Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

co sądzisz o ostatniej płycie Iced Earth?? podobna do albumu z 2007 roku, czy raczej do starszych albumów??

Ze wzgledu na wokal Barlowa podobna do starych albumow. Ze wzgledu na kompozycje - do tych nowszych. Obawiam sie, ze powrot Barlowa niewiele zmienil - problem z Iced Earth lezy chyba w Jonie Schafferze. :/

Dlaczego wybrałeś dię na studia ekonomiczne skoro jak sam kiedyś napisałeś wcale nie przepadasz za przedmiotami związanymi z tą dziedziną?

Z przyczyn pragmatycznych. Poza tym wyksztalcenie ekonomiczne jest ogolnorozwojowe i zyciowe. Cos w tym guscie stwierdzil kiedys Leszek Balcerowicz i calkowicie sie z tym zgadzam.

Poza tym, czy dziennikarzowi nie przydałyby się bardziej przedmioty humanistyczne?

I co bym robil np. po filologii, gdybym nie dostal pracy w CDA? Uczyl w szkole?

Nie uważam, że Tobie jako osobie piszącej teksty brakuje wiedzy do wykonywania tej pracy, wręcz przeciwnie, srasznie mi się one podobają tylko poprostu się zastanawiam jak to jest, że ktoś kto chyba lubi i na pewno umie świetnie pisać wybiera taki kierunek.

Zastanawialem sie nad studiowaniem dziennikarstwa, ale polonista z liceum - swietny czlowiek zreszta i wykladowca na dziennikarstwie na wroclawskim Uniwerku - odradzil mi to. Powiedzial, ze w moim przypadku to strata czasu, bo wtedy juz mialem trzyletnia praktyke w czasopismie. A rzeczy teoretycznych (np. prawa prasowego) mozna sie nauczyc poswiecajac temu chwile w domu. Tymczasem w 5 lat poswieconych studiowaniu na Akademii Ekonomicznej zyskalem cos o wiele cenniejszego, niz moglbym uzyskac na dziennikarstwie, filologii czy jakichkolwiek studiach czysto humanistycznych.

Dobra CormaC dzięki za odpowiedź, pytałem się jak można pobrać te kawałki, ponieważ zdziwił mnie powyżej utworami

nagłówek "ilość pobrań" stąd moje pytanie;)

Bo na MySpace mozna umozliwic ludziom pobieranie utworow z odtwarzacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Cormac, czyim pomysłem było stworzenie "alternatywnej" wersji utworu Tymona "Oto ja"? Czy to ty pisałeś gitarowe sekwencje do nowej wersji?? Czy jesteś zadowolony z tego co powstało ?? Mnie się nawet podobało, tylko troszkę twój kolega z zespołu drażnił mnie tym swoim "metalowym" docinaniem się do Tymona. Ale ogólnie w porządku to wyszło. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Cormac, czyim pomysłem było stworzenie "alternatywnej" wersji utworu Tymona "Oto ja"?

Tymon zaproponowal, zebysmy zagrali wspolnie cos z jego plyty i chyba samo jakos tak wyszlo, ze po prostu zrobilismy numer po swojemu. Inaczej i tak sie nie dalo, bo musielismy przystosowac numer do skladu rockowego, bez sampli i DJ-a.

Czy to ty pisałeś gitarowe sekwencje do nowej wersji??

Tak, przerobka byla moja.

Czy jesteś zadowolony z tego co powstało ??

Tak. Szkoda tylko, ze gitary zostaly dramatycznie przyciszone na PGA. A wokale byly za glosno.

Mnie się nawet podobało, tylko troszkę twój kolega z zespołu drażnił mnie tym swoim "metalowym" docinaniem się do Tymona.

Powinien byl miec o wiele ciszej ustawiony mikrofon, wtedy byloby OK.

Jakie są najlepsze słuchawki douszne ( takie do mp3 )

Nie rusze sluchawek dousznych kijem z dwoch metrow. Zarzynaja uszy.

ostatecznie myszlowe z tylnym pałąkiem ( ale małe ) do stu zł ? Czy jest jakiś sens słuchawek bluetooth. BArdzo proszę o pomoc.

Nie znam sie na sluchawkach na tyle, zeby wskazac Ci konkretny model czy doradzic cos w sprawie bluetootha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł występu zespołu na PGA był świetny ale racja wokal troszkę za głośno był ustawiony. Ale twoja radość z rzucania znaczków CDA była chyba tego odpowiednią rekompensatą :D. Żeby nie było zadam pytanie :)

Przeczytałem na stronie InDespair że dajecie koncert w klubie Madness. Z tego co usłyszałem od znajomych trzeba mieć 18 lat żeby w ogóle tam wejść. ile w tym prawdy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na stronie InDespair że dajecie koncert w klubie Madness. Z tego co usłyszałem od znajomych trzeba mieć 18 lat żeby w ogóle tam wejść. ile w tym prawdy?

Tak jest oficjalnie, nie wiem, jak bardzo jest to przestrzegane. Mysle, ze teraz (niedawno po imprezie w Madnessie zamordowano 16-latke) pilnuja tego dosc dokladnie. Nie widzialem w czasie koncertu ludzi, ktorzy ewidentnie wygladali na mniej niz 18 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy przejdziesz grę to ją sprzedajesz i kupujesz następną? Czy może zostawiasz ją sobie,bo wiesz że kiedyś do niej wrócisz lub poprostu można powiedzieć że je kolekcjonujesz czy cos w tym stylu ? ;)

aaaa i czy "trawisz" linkin park,limp bizkit ?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy przejdziesz grę to ją sprzedajesz i kupujesz następną? Czy może zostawiasz ją sobie,bo wiesz że kiedyś do niej wrócisz lub poprostu można powiedzieć że je kolekcjonujesz czy cos w tym stylu ? ;)

Jesli chce sobie jakas zostawic, to sobie zostawiam. W innym przypadku odnosza ja do redakcji i komus oddaje.

aaa i czy "trawisz" linkin park,limp bizkit ?:>

Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Podpowiedź - slucham metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo... Trzeba jechać, i to koniecznie ;)

A ile kapel łącznie będzie grać na tym koncercie?

Oprocz Sabatonu i InDespair ma byc jakas zagraniczna kapelka, ktora przywiezie ze soba Sabaton. Nie, nie Hammerfall, ktory bedzie mial wspolna trase po Europie z Sabatonem - w czasie koncertow w Polsce Hammerfall ma wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncercie Sabatonu, owszem, bede, ale w Poznaniu 4 kwietnia. Tak sie sklada, ze otwieram ten koncert z moja kapela InDespair. :)

nie no, gratulacje xD orientujesz się może co do cen biletów??

Bilety 65/75 zł (przedsprzedaz/dzien koncertu).

i czy dostanę autograf?? xD

Czyj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...