 13/2001.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...