Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Trzeba znac UNCHARTED zeby zagrac 2?

Ja nie grałem w pierwszą część i nie przeszkadzało mi to. To nie jest tak jak z serią God of War, że kolejne gry (mam na myśli trzy części na konsole stacjonarne) opowiadają w odcinkach jedną historię.

pytania co wolisz:

la noire czy heavy rain?

Nie grałem jeszcze w L.A. Noire i nie wiem, czy zagram.

killzone3-god of war3?

Jaki sens ma porównywanie zupełnie róznych gier z różnych gatunków?

gran turosimo 5 czy nfs hot pursuit?

Nie grałem w żadną z nich.

uncharted 2 czy InFamous?

Zdecydowanie Uncharted 2. Grałem niedawno w inFamous i uważam, że gra się zestarzała i w ogóle nie jest oszałamiająca.

RDR-gta 4 complete edition?

Obie są rewelacyjne, więc zdecyduj, czy wolisz klimat GTA, czy western.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Podoba ci się album Horror Show? Dorównuje SWTWC?

Podoba mi się, ale SWTWC to moim zdaniem najlepsza płyta Iced Earth.

2.Wierzysz że RDR wyjdzie na PC (wiem, grasz na ps3)

Nie wiem. Szczerze mówiąc, zupełnie się nad tym nie zastanawiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie 2 gry polecałbyś na początek przygody z ps3?Taki jeden droższy hit i jednaa tania ale dobra gra?My sle nad RDR i (jak starczy mi pieniędzy)fight night round 4.Czy to byłby dobry wybór?

Dużo jest znakomitych gier na PS3. Jeśli chcesz akurat te dwie, to bierz te dwie. Ja tam nie wie, w co lubisz grać, ani ile masz kasy do wydania na gry - gdybyś podał kwotę, to można byłoby pomyśleć, co warto wygrzebać na Allegro.

Czy lubisz Władcę Pierścieni?

Tak.

Co sądzisz o tym zespole? LINK

Nie lubię progresywnego grania. Na marginesie: nagrywali album "The War Machines" w tym samym studiu, w którym my obecnie nagrywamy swój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam kupiłem nówkę i nie brałem nawet pod uwagę używanych egzemplarzy. Sam musisz zdedecydować, czy chcesz podjąć ryzyko zakupu używanego sprzętu. Poza tym używana konsola wciąż może być na gwarancji, a to trochę zmienia postać rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nówkę mnie nie stać,a używaną można kupić zdecydowanie taniej;)a jeśli mam gwarancję jeszcze to ryzyko jest minimalne;)a za te pieniądze które wydałbym na nówkę kupię parę naprawdę dobrych gierek

a i czy dysk 80gb(jeśli złapię dobrą ofertę)wystarczy?

Edytowano przez mazowszak45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś może serię `Mroczna Wieża` - S. Kinga? Jeśli tak - dorównuje największym dziełom Kinga?

Jakie znaczenie mają dla Ciebie teksty w piosenkach? Zwracasz na nie większą uwagę? Możesz powiedzmy, nie słuchać piosenki, bo ma fatalny tekst, albo na odwrót - słuchać utworu kiepskiego instrumentalnie, ale świetnego pod względem wokalno-tekstowym?

Słyszałeś już może kto będzie supportował Black Label Society w Krakowie? Widziałem gdzieś jakąś informacje o tym, ale nie mogę jej znowu odnaleźć. Jest jakiś konkretny utwór, czy też utwory, które chciałbyś, aby Zakk z zespołem zagrali na koncercie? Np. słynną `dłuższą` wersję In This River, albo coś wyjątkowego, co grają rzadko?

Słuchałeś już nowego akustycznego albumu BLS? Zdążyłeś już sobie wyrobić o nim jakieś zdanie?

Edytowano przez Gicha7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś może serię `Mroczna Wieża` - S. Kinga?

Tak.

Jeśli tak - dorównuje największym dziełom Kinga?

Zastanawiałbym się, czy to nie jest największe dzieło Kinga.

Jakie znaczenie mają dla Ciebie teksty w piosenkach? Zwracasz na nie większą uwagę?

Tekst jest dla mnie sprawą marginalną. Oczywiście dobry tekst jest plusem, a słaby minusem, ale o wiele, wiele ważniejsza jest dla mnie muzyka.

Słyszałeś już może kto będzie supportował Black Label Society w Krakowie?

Nie. Ja w ogóle chciałbym, żeby nie było żadnego supportu, bo obstawiam, że to będzie tylko strata czasu - czeka mnie po koncercie powrót do Wrocławia, więc wolałbym wyjechać z Krakowa wcześniej niż później.

Jest jakiś konkretny utwór, czy też utwory, które chciałbyś, aby Zakk z zespołem zagrali na koncercie? Np. słynną `dłuższą` wersję In This River, albo coś wyjątkowego, co grają rzadko?

Nie, nie mam żadnych takich oczekiwań.

Słuchałeś już nowego akustycznego albumu BLS? Zdążyłeś już sobie wyrobić o nim jakieś zdanie?

Nie, nie mam w zasadzie ciśnienia na tę płytę.

Czytałeś Miasteczko Salem King'a? Jeśli tak to jak ci się podobała?

Tak, czytałem, ale właściwie nic z tej książki nie pamiętam.

Dlaczego odradzasz starszą wersję PS3?(pytam z ciekawości bo sam mam slimkę)

Po pierwsze - ciągnie więcej prądu i bardziej się grzeje, więc potencjalnie może się przegrzewać i świrować przy niektórych grach (zdaje się, że tak się dzieje w L.A. Noire - nie śledziłem, jak sprawa się rozwinęła). Po drugie - było kiedyś jakieś zamieszanie z uaktualnieniem firmware'u, które niezbyt dobrze działało na starych wersjach konsoli. Dla bezpieczeństwa kupiłbym jednak slima, gdybym miał wybierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki sobie teraz, CormaCu, kupiłeś telefon?

LG GT540

Nie lepiej było poczekać na nową xperię?

Czekasz na Dead Island? Zagrasz?

I co, kupiłeś Czarną bezgwiezdną noc? Jak ci się czyta?

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było poczekać na nową xperię?

A po co mi Xperia? Ja nie używam telefonu do grania i na pewno nie wydam na niego kupy kasy, bo nie uważam, żeby bajerancki, drogi model cokolwiek mi przedłużał. LG GT540 w zupełności mi wystarczy do rozmów, esemesowania, czytania poczty i okazjonalnego sprawdzania czegoś w necie.

Czekasz na Dead Island? Zagrasz?

Pewnie zagram, jeśli wpadnie mi w ręce wersja na PS3.

I co, kupiłeś Czarną bezgwiezdną noc? Jak ci się czyta?

Kupiłem, ale nie miałem jeszcze czasu się za nią zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się na koncert Gamma Ray w Krakowie ?

Czy znajomość wiedźmińskiej sagi ułatwia "ogarnięcie" bohaterów drugiej części gry ?

Czy większość (a może wszystkie) kluczowych postaci w wiedźminie 2 występowała w książkach Sapkowskiego ?

Nie uważasz że wiedźmin 2 jest za krótki, nie sądzisz że przydało by się (zwłaszcza w późniejszych aktach) więcej Questów ?

jesteś zadowolony z nowego telefonu, wygodnie ci się pisze SMSy i inne ?

Rozważasz opcje wgrania nieoficjalnego androida - np. 2.3, czy raczej nie chce ci się w to bawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz się na koncert Gamma Ray w Krakowie ?

Mam taki plan. Wprawdzie GR nie słucham już od dłuższego czasu, ale nie widziałem ich nigdy na żywo i chciałbym to nadrobić.

Czy znajomość wiedźmińskiej sagi ułatwia "ogarnięcie" bohaterów drugiej części gry ?

Czy większość (a może wszystkie) kluczowych postaci w wiedźminie 2 występowała w książkach Sapkowskiego ?

Nie uważasz że wiedźmin 2 jest za krótki, nie sądzisz że przydało by się (zwłaszcza w późniejszych aktach) więcej Questów ?

Wczoraj dopiero zacząłem grać, więc nie ustosunkuję się do Twoich pytań. Ale znajomość sagi na pewno pomaga w odnalezieniu się w świecie gry - to oczywiste.

jesteś zadowolony z nowego telefonu, wygodnie ci się pisze SMSy i inne ?

W zasadzie jestem zadowolony. SMS-y pisalo mi sie lepiej na tradycyjnej klawiaturce, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Rozważasz opcje wgrania nieoficjalnego androida - np. 2.3, czy raczej nie chce ci się w to bawić ?

Na początku rozważałem, ale teraz już nie chce mi się bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...