Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o Nergalu?

Bawi mnie to, jak ze złego "szatanisty" rzucającego ze sceny czerstwe teksty rozpalające kindermetali ("następny kawałek to pięść wymierzona w twarz boga!" - Mystic Festival 2005) zmienił się w przylizanego, uśmiechniętego telewizyjnego celebrytę, ulubieńca cioć i babć. Poza tym wydaje się niegłupim facetem.

Miałeś okazję pograć już w sieci w God of War: Ascension?

Miałem okazję, ale z niej nie skorzystałem. Prywatnie niespecjalnie interesuje mnie multi (w jakiejkolwiek grze poza Fifą), a służbowo miałem akurat inne obowiązki, więc nawet nie walczyłem o te betę GoW-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz bijatyki?

Masz na myśli klasyczne bijatyki typu Street Fighter i Tekken, czy slashery (God of War, Darksiders)? Pierwsze lubię, ale raczej szybko mi się nudzą, natomiats slashery uwielbiam.

Jaka gra ma według Ciebie najlepszy system walki wręcz?

Ostatnio zachwycił mnie system walki w DMC - Devil May Cry.

Czy poza metalem masz jakąś nutę, która nie należy do tego gatunku? (punk, rock, pop itp.)

Lubię The Misfits (co jest wyjątkiem, bo za punkiem nie przepadam) i stary, dobry hard rock pokroju Whitesnake'a czy Alice'a Coopera.

Słyszałeś o polskim zespole Vallium?

Nie, nie znałem ich wcześniej, ale nie słucham takiej muzyki, jaką grają. Swoją drogą wokal kojarzy mi się z przeglądami piosenki aktorskiej. Ogólnie - nie moja bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zarabiasz w redakcji?? i czy dostajesz jakieś premie za obszerną recenzje??

Interesowanie się cudzymi zarobkami jest niekulturalne, a gdybym rozmawiał na takie tematy z obcymi ludźmi, w dodatku publicznie, to źle by to o mnie świadczyło.

Jaką potrawę najbardziej lubisz na wiligijnym stole?

Nie wiem. W ogóle nie przywiązuję dużej wagi ani do świąt, ani do jedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilka stron wcześniej o twoim uprzedzeniu do musicali. Jakie oglądałeś?

Osobiście polecam Jesus Christ Superstar (nic proreligijnego!). Jest to raczej rock opera a nie musical pełną gębą (nie ma w ogóle dialogów, tylko zbiór utworów) ale całość jest naprawdę świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Pytanie odnosnie recenzji gry z uniwersum Family guya w ostatnim CDA:

Czy ocena ktora wystawiles tej grze byla wystawiana z punktu widzenia fana Family Guya? W recenzji piszesz, ze jestes fanem ow gry, i ze usmiech nie schodzil Ci z twarzy niemal przez caly czas zabawy, zas w nocie koncowej widze ocene "6". To jak to w koncu jest?

PS. Mialem okazje zobaczyc, uslyszec, a nawet zamienic z toba dwa slowa na PGA, i tak jak zawsze bylem przekonany, ze czesto jestes w kiepskim humorze (wynikalo to z "wydzwieku" twoich wypowiedzi), tak od tamtej imprezy moje zdanie zostalo zmienione o 180 stopni. Po prostu jakbym rozmawial z innym czlowiekiem :). Stwierdzam, ze forum wciaga cie w ciemna strone mocy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormacku zadam ci kilka pytań odnośnie Iron Maiden ponieważ interesuję mnie ten zespół

1 Masz w domu jakieś płytki Iron Maiden?

2 Twoja ulubiona

3 Co sądzisz o trzech gitarzystach w IM czy może wolałeś współpracę Murray-Smith aniżeli Murray-Smith-Gers ?

4Napisałeś że jedziesz w tym roku do łodzi słyszałem że będą oprawy z trasy koncertowej Maiden England czyli też a raczej napewno będą piosenki z albumu Seventh Of twój ulubiony kawałek z tego albumu?

5 Ostatnie pytanie odnośnie co do koncertu czy jakbym kupił bilet za 330zł to miałbym szansę stać jak najbliżej sceny i powiedz mi czy ludzie może koczują przed koncertem ?

zapomniałem napisać jeszcze co sądzisz o tym że kumple mnie wyśmiewają ponieważ kupuję sobie płytki aniżeli ściągam argumentuje im tym że wolę wspierać twórców, chodzi mi o płyty muzycznę wczoraj zakupiłem sobie piece of mind i jestem z tego zadowolony :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilka stron wcześniej o twoim uprzedzeniu do musicali. Jakie oglądałeś?

Żadnego w całości. Odpycha mnie sama idea musicalu i denerwują mnie musicalowe piosenki. Po prostu.

Który tytuł na PS3 z dziedziny mma uważasz za najlepszy i mógłbyś polecić?

UFC Undisputed 3.

Czy ocena ktora wystawiles tej grze byla wystawiana z punktu widzenia fana Family Guya?

Tak.

W recenzji piszesz, ze jestes fanem ow gry, i ze usmiech nie schodzil Ci z twarzy niemal przez caly czas zabawy, zas w nocie koncowej widze ocene "6". To jak to w koncu jest?

A gdzie tu widzisz sprzeczność? Gra jest prymitywną strzelanką i gdyby odjąć od niej licencję Family Guya, nie warto byłoby podnieść jej z chodnika.

PS. Mialem okazje zobaczyc, uslyszec, a nawet zamienic z toba dwa slowa na PGA, i tak jak zawsze bylem przekonany, ze czesto jestes w kiepskim humorze (wynikalo to z "wydzwieku" twoich wypowiedzi), tak od tamtej imprezy moje zdanie zostalo zmienione o 180 stopni. Po prostu jakbym rozmawial z innym czlowiekiem smile_prosty.gif. Stwierdzam, ze forum wciaga cie w ciemna strone mocy tongue_prosty.gif.

Może to nie forum, tylko niektórzy użytkownicy. Tak czy inaczej przez internet nie da się tak naprawdę wiarygodnie ocenić osobowości rozmówcy. Np. to, że odpowiem na jakieś pytanie zdawkowym "tak", nie znaczy, że mam zły humor. Może po prostu nie mam czasu na elaboraty albo zwyczajnie nie warto do tej odpowiedzi niczego dodawać. Poza tym nie jestem typem człowieka, który musi być dla każdego superkumplem.

1 Masz w domu jakieś płytki Iron Maiden?

Oczywiście, że mam. Mam 10 ich albumów na CD, 5 singli na CD, winyle "Maiden Japan" i "A Matter of Life and Death", bootlega "Brave New Tour" na CD i "Iron Maiden In Profile".

2 Twoja ulubiona

Nie potrafię wybrać. Mogę zawęzić wybór do "A Brave New World", "Seventh Son..." i "Fear of the Dark", ale nie wskażę najlepszej z tych płyt.

3 Co sądzisz o trzech gitarzystach w IM czy może wolałeś współpracę Murray-Smith aniżeli Murray-Smith-Gers ?

Trzy gitary z pewnością świetnie sprawdzają się na żywo, bo jeśli dwóch gitarzystów gra harmonizowaną melodię, trzeci robi podkład, więc niczego nie brakuje i brzmienie jest pełniejsze. No i trzech wioślarzy to trzy różne style solowania. Za najlepszego z tej trójki uważam Smitha, ale według mnie żaden z nich nie jest wybitny.

4Napisałeś że jedziesz w tym roku do łodzi słyszałem że będą oprawy z trasy koncertowej Maiden England czyli też a raczej napewno będą piosenki z albumu Seventh Of twój ulubiony kawałek z tego albumu?

Chyba tytułowy.

5 Ostatnie pytanie odnośnie co do koncertu czy jakbym kupił bilet za 330zł to miałbym szansę stać jak najbliżej sceny

Sektory są rozrysowane na stronie organizatora. Tylko bilet za 330 zł daje możliwość dopchania się pod scenę.

i powiedz mi czy ludzie może koczują przed koncertem ?

Niektórzy tak.

zapomniałem napisać jeszcze co sądzisz o tym że kumple mnie wyśmiewają ponieważ kupuję sobie płytki aniżeli ściągam argumentuje im tym że wolę wspierać twórców, chodzi mi o płyty muzycznę wczoraj zakupiłem sobie piece of mind i jestem z tego zadowolony chytry_prosty.gif

Taka właśnie powinna być norma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś też że słuchasz głównie Heavy/Trash ostatnio znalazłem taki ciekawy szwedzki zespół, bathory się nazywa oni grali (bo założyciel nie żyje) Black/Viking metal ale nagrali też dwa trashowe albumy chciałbym ci tą piosenkę polecić z ich albumu octagon

jeśli jesteś w stanie to proszę posłuchaj i powiedz co o tym sądzisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę CormaCu, że nawet nie chciało Ci się skomentować Śmieciowego Metalu ; )

Czy macie jakieś inne plany koncertowe na nowy rok, prócz poznańskiego Undergroundu? A może z jakiegoś powodu robicie sobie teraz przerwę? No i jeśli macie dalsze plany, to czy może będziecie grać w jakimś mieście bardziej wysuniętym na północ niż Poznań?

BTW ogólnie widzę, że ostatnie koncerty były w maju, a dwa październikowe zostały odwołane (z jakiego powodu?) - zamierzacie w 2013 grać trochę bardziej intensywnie?

Pamiętam, że Bathory miało jakąś znośną balladę opowiadającą o chrystianizacji Skandynawii, ale nie pamiętam już dokładnie tytułu...

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę CormaCu, że nawet nie chciało Ci się skomentować Śmieciowego Metalu ; )

Zauważyłem to później - nie chciało mi się edytować posta.

Czy macie jakieś inne plany koncertowe na nowy rok, prócz poznańskiego Undergroundu?

Tak. Informacje podamy, kiedy wszystko będzie pewne.

No i jeśli macie dalsze plany, to czy może będziecie grać w jakimś mieście bardziej wysuniętym na północ niż Poznań?

Takich planów póki co nie ma. Problem polega na tym, że im dalej jedziemy, tym większe są koszty transportu (i ewentualnego noclegu). Nasze koszty przejazdu wynoszą z grubsza złotówkę za kilometr. A kto zapłaci kapeli takiej jak nasza np. 800 zł za występ?

BTW ogólnie widzę, że ostatnie koncerty były w maju, a dwa październikowe zostały odwołane (z jakiego powodu?)

Październikowe koncerty musieliśmy odwołać z powodu niedyspozycji wokalisty. Szlag mnie trafił. Szczególnie szkoda mi było koncertu z Romanem Kostrzewskim w Oleśnicy.

zamierzacie w 2013 grać trochę bardziej intensywnie?

Taki jest plan. Jeżeli nie będziemy grać koncertów, nie ma po co utrzymywać zespołu przy życiu.

Pamiętam, że Bathory miało jakąś znośną balladę opowiadającą o chrystianizacji Skandynawii, ale nie pamiętam już dokładnie tytułu...

Nie szkodzi, bo szkoda mi czasu na "znośne ballady" zespołów, których nie lubię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...