Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jesli gram w wolnym czasie to chyba nie po to, zeby pisac recenzje... Co mam niby opisywac, skoro gram dla siebie?

Nie zrozumiałeś mnie choć odpowiedź padła :)

Chodziło mi o to, że przez lata pracy w CDA mogłeś się nabawić takich "odruchowych" myśli...

Tak jak ktoś np. będąc psychologiem myśli sobie idąc na ulicy "o ten to dopiero ma kompleksy" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy InDespair ma chęć zagrać koncert w Piszu np. na festiwalu "Dni Pisza", albo "Białym Misiu"? :)

Nie ma takiej opcji, bo:

1) Koszty dojazdu bylyby bardzo wysokie. Watpie, zeby ktos je pokryl, a my do interesu doplacac nie bedziemy.

2) Granie na takiej imprezie jest z naszego punktu widzenia bez sensu, bo publika jest przypadkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie odnośnie recenzji Football Managera 2009. Powiedz mi, jak to się stało, że grając 1,5 sezonu w polskiej lidze nie wspomniałeś o błędzie, który sprawia, że granie w naszej rodzimej Ekstraklasie traci prawie całkiem sens? Chodzi mi o to, że w pucharach europejskich nie grają drużyny, które powinny grać dzięki miejscom zajętym w lidze. Ok, jestem w stanie zrozumieć, że walcząc o utrzymanie nie zwracałeś uwagi na europejskie puchary, nawet na to, że w UEFA gra Groclin (siC!). Ale wystarczyło wejść na jakieś forum/stronę z newsami o FMie, na których aż kipi od informacji o tym i wielu innych błędach. Ponadto, warto wspomnieć, że najnowsze dziecko Sports Interactive wymaga aktywacji przez internet/telefon, z która również były problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie odnośnie recenzji Football Managera 2009. Powiedz mi, jak to się stało, że grając 1,5 sezonu w polskiej lidze nie wspomniałeś o błędzie, który sprawia, że granie w naszej rodzimej Ekstraklasie traci prawie całkiem sens? Chodzi mi o to, że w pucharach europejskich nie grają drużyny, które powinny grać dzięki miejscom zajętym w lidze. Ok, jestem w stanie zrozumieć, że walcząc o utrzymanie nie zwracałeś uwagi na europejskie puchary

Dokladnie tak. Patch tego przypadkiem nie poprawia?

Ale wystarczyło wejść na jakieś forum/stronę z newsami o FMie, na których aż kipi od informacji o tym i wielu innych błędach.

Nie szukam info o bledach w necie, jezeli sam na bledy nie trafie.

Ponadto, warto wspomnieć, że najnowsze dziecko Sports Interactive wymaga aktywacji przez internet/telefon, z która również były problemy.

Patrz wyzej. Ja aktywowalem swoja kopie przed premiera gry, wiec nie bylo problemu. Poza tym trudnosci z aktywacja byly chwilowe.

Chciałabym zapytać jak to się stało, że zacząłeś grać na gitarze. Chodzi mi o to czy to był Twój pomysł, czy ktoś lub coś Cię na to nakierowało.

To byl moj pomysl. Zapragnalem grac na gitarze pod wplywem plyty "Fear of the Dark" Iron Maiden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Patch tego przypadkiem nie poprawia?

Pierwszy nie. Na drugi wciąż czekamy.

Nie szukam info o bledach w necie, jezeli sam na bledy nie trafie.

A właściwie czemu? Chyba dobrze byłoby dowiedzieć się, czu gra nie ma tak perfidnych błędów, jakie ma najnowszy FM. A czasu to dużo przecież nie zajmuje, wystarczy wejść na forum danej gry (oczywiście, jeśli ma forum z którego można się czegoś dowiedzieć) i w ciągu paru minut można wiadomo czy błędy (poważne) są, czy też ich nie ma. Co prawda nie w przypadku każdej gry jest sens to sprawdzać, ale oczywiste jest, że nie da się takiej gry jak Football Manager dokładnie przetestować w tak ograniczonym czasie, więc chyba dobrze w takim wypadku zorientować się, jak wygląda sprawa w przypadku testów przez większą ilość osób. Tym bardziej, że jest to błąd, który na pewno jest bardoz istotny dla graczy w Polsce (zresztą, podobny bug jest chyba w Belgii i Chorwacji, w Anglii są problemy z rezerwami a we Włoszech przy włączonej bodajże Serie C gra się definitywnie wykrzacza konkretnego dnia). Naturalnie, nie wiem kiedy pisana była recenzja, jeśli przed premierą to sporo zmienia, ale tak czy inaczej chyba warto sprawdzić czy gra nie jest zanadto perfidna w stosunku do graczy, że się tak wyrażę.

Patrz wyzej. Ja aktywowalem swoja kopie przed premiera gry, wiec nie bylo problemu. Poza tym trudnosci z aktywacja byly chwilowe.

Rozumiem, argument przyjmuję, aczkolwiek dobrze jest chociaż wspomnieć, że gra takiej aktywacji wymaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, nie wiem kiedy pisana była recenzja, jeśli przed premierą to sporo zmienia, ale tak czy inaczej chyba warto sprawdzić czy gra nie jest zanadto perfidna w stosunku do graczy, że się tak wyrażę.

Recenzja zostala napisana i oddana przed premiera. Zdaje sie, ze w dniu premiery (14 listopada chyba) dostepny byl juz patch 9.0.1, tyle że ze wzgledu na obowiazki zwiazane z przygotowaniem pisma do druku i wyjazdem na PGA nie mialem juz za bardzo czasu, zeby do FootMana wracac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po napisaniu recenzji Guitar Hero III, wróciłeś potem do tej gry?

Przeszedlem ja cala, wiec nie mialem po co wracac. Jesli upoluje kiedys na Allegro albo inna droga gitarke do GH, to chetnie do "trojki" wroce - mam nierozpakowany oryginal w wydaniu bez kontrolera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz spędzał Święta z rodziną, czy jak prawdziwy trv metalhead olejesz to burżuazyjno-komercyjne święto?*

*to nie przytyk!

Spedze swieta z rodzina, aczkolwiek dla mnie boze narodzenie pozbawione jest calkowicie wydzwieku ideologiczno-moralno-duchowo-religijnego.

Czy polecił byś Ipod Nano 4G?

A dlaczego pytasz o to mnie? Ja nawet nie testuje dla CDA odtwarzaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś swoje ulubione utwory przy, których się totalnie relaksujesz i zapominasz o całym świecie? Takie, których słuchasz żeby się oderwać od całego zgiełku?

Ja lubię sobie czasem zapuścić Nore Jones mimo, że słucham całkiem odmiennej muzy. Ale czasem żeby się totalnie wyluzować sobie posłucham czegoś odmiennego:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś swoje ulubione utwory przy, których się totalnie relaksujesz i zapominasz o całym świecie? Takie, których słuchasz żeby się oderwać od całego zgiełku?

Nie bardzo mam czas zapominac o calym swiecie. Tym niemniej lubie np. ballady zespolu W.A.S.P.

Która gra twoim zdaniem tego roku jest najlepsza?

Rok sie jeszcze nie skonczyl.

Co sądzisz o "Made of Hate"??

Recenzowalem ich plyte w Magazynie kilka numerow temu. W skrocie - podoba mi sie i zycze im sukcesu. Tyle ze po premierze plyty wszystko ucichlo. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC powiedz mi dokładnie jak można ściągnąć wasze utwory na oficjalnej stronie indespair???

Nie da sie sciagnac. Mozna za darmo sluchac do woli na MySpace (www.myspace.com/ndspr), mozna tez kupic na Allegro lub koncercie plyte.

Acha i jakie jeszcze zespoły polecałbyś oprócz Trivium?

Bardzo wiele roznych, w tym Megadeth, Iron Maiden, stare Iced Earth, Gamma Ray, W.A.S.P., Cage (www.myspace.com/cageheavymetal).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wybrałeś dię na studia ekonomiczne skoro jak sam kiedyś napisałeś wcale nie przepadasz za przedmiotami związanymi z tą dziedziną? Poza tym, czy dziennikarzowi nie przydałyby się bardziej przedmioty humanistyczne? Nie uważam, że Tobie jako osobie piszącej teksty brakuje wiedzy do wykonywania tej pracy, wręcz przeciwnie, srasznie mi się one podobają tylko poprostu się zastanawiam jak to jest, że ktoś kto chyba lubi i na pewno umie świetnie pisać wybiera taki kierunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...