Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Pamiętam, jak kiedyś w piśmie dość pochlebnie wypowiadałeś się o Black River (konkretnie o "Black n'Roll). Dla mnie to jest absolutnie najlepszy album wydany w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Ale pytanie - słuchałeś może ich nowego wydawnictwa (no... nowe to za dużo powiedziane, premiera bodajże 6 grudnia 2010) "Trash"? Co o nim sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o coverach Children of Bodom? Np. The Ramones, Bilyl'ego Idola etc.

Większość z nich - w szczególności "Rebel Yell" - jest bardzo fajna.

Oraz o tym:
?

Bardzo lubię to wykonanie. Zresztą grałem kiedyś fragmenty tej aranżacji.

Pamiętam, jak kiedyś w piśmie dość pochlebnie wypowiadałeś się o Black River (konkretnie o "Black n'Roll). Dla mnie to jest absolutnie najlepszy album wydany w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Ale pytanie - słuchałeś może ich nowego wydawnictwa (no... nowe to za dużo powiedziane, premiera bodajże 6 grudnia 2010) "Trash"? Co o nim sądzisz?

Nie, nie słuchałem tej płyty. Dziwne wydaje mi się wydawanie przez kapelę, która ma na koncie dwa studyjne albumy kompilacji sesyjnych odrzutów, wersji koncertowych i alternatywnych. Tym niemniej pewnie nadrobię tę zaległość, bo przez problemy zdrowotne Taffa Black River może już niczego nigdy nie nagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź a co do gry to każdy lubie gatunek od RPgów przez FPsy na strategiach kończąc jedynie co mi się nie podoba to przygodówki.

Oraz nie wiem czy było to pytanie ale w pytaniach 50stron wcześniej nie znalazłem czy wybierasz się w tym roku na sonisphere festival 2011?

Edytowano przez berliso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz nie wiem czy było to pytanie ale w pytaniach 50stron wcześniej nie znalazłem czy wybierasz się w tym roku na sonisphere festival 2011?

Haha, fakt - w tym roku wszyscy utożsamiają Sonisphere z koncertem Maidenów i wszyscy pytają CormaCa czy wybiera się na IM właśnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie słuchałem tej płyty. Dziwne wydaje mi się wydawanie przez kapelę, która ma na koncie dwa studyjne albumy kompilacji sesyjnych odrzutów, wersji koncertowych i alternatywnych. Tym niemniej pewnie nadrobię tę zaległość, bo przez problemy zdrowotne Taffa Black River może już niczego nigdy nie nagrać.

I wydaje mi się, że to był główny (jeśli nie jedyny) powód wydania tej płyty. Choć powiem, że większość utworów prezentuje wysoki poziom (z początku podchodziłem sceptycznie do "nie dostały się na poprzednie płyty, bo coś musieliśmy odrzucić, ale to i tak jest super") i naprawdę fajnie się "Trash" słucha. Jak będziesz już po odsłuchaniu, to chętnie przeczytam Twoją opinię.

BTW - Orion (Behemoth, Black River - bas) coś nie ma farta do zespołów - najpierw choroba Nergala, potem Taffa...

PS - Black River ma jednak na koncie trochę więcej osiągnięć - wszak wcześniej nagrali co nieco jako Neolithic, w niemal tym samym składzie (bodajże bez Oriona)

A żeby nie było tak bez pytania - co sądzisz o Taffie jako wokaliście? Że w Black River daje radę, to wiem. Ale czy jego twórczość z zespołem Rootwater również Ci się podoba?

Edytowano przez Kalma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź a co do gry to każdy lubie gatunek od RPgów przez FPsy na strategiach kończąc jedynie co mi się nie podoba to przygodówki.

W Shoguna 2 już grałeś?

Oraz nie wiem czy było to pytanie ale w pytaniach 50stron wcześniej nie znalazłem czy wybierasz się w tym roku na sonisphere festival 2011?

Planuję pojechać - chciałbym po raz 5 zobaczyć Maidenów. Mam nadzieję, że się uda.

Co sądzisz o kontrolerze ruchu Playstation Move? Grałeś na nim? Jak wrażenia? I czy opłaca się go kupić?

Bawiłem się Movem i doszedłem do wniosku, że absolutnie nie jest mi do niczego potrzebny.

A żeby nie było tak bez pytania - co sądzisz o Taffie jako wokaliście? Że w Black River daje radę, to wiem. Ale czy jego twórczość z zespołem Rootwater również Ci się podoba?

Taff jest (był? :() znakomitym wokalistą, zwłąszcza na żywo zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zespół Rootwater jednak mi się nie podobał.

EDIT:

Wybacz, berliso, skasowałem CI przez przypadek posta. Ale udzielam odpowiedzi:

Myszka razer DeathAdder + prosta klawiatura multimedialna Logitecha.

Najnowszy album Maidenów nie podoba mi się - jest za długi, nudny, pozbawiony jaj i energii. Ostatnia płyta IM, która mi się naprawdę podoba to "Brave New World".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie stało tadada nic się nie stało.

Wysłałem pw do tego "seriale" (promocja z koszulkami) czekam 2 dzien i nikt nic mi nie odpisal. Czy ta promocja już się skończyła?

Grasz może w Battlefield Bad company 2 przez internet ? Czy takich gier przez internet też nie lubisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pw do tego "seriale" (promocja z koszulkami) czekam 2 dzien i nikt nic mi nie odpisal. Czy ta promocja już się skończyła?

Człowiek za to odpowiedzialny ma teraz bardzo dużo na głowie. Proszę o trochę cierpliwości.

Grasz może w Battlefield Bad company 2 przez internet ?

Nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gdzieś było niedawno to sory:

Kiedy przewidujecie zakończenie nagrań płyty i wypuszczenie albumu? I czy ten kawałek z ep-ki No Escape, który być może zostanie nagrany ponownie, to "Głową w Dół"? ;)

Edytowano przez zizou666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczesniej nie mozesz wyjawic czegos za co cie nie zabija w redakcji i co nie jest ani tajemnica ani czyms specjalnym?

Troche czasu jescze zostało do przeciekow i zapowiedzi ale dobra:P

Ale czy szykujecie jakies wogole niespodzianki czy nie ma co oczekiwac?:P

Dzieki za odpowiedz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczesniej nie mozesz wyjawic czegos za co cie nie zabija w redakcji i co nie jest ani tajemnica ani czyms specjalnym?

Troche czasu jescze zostało do przeciekow i zapowiedzi ale dobra:P

Ale czy szykujecie jakies wogole niespodzianki czy nie ma co oczekiwac?:P

Dzieki za odpowiedz:P

W ostatnim wstępniaku było wspomniane, że kolejny numer będzie się wyróżniał.

Poprawiny po urodzinkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować United Abominations Megadeth? Mam RIP i Endgame, które katuję już-sam-nie-wiem-jak-długo, więc przydałoby się coś nowego.

Jeżeli chcesz kupić jakiś album Megadeth, to proponuję jednak zainteresować się ich klasycznymi albumami - "Peace Sells... But Who's Buying", "So Far So Good... So What!" i "Countdown to Extinction". Powiedzmy, że ten ostatni z wymienionych to megadethowy odpowiednik czarnej płyty Metalliki - skręt w kierunku bardziej przystępnej, bardziej melodyjnej muzyki (przy czym płyta jest naprawdę znakomita). "Peace Sells..." i "So Far..." to już (a raczej jeszcze) thrash.

"United Abominations" to dobra płyta, na której jest kilka znakomitych numerów (np. pierwsze trzy), ale proponuję w pierwszej kolejności wydać kasę na te albumy Megadeth, które zaliczane są do klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...