Jump to content

Recommended Posts

Czy w następnym numerze będzie test bety Doty 2?

Dowiesz się, kiedy podamy zawartość numeru.

Wybierasz się na koncert Over Killa?

Raczej nie.

Co sądzisz o polskich tekstach do polskich piosenek?

Że jeśli są dobre, to są dobre. :)

Sprzedaż biletów na koncert Testamentu została wstrzymana, masz może jakieś informacje czy został odwołany/coś się zmieniło czy odbędzie się normalnie?

Wiem, że jest jakiś problem z tym koncertem, ale nie wiem, co dokładnie jest grane. Nie znalazłem nigdzie informacji o odwołaniu imprezy, więc albo jest niepewna, albo organizator próbuje przenieść ją gdzie indziej i poprosił o wstrzymanie sprzedaży biletów do momentu ostatecznego wyjaśnienia sprawy. Tak czy inaczej martwię się, bo zarówno odwołanie tego koncertu, jak i przeniesienie go do Wawy bardzo mnie wnerwi.

CormaC, dostaliście już wypowiedzenie umowy dot. wynajmu swojej salki? Bo podobno cały dół jest na wylocie.

My gramy razem z Koboldem, na samym końcu korytarza i nic nam jeszcze w tej sprawie nie przekazano.

Tak, dostaliśmy. Wszystkie kapele mają wynieść się do 30 listopada, w tym Kobold, który już dostał stosowną informację.

A Kobold - tak na marginesie - to zespół mojego bardzo bliskiego przyjaciela. Graliśmy kiedyś razem w kapeli, w czasach przed InDespair, a utwór "Głową w dół" napisaliśmy wtedy razem.

To szkoda, bo miejsce ma przystępną cenę i lokalizację.

My jakoś przeżyjemy, bo dopiero zaczęliśmy wygłuszać, ale chłopaki mający salkę tuż przy schodach są pewnie załamani. Bo z tego co widziałem, mają tam całe studio.

I masz na myśli Krzyśka? Porządny chłopak, uratował mnie jak szukałem miejsca do ćwiczeń, gdy grali jeszcze na Hutmenie.

Mnie wnerwia to, że byliśmy tam bodajże pierwsi, a potem narobiło się obok innych sal prób i zaczęły się skargi na hałas w godzinach pracy innych najemców. Ale cóż, rozumiem irytację np. agencji reklamowej, jeśli ciągle któraś z 7 piwnicznych kapel łomocze.

Tak, chodziło mi o Krzyśka. Jutro zresztą robimy razem rundkę po sklepach z instrumentami, żeby obadać kilka rzeczy.

Siemka pytanie z czystej ciekawości: w recenzji Dragon's Dogma pisze, że grano na PS3. Czemu na screenie jest sterowanie z X360? Czy screeny robicie nie z własnej gry tylko np. z internetu?

I pytanie, czy podobało Ci się GTA 4 na PS3? Miałeś zwalnianie animacj, np.podczas wybuchu lub szybkiej jazdy?

Siemka pytanie z czystej ciekawości: w recenzji Dragon's Dogma pisze, że grano na PS3. Czemu na screenie jest sterowanie z X360? Czy screeny robicie nie z własnej gry tylko np. z internetu?

Staramy się bardzo, żeby recenzje zobrazowane były screenami zrobionymi przez recenzenta (właśnie siedzi koło mnie gem, który ściąga screeny z gry na X360), ale z różnych powodów nie zawsze jest to możliwe. W przypadku Dragon's Dogmy najwyraźniej nie było. Gra ma wprawdzie wbudowaną własną opcję zrzucania screenów, ale: 1) wycinała przy tym interfejs, 2) dodawała dużego watermarka z logo, 3) zapisywała je w JPG fatalnej jakości. A zewnętrzne ściąganie screenów zapewne się nie udało, nie pamiętam już dlaczego.

I pytanie, czy podobało Ci się GTA 4 na PS3? Miałeś zwalnianie animacj, np.podczas wybuchu lub szybkiej jazdy?

Podobało mi się bardzo, ale grałem na tyle dawno, że naprawdę nie pamiętam, jak gra działała.

Nie, nie wiem, co to jest Minecraft. Pracuję w CD-Action, więc nie słyszałem o największym fenomenie branży gier w ostatnich latach... Nie zbudowałbym nic, bo szkoda byłoby mi na to nawet 7 sekund.

Dostałem maila od Ticketpro o treści: sprzedaż biletów została wstrzymana ponieważ najprawdopodobniej koncert się nie odbędzie lecz czekamy na ostateczną informację od organizatora. Klub studio natomiast napisał: Nie jesteśmy organizatorem tego koncertu, więc pewnie pierwsza pulaprzekazana przez Knockout Productions została wyczerpana. W Klubie

Studio można nabyć bilety kolekcjonerskie na ten gig, więc zapraszamy. Mam nadzieję że mimo wszystko koncert się odbędzie, bo już zdążyłem zakupić bilety na allegro.

Nie idę. Zastanawiałem się nad tym poważnie, ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu wydawać sporych pieniędzy na mecz, który nie ma żadnego znaczenia, rozgrywany przez drużyny, które mnie nie bardzo obchodzą. Wolę już pójść na mecz Śląska, bo przynajmniej zapewni mi jakieś emocje.

Dostałem kolejną odpowiedź od ticketpro o treści: dziś otrzymaliśmy wiadomość od organizatora, iż trasa zostanie przełożona na marzec. Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty. Czyli na szczęście koncert nie przepadł. Mam też pytanie, jako że jestem w sprawach koncertów nie do końca zorientowany, czy jeśli kupiłem już bilet, to będzie on ważny na tą trasę w marcu, czy trzeba go zwrócić?

Wolę już pójść na mecz Śląska, bo przynajmniej zapewni mi jakieś emocje.

Czyli kibicujesz Śląskowi? Jeśli tak to jak podoba Ci się gra w tym sezonie, porównując ją do zeszłego sezonu. Czy zmiana trenera to był dobry ruch?

Pewnie pytanie już padło, ale zaryzykuję. Jak podobuje Ci się nowa FIFA i czy lubisz grać w sezony, jeśli tak to która liga, jeśli można wiedzieć.

Może już takie pytanie było, ale raz kozie śmierć:

Jaki masz stosunek do Przystanku Woodstock? Ty i twój zespół chcielibyście tam zagrać?

Czyli kibicujesz Śląskowi?

Pewnie.

Jeśli tak to jak podoba Ci się gra w tym sezonie, porównując ją do zeszłego sezonu.

Jakiej odpowiedzi się spodziewasz? Że bardzo mi się podoba, jak teraz grają? :)

Czy zmiana trenera to był dobry ruch?

To był jedyny możliwy ruch. Konflikt Lenczyka z zawodnikami rozrósł się tak, że niezależnie od tego, "kto zaczął", trzeba było zmienić trenera.

Pewnie pytanie już padło, ale zaryzykuję. Jak podobuje Ci się nowa FIFA i czy lubisz grać w sezony, jeśli tak to która liga, jeśli można wiedzieć.

Gram tylko sezony, Do tej pory rozegrałem dwa, po obu awansując. Swoją drogą strasznie mnie wnerwia, że po zapewnieniu sobie awansu nie mogę olać meczów o mistrzostwo i nie tracić na nie czasu.

Jaki masz stosunek do Przystanku Woodstock?

Obojętny.

Ty i twój zespół chcielibyście tam zagrać?

Pewnie.

Co sądzisz o Doom BFG Edition? Skok na kasę?

Będzie recenzowany w CDA? Bo z w teorii to te same gry co kiedyś a w praktyce jest trochę zmian.

Co sądzisz o Doom BFG Edition? Skok na kasę?

Ja tam nie wiem, czy sprzedawanie po raz drugi gry sprzed 8 lat to świetny pomysł na zarobienie pieniędzy. Szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, po co oni to wydają, chociaż może zawarte w pakiecie dwie pierwsze części gry są jakąś wartością dla tych, którzy w dzieciństwie/młodości grali na pecetach, a teraz są konsolowcami.

Będzie recenzowany w CDA? Bo z w teorii to te same gry co kiedyś a w praktyce jest trochę zmian.

Nie wiem, ale obstawiam, że tak.

Nie, ktoś inny recenzował tę grę. Zresztą jak się okazało, ja i tak miałbym z tym problem, bo stroję gitarę o ton niżej niż standardowo, a ponieważ mam mostek typu Floyd Rose, przestrajanie wiosła w tę i z powrotem byłoby wrzodem na tyłku.