Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

takie pytanie o ulubione zespoły wydaje mi sie lekko spamerskie (bo mogę sobie znaleźć 1000 zespołów i co post pytać o inny) wiec to już moje ostatnie pytanie :P

Która płytę Kreatora lubisz najbardziej

a co do Manowar słyszałem ze podobno image scenowy maja beznadziejny ale prawdę mowiac kufno obchodzi mnie co oni na scenie robią mogą skakać wymachiwać "fallusami" (mam nadzieje ze nikomu to słowo nie przeszkadza jak coś to wy cenzoruje :P ) albo strzelać do siebie z pistoletów na kulki mi sie podoba po prostu ich muzyka :P

a co do radia zapomniałem dodać ze polskie zespoły mogą też wysłać im swoje single i po przesłuchaniu mogą trafić to playlisty. (i o ile dobrze wiem to za darmo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która płytę Kreatora lubisz najbardziej

Enemy of God.

a co do radia zapomniałem dodać ze polskie zespoły mogą też wysłać im swoje single i po przesłuchaniu mogą trafić to playlisty. (i o ile dobrze wiem to za darmo)

No jeszcze brakowalo, zeby kapele musialy placic za puszczanie ich muzyki w jakims radiu internetowym.

Co sądzisz o zespole System Of A Down?

Juz mi sie znudzilo powtarzanie, ze nie trawie tego zespolu i uwazam go za badziewny wybryk.

W co lubisz pykać na PSP'ku (konkretne tytuły)?

Na PSP wlasciwie juz nie grywam. Jesli juz to w PES-a, Tekkena albo GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o takich płytach Kreatora jak "Pleasure to Kill ","Extreme Agression" czy "Coma of Souls"?

Ludzie, dajcie juz spokoj z pytaniami typu "co sadzisz o plycie xxx/zespole zzz?". Co to zmieni w waszym zyciu, ze zjade jakis zespol albo pochwale jakas plyte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC co sądzisz o płycie Guns N Roses Appetite for Destruction(jesli nie o płycie to o samym zespole).

Dajcie juz mi spokoj z tymi swoimi zespolami i plytami. Co za roznica, co mysle? Jak napisze, ze G'n'R to g*wno, to przestaniesz lubic ten zespol? Jak napisze, ze to najlepsza plyta jaka slyszalem, to kupisz sobie 5 egzemplarzy?

Materialne pytanie: Cormac - gdyby Twój zespół zapewnił Ci wielką sławę i bogactwo, to porzuciłbyś pracę w CDA? :>

Moj zespol nigdy mi tego nie zapewni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz? Bądź dobrej myśli ;) Na pewno zdajesz sobie sprawę, ile beztalenci zdobyło sławę i bogactwo, dlaczego więc ktoś, kto beztalenciem nie jest, nie miałby zrobić tego samego? Chyba, że jesteście typowymi idealistami, którzy grają po prostu dla Muzyki, ale takich jest niestety naprawdę niewiele...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz? Bądź dobrej myśli ;) Na pewno zdajesz sobie sprawę, ile beztalenci zdobyło sławę i bogactwo, dlaczego więc ktoś, kto beztalenciem nie jest, nie miałby zrobić tego samego?

Bo tak to juz w zyciu bywa.

Chyba, że jesteście typowymi idealistami, którzy grają po prostu dla Muzyki, ale takich jest niestety naprawdę niewiele...

Naprawde trzeba byc idiota, zeby w Polsce grac metal z mysla, ze bedzie sie na tym zarabiac gruba kase. Nikt z nas nie nastawia sie na kariere - gramy bo lubimy i dolozylismy do tego interesu juz tyle, ze pewnie nam sie nie zwroci nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, to wychodzisz tu na mało sympatycznego kolesia. :P

Odpowiadaj sobie kilka razy dziennie na bezsensowne pytania w stylu "slyszales o zespole The Beatles?" (czekam az ktos mnie zapyta, czy slyszalem kiedys o telewizji albo Afryce), "co sadzisz o plycie Ble Ble?", "sluchales kiedys Madonny?" to tez bardzo szybko przestaniesz byc sympatycznym kolesiem. Poza tym to nie jest kolko wzajemnej adoracji, zebym zaciskal zeby i glaskal kazdego po glowce. Nie do tego zatrudnia mnie redakcja.

Jak ci się podoba nowa odsłona Clicka?

Bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz mi spokoj z tymi swoimi zespolami i plytami. Co za roznica, co mysle? Jak napisze, ze G'n'R to g*wno, to przestaniesz lubic ten zespol? Jak napisze, ze to najlepsza plyta jaka slyszalem, to kupisz sobie 5 egzemplarzy?

Nie obraź się, ale trochę nie rozumiesz aluzji, ludzie Cię znają, jesteś publiczną osobą, i dla takiego szaraka jest ważne co komuś z górnej półki się podoba. A po za tym jesteś starszy i mądrzejszy, a takich ludzi się powinno pytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale trochę nie rozumiesz aluzji, ludzie Cię znają, jesteś publiczną osobą, i dla takiego szaraka jest ważne co komuś z górnej półki się podoba.

Ja wiem, dlaczego ludzie pytaja, czy lubie ten czy inny zespol - bo chca, zeby ktos "usankcjonowal" i oficjalnie poblogoslawil ich gust. :) Ale po co? Jesli komus sie cos podoba, to niech sie tym cieszy. Co za roznica, czy MI sie podoba jego ulubiona kapela albo plyta? A juz najbardziej rozbrajaja mnie ci, ktorzy robia scene, bo smialem skrytykowac jakis zespol - dziecinada.

A po za tym jesteś starszy i mądrzejszy, a takich ludzi się powinno pytać.

1) Czyli co, gust kogos starszego jest automatycznie lepszy i "wazniejszy"? Jesli jest inny niz Twoj, to sie dostosujesz do mojego, bo jestem "starszy i madrzejszy"? 2) Jasne, mozna mnie pytac, jakie zespoly moglbym polecic. Ale jesli ktos pyta mnie o konkretna kapele, to zapewne sam ma wyrobione zdanie na jej temat. A jesli ma - patrz wyzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, dlaczego ludzie pytaja, czy lubie ten czy inny zespol - bo chca, zeby ktos "usankcjonowal" i oficjalnie poblogoslawil ich gust. :) Ale po co? Jesli komus sie cos podoba, to niech sie tym cieszy. Co za roznica, czy MI sie podoba jego ulubiona kapela albo plyta? A juz najbardziej rozbrajaja mnie ci, ktorzy robia scene, bo smialem skrytykowac jakis zespol - dziecinada.

---> Tak, o to mi chodzi.

A co do tej krytyki: masz rację, z tym się zgadzam. To po co się w ogóle pytali, skoro potem mają pretensję, że Ci się dany zespół nie podoba. Tak jak ja Cię zapytałem o Madonnę, powiedziałeś, że jej nie lubisz, przyjąłem to ze stoickim spokojem, chociaż, że to jest moja ulubiona piosenkarka.

1) Czyli co, gust kogos starszego jest automatycznie lepszy i "wazniejszy"? Jesli jest inny niz Twoj, to sie dostosujesz do mojego, bo jestem "starszy i madrzejszy"? 2) Jasne, mozna mnie pytac, jakie zespoly moglbym polecic. Ale jesli ktos pyta mnie o konkretna kapele, to zapewne sam ma wyrobione zdanie na jej temat. A jesli ma - patrz wyzej.

Tu zrozumiałeś mnie źle, nie chodziło mi o to, że im starszy tym trzeba zmieniać gusta jakie ten starszy ma, nie! Takie myślenie jest u Wiernych Ojca Dyrektora. Chodzi mi o to, że człowiek doświadczony, tak jak ty, czy chociażby inny redaktor CDA, dajmy na to EGM macie bardziej trzeźwe oko na świat i na rozumowanie dzisiejszych realiów.

PS: Zaraz wracam, idę do kiosku kupić CDA :D .

Edytowano przez Lokiwitcher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że człowiek doświadczony, tak jak ty, czy chociażby inny redaktor CDA, dajmy na to EGM macie bardziej trzeźwe oko na świat i na rozumowanie dzisiejszych realiów.

Ale gust to nie jest kwestia trzezwego rozumowania, tylko emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poleciłbyś mi coś ciężkiego z Maidenów, bo kapelę lubię, choć preferuję nieco inne klimaty, ale chciałbym posłuchać od nich czegoś naprawdę ciężkiego.

Chcesz czegos ciezkiego, to poszukaj innego zespolu. Oni nigdy nie grali "naprawde ciezko".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie glupszy jestem ja, bo slucham metalu, czy Ty, bo sluchasz Madonny? :)

Kto tak powiedział? Nie, chodzi mi o inne gusta. Dla niektórych najważniejsza jest wódka, a dla innych nauka, poniekąd nauka też jest gustem.

A to, że słuchasz metalu mi nie przeszkadza, i nie chodzi mi tu o gusta, typu jakiej muzyki słuchasz, tylko jakie są dla Ciebie w życiu ważne sprawy, jeżeli alkohol, w sensie pijaństwa, nie koneserów win, to wtedy wiadomo, że taki człowiek nie chce zbyt wiele w życiu osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...