Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Czytasz książki po angielsku ?

W gameplay'u wiedźmina 2 muzyka w czasie walki jest połączeniem melodyjek podobnych z pierwszej części gry z przesterowaną gitarą, podoba ci się takie zestawienie, myślisz że w finalnej wersji gry to pozostanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz książki po angielsku ?

Zdarza mi się.

W gameplay'u wiedźmina 2 muzyka w czasie walki jest połączeniem melodyjek podobnych z pierwszej części gry z przesterowaną gitarą, podoba ci się takie zestawienie, myślisz że w finalnej wersji gry to pozostanie ?

Szczerze mówiąc, nie wiem, jaka jest muzyka w gameplayu z Wiedźmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem sobie ostatnio Twoją zapowiedź drugiego Wiedźmina i mi się takie pytanie nasunęło: jak właściwie wygląda w tej grze sukkub? :wink:

Ale co, mam ci go (a właściwie ją) narysować? Wygląda jak sukkub. :)

Chodziło mi o to, czy to taki demon ze skrzydełkami, względnie jeszcze rogami i kopytkami, czy może coś w stylu wampira, czy też wygląda po prostu jak człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś polecić jakąś dobrą perkusję - w miarę kompletną i dobrze brzmiącą (bez horrendalnej ceny) ?

P.S. Oooo, widzę, ze w końcu dorwałeś się do Prince of Persia :) .

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś polecić jakąś dobrą perkusję - w miarę kompletną i dobrze brzmiącą (bez horrendalnej ceny) ?

Nie, bo w perkusjach zupełnie się nie orientuję.

P.S. Oooo, widzę, ze w końcu dorwałeś się do Prince of Persia :) .

Tak, od dawna myślałem, żeby przejść grę jeszcze raz, tym razem na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dawaliśmy Dragon Age'a. Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to ich nie zdradzę. Mogę jednak powiedzieć tyle, że nie mieliśmy w pełnej wersji żadnej gry od Electronic Arts (wydawcy Dragon Age'a), bo nie bardzo da się je pozyskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś ulubioną grę z dzieciństwa?

Zakładam, że masz na myśli grę komputerową, a nie planszową. Bo ja wiem... Było kilka takich gier na Atari XL/XE - Bruce Lee, International Karate, Ninja Commando i inne.

Kiedy zacząłeś pisać, tzn. kiedy pojawił się twój pierwszy tekst w internecie lub pismie? pamiętasz o czym był i dla kogo pisany?

To było jakieś 12 lat temu, kiedy miałem bodajże 16. Tekst był o Turoku dla czasopisma "I/O", z którym własnie rozpocząłem współpracę. Wcześniej oczywiście wysłałem im tekst próbny, ale nie pamiętam już, jaki był jego temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy może słyszałeś jakiś kawałek Huta, podobał ci się? (Hut się nie obrazi :wink: )

2. Jaki byłeś w szkole, tzn. typowy średniak, prymus, gamoń, mega popularny???

3. Miałeś za młodziaka kłopoty z dziewczynami? :tongue:

sory jak 2 i 3 zbyt osobiste

4. Kiedy zacząłeś się interesować grą na instrumentach? W jakim wieku zacząłeś się uczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy może słyszałeś jakiś kawałek Huta, podobał ci się? (Hut się nie obrazi :wink: )

Tak. Zresztą kiedyś na PGA Tymon grał z moim zespołem "Oto ja".

2. Jaki byłeś w szkole, tzn. typowy średniak, prymus, gamoń, mega popularny???

W jakiej szkole? Podstawówce? Ogólniaku? Zresztą wszędzie uczyłem się dobrze i miałem przyjaciół.

3. Miałeś za młodziaka kłopoty z dziewczynami? :tongue:

Myślę, że każdy jakieś miał lub ma - taki wiek.

4. Kiedy zacząłeś się interesować grą na instrumentach? W jakim wieku zacząłeś się uczyć?

W wieku 16 lat, o ile dobrze pamiętam.

Basista z zespołu w którym grasz naprawdę niczego nie słucha i nic mu się nie pododba ?

Czegoś na pewno słucha, ale jestem w stanie uwierzyć, że nic mu się nie podoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest możliwość dodania mnie do znajomych na PSN ;]? w celu pogrania w przyszłości, pogadania :]

Nie, wybacz.

2. W co aktualnie grasz?

Bulletstorm, Prince of Persia (ten z 2008 roku).

3. Do jakich Klasyków z przyjemnością powracasz/byś powrócił?

Nie mam czasu na powroty do klasyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...