Jump to content

Recommended Posts

Czy macie juz w redakcji Far Cry 3 ?;> I czy bedzie recenzja Dragon Ball Z HD Collection jesli nie w pismie to chociaz na stronie ?:P

Far Cry'a 3 jeszcze nie mamy, recenzji Dragon Balla w CDA 13/2012 nie będzie, a stroną się nie zajmuję.

1. Grałeś w Rocksmith ? Jeśli tak to co o nim sądzisz bonie wiem czy kupować czy nie;p

2.Z innej beczki. Znasz polski zespół rockowy Rotten Bark ? Co o nich sądzisz ?

1. Lubisz ostre jedzenie?

2. Co powiesz o TES Morrowind?

3. Co sądzisz o dzisiejszej młodzieży? :P

4. Wybierzesz się na Hobbita do kina?

5. Co sądzisz o Windows Phone?

6. Czy smartfony, tablety i inne dotykowe cuda do grania maja szansę się wybić?

Co sądzisz o polskim zespole Hunter? Wybieram się na ich koncert i przyszło mi do głowy zapytać. smile_prosty.gif

Jakoś zupełnie mi nie wchodzi ich muzyka. Nie żebym słyszał wszystkie ich płyty, ale te parę numerów, które obiły mi się o uszy, zniechęciły mnie do zgłębiania tematu.

1. Grałeś w Rocksmith ? Jeśli tak to co o nim sądzisz bonie wiem czy kupować czy nie;p

Grałem tylko chwilkę, bo okazało się, że moją gitarą strojoną do D niewiele tam zdziałam, a nie będę dla gry przestrajał wiosła z floydem.

2.Z innej beczki. Znasz polski zespół rockowy Rotten Bark ? Co o nich sądzisz ?

Nie znam, ale ja generalnie nie słucham rocka.

1. Lubisz ostre jedzenie?

Niespecjalnie.

2. Co powiesz o TES Morrowind?

Jakoś tak wyszło, że grałem w Morrowinda tylko godzinę czy dwie.

3. Co sądzisz o dzisiejszej młodzieży? tongue_prosty.gif

Nie mam 70 lat, żeby psioczyć na młodzież.

4. Wybierzesz się na Hobbita do kina?

Tak.

5. Co sądzisz o Windows Phone?

Nic. Smartfonowy WIndows w ogóle mnie nie interesuje. Pozostanę przy Androidzie.

6. Czy smartfony, tablety i inne dotykowe cuda do grania maja szansę się wybić?

Ze względu na brak fizycznych przycisków dla mnie to nie są urządzenia do prawdziwego grania.

Czołem!

Cop powiesz na temat nowej Fify 13? ;) (Może była recenzja,nie wiem,nie mieszkam w Polsce-nie kupuję CDA),pójdzie na PC gdzie 12 lekko zacinała Czy mogą być problemy?;) Skoro już przy temacie piłki jesteśmy.

Zasiadasz/Wybierasz się na mecz Polska-Urugwaj?

Pozdrawiam :).

Cop powiesz na temat nowej Fify 13?

Jest znakomita, wyraźnie lepsza od poprzedniej.

(Może była recenzja,nie wiem,nie mieszkam w Polsce-nie kupuję CDA)

Można zamówić prenumeratę zagraniczną. :)

pójdzie na PC gdzie 12 lekko zacinała Czy mogą być problemy?wink_prosty.gif

Nie mam pojęcia. Ostatnia FIFA, w jaką grałem na PC, to bodajże edycja 2003.

Zasiadasz/Wybierasz się na mecz Polska-Urugwaj?

Obejrzę w telewizji.

To ja odpowiem

322,00 zł

Za krajową 179... Tak jak myślałem,pozostaje zamówić do Polski,a potem odbierać wink_prosty.gif.

Edited by I3ercy

Krótko: niemal zerowe szanse. Do Białegostoku mamy prawie 600 km w jedną stronę, więc koszty byłyby ogromne i zapewne nikt by ich nam nie zwrócił.

Obczaiłeś już "Looper'a"? Jeśli Cię nie kręcą takie klimaty, to mimo wszystko, bo od dawna nie było dobrego filmu s-f, a ten nim jest.

Poznałeś melona na PGA '12? Czy zdziwiłeś się gdy podleciał do redakcji i w bardzo bezpośredni sposób przywitał się, zabrał się za robienie zdjęć itd.? ;)

Co sądzisz o ludziach, którzy po zrobieniu kilku średniej jakości grafik zakładają stronę, nazywając ją [nick]ARTS? Czy są wg ciebie niespełnionymi twórcami z parciem na szkło, czy można ich przyrównać do ludzi, którzy w dzień po dostaniu od rodziców aparatu - lustrzanki dopisują do swojego konta na Facebooku wyboldowane PHOTOGRAPHY? :)

Istnieje możliwość umieszczenia na waszych dvd muzyki, którą tworzymy? Można by ją podesłać aby otrzymać odpowiedź? Będziemy nagrywać płytę lecz szukamy producenta a w podziemiu jest mało ludzi chcących wyłożyć pieniądze na coś czego nie znają. A znane są tylko kapele sponsorowane przez duże firmy. Czy można zrobić coś takiego jak kickstarter tylko dla muzyki?

pl.myspace.com/mystespoland

Kawałek Battlefield to z ostatniego demo, zapraszam!!!

Dzieki za odpowiedź, jak jest w podziemiu wiem bo znam ten temat od 1991 roku, wtedy zaczęła się moja wspaniała przygoda z muzyką i trwa do tej pory. Pamiętam kapele typu Behemoth, Kat, Besatt i wiele innych, które tu zaczynały.

Ja mam do zebrania 6000 na nagrania nie licząc masteringu, grafiki okładki, tłoczni czy drukarni. Fajna zabawa bo z ostatniego wydawnictwa zostało mi jeszcze jakieś 200 sztuk płyt i trzymam je w pywnicy. Szkoda, że duże firmy nie doceniają kapel podziemnych bo to bardzo podobna sytuacja do naszego futbolu krajowego. Na orlikach grają utalentowane chłopaki ale który trener zaprzątnie tym sobie głowę?

Wysyłałem materiały do Nuclear Blast, Osmose, Metal Mind itd ale i tak to nic nie da bo takie płytki lądują odrazu w koszu.

Dzięki za odpowiedź a materiał podeślę!!!

Edited by agajn

Poznałeś melona na PGA '12? Czy zdziwiłeś się gdy podleciał do redakcji i w bardzo bezpośredni sposób przywitał się, zabrał się za robienie zdjęć itd.? wink_prosty.gif

Szczerze mówiąc, nie pamiętam sytuacji. Inna sprawa, że sporo było bezpośrednich usób, które się witały i robiły sobie z nami fotki. :)

Co sądzisz o ludziach, którzy po zrobieniu kilku średniej jakości grafik zakładają stronę, nazywając ją [nick]ARTS? Czy są wg ciebie niespełnionymi twórcami z parciem na szkło, czy można ich przyrównać do ludzi, którzy w dzień po dostaniu od rodziców aparatu - lustrzanki dopisują do swojego konta na Facebooku wyboldowane PHOTOGRAPHY? smile_prosty.gif

Zjawisko, o którym piszesz, jest mi zupełnie obce (może dlatego, że nie używam Facebooka). Niech tam sobie ludzie robią cokolwiek ich jara. Może z jednej takiej osoby na tysiąc wyrośnie zdolny fotograf albo grafik.

Istnieje możliwość umieszczenia na waszych dvd muzyki, którą tworzymy? Można by ją podesłać aby otrzymać odpowiedź?

Kiedyś zamieszczaliśmy muzykę podziemnych kapel na DVD, ale z różnych powodów przestaliśmy to robić. Możesz wysłać maila na ogólny adres redakcyjny, ale nie obiecuję, że cokolwiek to da.

Będziemy nagrywać płytę lecz szukamy producenta a w podziemiu jest mało ludzi chcących wyłożyć pieniądze na coś czego nie znają.

Akurat w tym temacie mam własne doświadczenia, bo stosunkowo niedawno wydałem płytę ze swoim zespołem InDespair (http://soundcloud.com/indespair). Zapomnijcie, że ktokolwiek wyłoży kasę na wasz album, zwłaszcza że gracie ekstremalną muzykę. Jeśli chcecie nagrać płytę, będziecie musieli sfinansować ją sami, a dobre studio niestety sporo koszuje. Nas samodzielne wydanie płyty wyniosło kilkanaście tysięcy złotych (studio i produkcja gotowych płyt w tłoczni), ponieważ uznaliśmy, że trzeba iść do studia, które zapewni nam realizatora i brzmienie na zawodowym poziomie, bo szkoda nam czasu, energii i kasy na półśrodki.

Czy można zrobić coś takiego jak kickstarter tylko dla muzyki?

Są takie serwisy. W Polsce na podobnej zasadzie działa np. Megatotal.pl, ale raczej słabo widzę zebranie kasy od ludzi. Chociaż zastanawiam się, czy nie zacząć tam zbiórki na teledysk. Teraz, kiedy mamy album na przyzwoitym poziomie, może uda się coś zdziałać.

pl.myspace.com/mystespoland

Polecam umieścić swoją muzykę również w innych miejscach, bo na MySpace to już chyba hula wiatr. Musicie być wszędzie - na Soundcloudzie, YouTubie, last.fm itp.

Hej Cormac mam parę pytań i chciałbym też wiedzieć co tam u ciebie słychać ;)

1. Masz już jakieś może swoje typy na Grę Roku?

2. Czytałeś jakieś książki w ostatnim czasie?

3. Prócz AC III które wyszło, na co jeszcze w tym roku czekasz?

4. 2013 szykuję się naprawdę tłustym rokiem gier, masz jakąś grę na którą najbardziej czekasz? ;)

1. Masz już jakieś może swoje typy na Grę Roku?

Jakieś mam.

2. Czytałeś jakieś książki w ostatnim czasie?

Tak, "Drogę" McCarthy'ego.

3. Prócz AC III które wyszło, na co jeszcze w tym roku czekasz?

Chyba już na nic.

4. 2013 szykuję się naprawdę tłustym rokiem gier, masz jakąś grę na którą najbardziej czekasz? ;)

God of War: Ascension, rzecz jasna.

@Up

Dzięki za odpowiedzi, jak ci się podobała Droga? smile_prosty.gif Wiesz może czy w nowym numerze CDA będą już typy na Grę Roku czy dopiero w Grudniowym numerze? Kiedy znajdziesz czas na TES V Skyrim? :P

Edited by JediMati

Dzięki za odpowiedzi, jak ci się podobała Droga?

Tak sobie, nic specjalnego.

Wiesz może czy w nowym numerze CDA będą już typy na Grę Roku czy dopiero w Grudniowym numerze?

Wiem, a Ty dowiesz się z zapowiedzi numeru. :) Ale... jaki sens miałoby robienie podsumowania roku w listopadzie?

Kiedy znajdziesz czas na TES V Skyrim? :P

Możliwe, że nigdy, zwłaszcza że po dwóch (a może i trzech) latach przerwy wróciłem właśnie do Football Managera.