Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Czy uważasz że gra ''TORCHLIGHT'' jest jak diablo dla dzieci ?

Nie wiem, nie grałem w nią.

Grałeś kiedyś na Banjo?

Nie.

Co myślisz o plotce na temat GoW4? Prawdopodobna?

Myślę, że będzie czwarta część. Nie sądzę, żeby Sony ukręciło łeb jednej z najważniejszych dla PlayStation serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który album Black River bardziej Ci się podobał? Znasz jakieś podobne zespoły grające muzykę podobną do ich Black'n'Roll (pierwsza jakaś dziwna dla mnie jest)? Z podobnych klimatów słyszałem tylko Black Label Society, które niezbyt mi podchodzi.

Masz już Surtur Rising? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który album Black River bardziej Ci się podobał?

Trudno powiedzieć. Chyba drugi.

Znasz jakieś podobne zespoły grające muzykę podobną do ich Black'n'Roll (pierwsza jakaś dziwna dla mnie jest)?

Nie, bo ja w zasadzie nie słucham takiej muzyki.

Masz już Surtur Rising? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Tak, kupiłem sobie ten album. Jest bardzo dobry, ale nie powalił mnie tak jak "Twilight...".

Jak się trzymasz CormaCu ? Jak życie? :)

A dziękuję, wszystko układa się bardzo dobrze.

Nie licząc Smugglera to na forum tobie ludzie zadają najwięcej pytań.Cieszysz się z tego?

Pewnie. Przyjmuję, że skoro ludzie chcą ze mną obcować na forum, skoro ich obchodzę, to znaczy, że zauważają mój wkład w CDA - a to bardzo mnie cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kabla HDMI używasz do PS3?

Czy też twierdzisz, że jakość kabla wpływa na obraz (bo ja uważam to za kompletną bzdurę, i ze to jest tylko niepotwierdzony mit)?

Czy wyczekujesz powrotu PSN'u?

Jeszcze jedno pytanie (może zauważysz edycję)- czy jesteś trophy hunterem? Lubisz zdobywać trofea w grach?

Edytowano przez Pein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kabla HDMI używasz do PS3?

Najzwyklejszego, z supermarketu, za kilkanaście złotych. Oczywiście gość z obsługi próbował wciskać mi kit, że do PS3 potrzebuję specjalnego kabla za 150 zł (jak wiadomo, logo PS3 na pudełku z kablem znacznie poprawia jakość obrazu...).

Czy też twierdzisz, że jakość kabla wpływa na obraz (bo ja uważam to za kompletną bzdurę, i ze to jest tylko niepotwierdzony mit)?

Jeżeli ktoś widzi różnice pomiędzy różnymi kablami HDMI (mam na mysli jakość obrazu i dźwięku, nie jakość wykonania samego kabla) i jest przekonany, że płacąc więcej zapewnia sobie lepsze doznania - proszę bardzo. Ja u siebie nie widzę różnicy między kablem za 15,99 zł a kilkukrotnie droższym. Przed chwilą sprawdziłem. :) Zresztą na mój chłopski rozum przesył cyfrowy albo działa, albo nie - trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego miałby być lepszy albo gorszy. To już nie czasy, kiedy jakość konwerterów analogowo-cyfrowych w kartach graficznych rzeczywiście powodowała, że niektóre karty wysyłały do monitora obraz lepszej jakości niż inne.

Czy wyczekujesz powrotu PSN'u?

Najbardziej interesuje mnie to, jakie darmowe gry Sony zaproponuje użytkownikom jako rekompensatę. Nie żebym się specjalnie napalał na darmowe gry, ale jest po prostu ciekaw, co wybiorą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski znam bardzo dobrze, rosyjski i niemiecki nieźle (musiałbym je sobie odświeżyć - rosyjskim kiedyś posługiwałem się płynnie, niemiecki zdawałem na maturze i miałem też z niego egzamin po 3 roku studiów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim tekście o Shadows of the Damned zaznaczona jest obok konsol platforma PC. Będzie rzeczywiście czy nie?

Nie bardzo wiem, skąd to PC się tam wzięło. Tak czy inaczej - mój tekst, więc moja wina, bo ja powinienem był dopilnować poprawności wszystkich elementów na tej stronie.

1-Co bardziej polecasz, GrForce 470 GTX AMD, czy GeForce GTX 550 Ti AMP ?

Nie jestem sprzętowcem, więc Ci nie pomogę.

2- Twój gust? -http://www.youtube.com/watch?v=RWw-gFmjsW4?

W jakimś tam stopniu tak, ale w domu bym sobie tego raczej nie włączył.

Jakie jest twoje ulubione solo gitarowe?

Nie mam ulubionej solówki, ale jeśli bardzo chcesz usłyszeć konkretniejszą odpowiedź, to wskazałbym solo Friedmana z "Tornado of Souls" Megadeth.

I jednak recenzja Witchera 2 nie przypadła Tobie...

To była moja decyzja - patrz: gamewalker do tej gry.

Jak myślisz, czy "dwójka" przyciągnie cie równie mocno, co genialna pierwsza część?

Myślę, że tak.

Czy oprócz Amon Amarth, słuchasz jakiegoś zespołu death-metalowego?

Nie.

Upgrade'ujesz kompa dla Wieśka 2, pograsz w redakcji czy poczekasz na wersję PS3?

Nie będę ładował kasy w domowego peceta, bo to według mnie bez sensu - nie grałem na nim od marca zeszłego roku. Myślę, że będę mógł na nim pograć w Wiedźmina 2, a jeśli nie - trudno, poczekam na wersje konsolowa (choć nie ukrywam, że z bólem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można podciągnąć, ale dla mnie to jest bardziej power metal z warczeniem. I tak - w zasadzie już ich nie słucham, bo stare płyty mi się przejadły, a nowych (dwóch ostatnich) według mnie nie ma po co słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...