Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Co sądzisz o takiej sytuacji? Nastolatkowie 16 -18 lat grają muzykę rockową na próbach, z myślą o późniejszych koncertach, albumach itp. Mają też zamiar zacząć dorabiać na weselach. Czy jest to coś złego ? Pani psycholog powiedziała o innym koleśu tak "Uuu, jak zaczął grać na weselach, to prawdziwego muzyka z niego nie będzie". Co Ty o tym myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o takiej sytuacji? Nastolatkowie 16 -18 lat grają muzykę rockową na próbach, z myślą o późniejszych koncertach, albumach itp. Mają też zamiar zacząć dorabiać na weselach. Czy jest to coś złego ?

A dlaczego miałoby to być coś złego?

Pani psycholog powiedziała o innym koleśu tak "Uuu, jak zaczął grać na weselach, to prawdziwego muzyka z niego nie będzie".

Uuu, pani psycholog gada bzdury. Jeżeli ktoś jest dobrym muzykiem i chce się z muzyki utrzymywać, to niestety nie ma w naszym kraju zbyt wielkiego wyboru. Jeżeli jest zawodowcem z wykształceniem muzycznym i instrumentem klasycznym opanowanym w stopniu mistrzowskim, to może zaczepi się się w jakiejś orkiestrze (ale umówmy się - jak duże jest zapotrzebowanie na takich muzyków?). Jeżeli jest rewelacyjnym gitarzystą/perkusistą/basistą/klawiszowcem, to może uda mu się zaistnieć jako muzyk sesyjny albo koncertowy. W innym przypadku może nagrywać disco polo albo inną świetnie sprzedającą się muzykę "dla ludu" lub grać na weselach. Dla mnie to drugie rozwiązanie jest o wiele mniej obciachowe i nie uważam, żeby uwłaczało muzykowi. Mało tego, z pewnością będzie bardziej rozwijające niż np. targanie cementu na budowie (i z pewnością mniej szkodliwe, bo muzyk musi dbać np. o ręce). No i muzyk weselny to niekoniecznie musi być od razu discopolowiec z brzuszkiem i wąsem, puszczający podkład z mp3 i dogrywający/dośpiewujący do niego "Jesteś szalona". Z czegoś trzeba żyć, a z grania w kapeli rockowej w zasadzie się nie da (chyba że grasz w Comie, Feelu czy innym zespole, który jest obecny w mediach i regularnie daje duże koncerty).

Tak więc życzę nastolatkom, o których wspomniałeś, jak najlepiej (zastanawiając się przy okazji, czy zdają sobie sprawę z tego, że granie na weselach nie jest łatwe). Jeżeli będą dobrzy, to mają szansę zarobić niezłą kasę, a przy okazji zabawić się na cudzy koszt i poznać parę dziewczyn. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie grałem. Ja się w ogóle nie nadaję do grania na weselach, bo jestem bardzo mało uniwersalny - silnie wyspecjalizowałem się w graniu metalu i gdybym np. dostał jakąś aranżację wymagającą biegłej gry zwykłymi akordami na czystym kanale, to miałbym duży problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś lub grasz w WoTa?

Nie. Nie gram w żadne MMO.

Wiesz może na czym polega fenomen tej gry, bo tak ją zachwalają?

Nie mam pojęcia.

Można się spodziewać jakiś gier typu darmowe mmo na coverze?

1) Nie zajmuję się coverem, 2) Nie zdradzam przyszłej zawartości płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pozostali redaktorzy mają, tak jak ty, swego rodzaju uprzedzenie do gier MMO?

Ja nie mam żadnego uprzedzenia do MMO. Po prostu w nie nie gram, bo nie chcę. I owszem, są też w redakcji inni, którzy nie grają w MMO.

Czy według ciebie rynek gier PC upada?

Upada już od tylu lat i nie upadł, więc najwyraźniej nie upada. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 pytania ode mnie:

1. Czy recenzje gier tylko na konsole to już stały element CDA czy to raczej tzw zapychacz, że jak nie ma wystarczającej ilości materiałów o PC to je dodajecie?

2. Czytałem sporo opinii, że płyty DVD, ktore dajecie są wadliwe. Ja nie wiem czy to prawda, bo CDA już od "paru" nr nie kupiłem. Czy to prawda i jeśli tak to daczego tak się dzieję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy recenzje gier tylko na konsole to już stały element CDA czy to raczej tzw zapychacz, że jak nie ma wystarczającej ilości materiałów o PC to je dodajecie?

Stały element, i to od dawna.

2. Czytałem sporo opinii, że płyty DVD, ktore dajecie są wadliwe. Ja nie wiem czy to prawda, bo CDA już od "paru" nr nie kupiłem. Czy to prawda i jeśli tak to daczego tak się dzieję?

Dlaczego tak się dzieje? To chyba oczywiste, że w tak dużym nakładzie jak nasz trafią się jakieś uszkodzone płyty - nie ma w tym nic dziwnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś dostać płytę InDespair?

Gasz może w Guitar Hero?

Jaka gra recenzowana przez ciebie była/jest najgorsza?

Czy koncert w Bielsku jest możliwy?

Edytowano przez FishY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś film "Kac Vegas" jeśli tak jakie miałeś po nim wrażenia ???

Owszem, oglądałem i bardzo dobrze się przy nim bawiłem. Drugą część też widziałem, ale nie jest już tak dobra.

Czy można gdzieś dostać płytę InDespair?

Jeszcze nie, ale jesteśmy coraz bliżej jej wydania. Możliwe, że album pójdzie do tłoczni już w przyszłym tygodniu.

Gasz może w Guitar Hero?

Akurat w piątek przyniosłem do domu perkusję do Guitar Hero, więc znowu trochę w to gram. Ale plastikowa gitarka już mi się dawno temu znudziła i nie widzę sensu w zabawie nią.

Jaka gra recenzowana przez ciebie była/jest najgorsza?

Nie pamiętam. Było trochę crapów, np. Torrente.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co być poczuł gdybyś wiedział że osoby w twoim otoczeniu: 1) Wyjechała na wakacje zagranicą, 2)Kupiła sobie nowy plazmowy telewizor 3)Dostała za DARMO nowy tablet Apple, telefon komórkowy,laptopa 4)Dostała mieszkanie a ty miałbyś pieniądze TYLKO na opłaty np. mieszkania???? :icon_evil::angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co być poczuł gdybyś wiedział że osoby w twoim otoczeniu: 1) Wyjechała na wakacje zagranicą, 2)Kupiła sobie nowy plazmowy telewizor 3)Dostała za DARMO nowy tablet Apple, telefon komórkowy,laptopa 4)Dostała mieszkanie a ty miałbyś pieniądze TYLKO na opłaty np. mieszkania???? :icon_evil::angry:

Pytasz, czy jestem małym, zawistnym polaczkiem? :) Nie, nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o pierwszej częsci MaxPayne'a?

2. Jedna z najbardziej niedocenionych gier według Ciebie?

3. Jakie gry z X360 chciałbyś zobaczyć na PS3? Chodzi mi o ekskluziwy.

4. Ulubiona częsc GTA?

5. Jakie piwo czasami popijasz? O ile wogóle pijesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tym :)?

http://youtu.be/AiNjacckQE8

No a co można o tym myśleć? :) Przecież nie napiszę niczego w stylu "eeee, takie sobie".

1. Co sądzisz o pierwszej częsci MaxPayne'a?

To była gra, która wtedy robiła ogromne wrażenie.

2. Jedna z najbardziej niedocenionych gier według Ciebie?

Np. Castlevania: Lords of Shadow - fantastyczna gra, która przeszła bez echa.

3. Jakie gry z X360 chciałbyś zobaczyć na PS3? Chodzi mi o ekskluziwy.

Seria Gears of War, rzecz jasna.

4. Ulubiona częsc GTA?

IV.

5. Jakie piwo czasami popijasz? O ile wogóle pijesz.

Nie pijam piwa. Nie lubię go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...