Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy mógłbyś podać ustawienia pieca, na jakich grasz?

Mógłbym (z pamięci i w przybliżeniu: kanał Crunch, wysokie - godz. 12, średnie - godz. 2, niskie - godz. 3, gain - godz. 9), ale jest to w zasadzie bez sensu, bo dochodzą do tego jeszcze dwie kostki wpięte między gitarę a piec (MXR ZW-44 jako dopałka i 10-pasmowy equalizer MXR KFK-1), które bardzo wpływają na moje brzmienie (że nie wspomnę o gitarze i paczce, bo to oczywiste).

Co jaki czas robicie próby?

Teoretycznie dwa razy w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni siedzę w pracy na Windowsie 8 - padł mi dysk i postanowiłem zainstalować najnowszy system. Jestem bardzo zadowolony, tyle że ja unikam "kafelków" i korzystam z systemu tak jak wcześniej z W7. Niektóre rzeczy mnie jeszcze irytują, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC! Mam tylko dwa pytania, twój profil PSN w sygnaturce to tylko i wyłącznie domowy profil?

To jest mój prywatny profil. Nie mam innego na potrzeby recenzji, jeśli o to pytasz. Zarówno na konsoli redakcyjnej (normalnej, sklepowej wersji, nie debugowej, która uniemożliwia zalogowanie się do zwykłego PSN-u), jak i odpalając w domu grę do recenzji, używam tego profilu.

Czytasz i grasz teraz w coś ciekawego?

Nie, wybieram tylko nudne książki i gry. A tak poważnie, to prywatnie gram ostatnio dużo w najnowszego Football Managera (chwilowy powrót do PC-gamingu po 2,5 roku), a niedawno przeczytałem "Drogę" McCarthy'ego. Niebawem zacznę zapewne czytać po raz drugi cykl "Mroczna wieża" Kinga, przy okazji zapoznając się z wydanym ostatnio "tomem 4 i 1/2" ("Wiatr przez dziurkę od klucza").

Oglądasz The Walking Dead?

Darowałem sobie po pierwszym sezonie, oceniając serial jako słabawy i niewarty dalszej straty czasu.

I czy w TWD grales?

Nie, ale z powodu bardzo wysokich ocen ciekawi mnie ta gra. Może kiedyś kupię na PS3 całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem i nie zagram, bo: 1) nie mam Xboksa i nie pałam do niego sympatią, 2) nie interesuje mnie seria Halo (m.in. ze względu na debilne stworki, których zachowanie nie pasuje mi kompletnie do poważnego shootera, którym Halo podobno jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem na pierwszej stronie, że słuchasz głównie metalu i niczego innego zazwyczaj nie ruszasz, ale korci mnie zapytać.

Mamy podobny gust muzyczny, lubię prawie wszystkie polecany przez ciebie zespoły. Ostatnio jednak ogromnie wkręcił mi się jazz. Jak oceniasz ten gatunek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem na pierwszej stronie, że słuchasz głównie metalu i niczego innego zazwyczaj nie ruszasz, ale korci mnie zapytać.

Mamy podobny gust muzyczny, lubię prawie wszystkie polecany przez ciebie zespoły. Ostatnio jednak ogromnie wkręcił mi się jazz. Jak oceniasz ten gatunek?

Jazz jest różny. Z mojego punktu widzenie dzieli się na taki, który ujdzie, jeśli cicho leci w knajpie i nie przeszkadza w rozmowie, i taki, którego nie da się słuchać.

Jaki masz rekord w graniu za jednym razem?

Raz, bardzo dawno temu, przesiedziałem cały wieczór i noc do 6 rano przy Frozen Bubble (jeśli nie przekręciłem tytułu, bo gier w "strzelanie kolorowymi kulkami" było jak mrówek), w sumie coś koło 10 godzin. Zadziałał wyjątkowo mocny efekt "jeszcze jednego etapu", a dodatkowo diabelstwo nie pozwalało zapisać stanu. Poddałem się przy planszy 98 ze 100, bo byłem już tak nieprzytomny, że machnąłem ręką i nigdy do tej gry nie wróciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zachowania polskiej młodzieży najbardziej Cię denerwują?

Możemy porozmawiać na mniej emeryckie tematy? :)

Czy zdarzyło Ci się kiedyś napisać na łamach CD Action coś, co mijało się z prawdą?

Tak, zdarzyło mi się kilka wpadek merytorycznych, ale nie były to jakieś ogromne wtopy. W recenzji Kingdoms of Amalur: Reckoning podałem np. niewłaściwą liczbę punktów nauki przydzielanych po awansie na kolejny poziom doświadczenia. Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale takie rzeczy się niestety zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mam pytanie do ciebie a dokładniej chodzi o serię God of War wink_prosty.gif Warto według ciebie zagrać? Bo przymierzam się do kupna od dobrych kilku miesięcy ale jakoś nie mogę się przekonać. Więc chciałbym poznać twoją opinię, i od której części najlepiej zacząć? 1 i 2 czy może 3? Jeśli mógłbyś podać tak przypuszczalnie na ile godzin starczy GoW byłbym wdzięczny ;]

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...