Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Na początku tematu napisałeś, że nie lubisz słuchać, cytuję: chłopaczków piejących o Wielkiej Potędze Minionej Chwały Szkarłatnego Smoczego Miecza (Rhapsody of Fire itp.). Skąd Twoja niechęć do power metalu?

W zasadzie nie do całego power metalu - własnie do tych chłopaczków piejących o Wielkiej Potędze Minionej Chwały Szkarłatnego Smoczego Miecza. To są sztampowe, według mnie obciachowe kapele. Nie trafia do mnie ani stylistyka muzyczna, ani cała otoczka fantasy - teksty o rycerzach, smoki na okładkach, napinanie się na "epickość".

Miales kiedys stycznosc z gra Stunt GP?

Nie.

Ja sam pierwszy raz zagralem w "Stuntsy" majac ok. 10 lat i bylem zachwycony. A w sumie to do dzis ta gra bardzo mi sie podoba :)

Ja jako "Stuntsy" pamiętam grę Stunts z początku lat 90 (http://www.mobygames.com/game/stunts). I w nią się zagrywałem.

Masz jakieś albumy Amon Amarth oprócz TotTG i SR?

Nie mam.

Masz zamiar jakieś kupić?

Jeśli gdzieś rzuci mi się w oczy "With Oden on Our Side" w dobrej cenie, to kupię. "Runes to My Memory" jest fantastycznym utworem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Sabaton jest w zasadzie spoko. Na pewno nie wrzuciłbym ich do jednej szuflady z cukierkowymi kapelami powermetalowymi spod znaku smoka i miecza. Co nie zmienia faktu, że Sabatonu nie słucham, bo są powtarzalni i dla mnie zbyt patetyczni. Ale na żywo mi się podobali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupiłbym Call of Duty, bo już mam dosyć Modern Warfare (drugą część rzuciłem jakoś w połowie chyba), poza tym nie grywam w sieci. Mam nadzieję, że pozostałych nie będę musiał kupować, bo załapię się na jakieś egzemplarze redakcyjne. Jeśli jednak się nie uda, to jestem skłonny wydać kasą na konsolowe wersje Batmana i Mass Effecta 3 (ale niekoniecznie zaraz po premierze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pracuje w CDACTION ?

Znakomicie.

Jaka panuje tam atmosfera?

Luźna i przyjazna.

Pod jakim względem dajecie gry na płyty ?

Kryteriów jest dużo (w tym cena i dostępność licencji). Dajemy zawsze najlepsze gry, jakie akurat możemy dać.

Czy praca tam jest wyczerpująca ?

Czasami tak, ale z pewnością nie jest to harówa na budowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC już prywatnie porzuciłem jako platformę do gier. Nawet Wiedźmin 2 mnie do peceta nie przyciągnął na dłużej. A jeśli chodzi o najlepsze gry, w jakie grałem na PS3, to były to: Killzone 2 i 3, Uncharted 2, Castlevania: Lords of Shadow, seria God of War, Red Dead Redemption, FIFA 11, Darksiders.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oglądałeś Rescue Me na AXN czy na DVD? Jeśli na AXN to pamiętasz może czy dobry był lektor?

2. Czy uważasz, że osoby grające tylko w gry z czasopism/ekstra klasyki ze względu na pieniądze i nie chcące być piratami mogą nazywać się graczami? bo wydaje mi się, że jest taki stereotyp, że tak mogą mówić na siebie osoby grające tylko w nowości (często pirackie)

3. Twoim zdaniem warto kupić jescze x360/ps3? Bo dużo jest w Necie informacji, że w przyszlym roku mają wyjść konsole następnej generacji i w przypadku xboxa360 może się stać to samo co z xboxem, czyli brak gier na niego.

dziękuję za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy takie pytanie już padło, ale wyszukiwarka mi nic nie znalazła. Jesteś użytkownikiem PS3, w związku z czym mam pytanie - czy nie przeszkadza ci kształt pada? Chodzi mi o to, że gdy zagrałem u kolegi na padzie od "plejki", już po kilku minutach bolały mnie ręce i było mi bardzo niekomfortowo grać, korzystając z takiego ustrojstwa. Nie sądzisz, że pad od x360 jest o niebo wygodniejszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oglądałeś Rescue Me na AXN czy na DVD? Jeśli na AXN to pamiętasz może czy dobry był lektor?

Według mnie nie ma czegoś takiego jak dobry lektor. :) Moim zdaniem lektor zawsze psuje odbiór filmu/serialu i należy takie rzeczy oglądać z napisami. Pomijam tu już kwestię tłumaczeń, które często są cienkie. Ręce mi opadają, kiedy oglądam "Family Guya" na Foksie i czytam te głupoty w polskich napisach.

2. Czy uważasz, że osoby grające tylko w gry z czasopism/ekstra klasyki ze względu na pieniądze i nie chcące być piratami mogą nazywać się graczami? bo wydaje mi się, że jest taki stereotyp, że tak mogą mówić na siebie osoby grające tylko w nowości (często pirackie)

Nie spotkałem się z takim poglądem. I oczywiście nie uważam, że ktoś, kto kupuje gry za niewielkie pieniądze nie jest "prawdziwym graczem".

3. Twoim zdaniem warto kupić jescze x360/ps3? Bo dużo jest w Necie informacji, że w przyszlym roku mają wyjść konsole następnej generacji i w przypadku xboxa360 może się stać to samo co z xboxem, czyli brak gier na niego.

X360 bym teraz nie kupił, bo według mnie ta konsola zestarzała się bardziej niż PS3. No i w przypadku PS3 można być chyba spokojnym o to, że po premierze kolejnej generacji będzie jeszcze wspierana, tak jak miało to miejsce w przypadku PS2.

Jesteś użytkownikiem PS3, w związku z czym mam pytanie - czy nie przeszkadza ci kształt pada?

Nie. Szybko się do niego przyzwyczaiłem.

Nie sądzisz, że pad od x360 jest o niebo wygodniejszy?

Oczywiście. Jest lepszy pod każdym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na Red Bull X Fighters 2011?

A po co? :)

Jeszcze jedno pytanko z mojej strony: co sądzisz o serii Gothic? Jesteś fanem, czy może po prostu Gothica lubisz?

Kiedyś byłem fanem. Pierwsze dwie części przeszedłem po 2-3 razy. Trzecia też mi się bardzo podobała.

I czy to, że recenzowałeś większość (o ile nie wszystkie) gry z serii to przypadek?

Nie, to nie przypadek. Jestem jedyną osobą w redakcji, którą ta seria obchodzi i która się w niej dobrze orientuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ciężko zdobyć wiele seriali z polskimi napisami legalnie :P

gdzieś pisałeś, że masz telewizję N. Twoim zdaniem warto przesiadać się na kanały HD, czy zwykłe w 16:9 daje radę? bo mam jeszcze stary tv 4:3 i myślę nad przesiadką na LCD, ale nie wiem czy opłaca mi się zmieniać operatora tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...