Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

To wychodzi na to że jesteś człowiekiem z kamienia lub z góry zakładasz że cię kabaret nie rozbawi i nie oglądasz go.Kiedy ostatnio oglądałeś jakiś kabaret?

Tak sie sklada, ze mam kumpla, ktory ma swira na punkcie kabaretow, wiec kazda impreza u niego predzej czy pozniej konczy sie tym, ze wlacza jakis kabaret. Przypuszczam wiec, ze widzialem juz 90% tych najlepszych, niektore po kilka razy - Łowców.B, skecz z Mariolką, Ani Mru Mru, Hrabi i inne. Nie bawia mnie ani skecze, ani glupawe piosenki, a jesli juz sie pare razy usmiechne, to z pewnoscia nie jest to dla mnie powod, zeby marnowac na ogladanie kabaretow czas, ktorego i tak mam malo. Szczytem wszystkiego był wystep Mumio, ktory niestety widzialem na zywo (dalem sie nabrac na reklamy Plusa) - wynudzilem sie tak, ze z sali wychodzilem wnerwiony. Z drugiej jednak strony Halamę widzialem juz na zywo ze 3 razy i on akurat mi sie podoba (choc niekoniecznie wtedy, kiedy ogladam go w TV - na zywo odbior zawsze jest fajniejszy). Koniec tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Kormacz sądzi o zespole RAGE? (nie, nie Against the Machine) Jeśli go nie znasz, to tak w skrócie > ponad 20 lat istnienia, 18(19 jeśli liczyć Lingua Mortis) longplejów (i CONAJMNIEJ połowa [bo tyle mam :P] z nich jest dobra a nawet bardzo.) A grają klasyczny heavy metal, czasem może z powera zapożyczą... i na niektórych płytach wprowadzają elementy symfoniczne :)

< kawałek z najnowszej płyty ['08, za darmo dali do ściągnięcia na ich strone] wysłuchaj jak masz czas i oceń. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gracie z zespolem podczas koncertow jakies covery innych zespolow, czy tylko wlasne utwory?

Gramy kowery.

A jesli gracie to mozna wiedziec jakie? ;)

Nie, ale powiem, ze generalnie nie gramy klasyki metalu, bo po co odgrywac cudze kawalki nuta w nute? Lepiej zrobic po swojemu jakis bardzo znany utwor z innego gatunku.

pytanie - dużo masz oryginalnych płytek?? ;D chodzi mi oczywiście o płytki z muzyką - filmy,gry i inne mnie nie interesują ;D

Nie tak duzo - troche ponad 100 albumow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, jaki swój występ wspominasz najlepiej i dlaczego? Może nawet jakąś śmieszną anegdotkę masz (w stylu basista zapomniał gitary lub wysiadło zasilanie)? Wiadomo, jak się jedzie gdzieś z zespołem to różne rzeczy ludziom się czasem przytrafiają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, jaki swój występ wspominasz najlepiej i dlaczego?

Ciezko mi wyroznic jeden - kazdy mial wady i zalety.

Może nawet jakąś śmieszną anegdotkę masz

Za malo poki co gralismy, zeby nazbieraly nam sie jakies anegdotki. W Legnicy gralismy w czerwcu z Týrem w nieduzym klubie z bardzo mala scena. Kiedy Týr sie na niej rozlozyl (i poprzyklejal swoje graty tasma do podlogi - lacznie z trzema stojakami na mikrofony), okazalo sie, ze my sie juz na scenie nie zmiescimy. Efekt byl taki, ze ja nie moglem sie ruszyc, zeby nie zawadzic gitara o stojak mikrofonowy Týra, a nasz drugi gitarzysta musial w ogole stac kolo sceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak CormaC, witam cie i cieszę się, że grasz w fajnym zespole muzycznym, tego ci gratuluje i zazdroszczę. A oto moje pytanie, nie wiem czy ktoś już je zadał, ale wolę się ciebie o to zapytać, czy znasz i słuchałeś takich zespołów jak Disturbed i KoRn? mnie się bardzo podobają, po prostu uwielbiam taką muzykę nu-metalową :D pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak CormaC, witam cie i cieszę się, że grasz w fajnym zespole muzycznym, tego ci gratuluje i zazdroszczę. A oto moje pytanie, nie wiem czy ktoś już je zadał, ale wolę się ciebie o to zapytać, czy znasz i słuchałeś takich zespołów jak Disturbed i KoRn? mnie się bardzo podobają, po prostu uwielbiam taką muzykę nu-metalową :D pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź :)

Poniewaz mialem przyjemny weekend, postaram sie byc delikatny: z nu-metalem prosze spadac na bambus. :) Slyszalem obie te kapele i nie pasuje mi to, co graja. Nowa plyta Disturbed jest wedlug mnie przenudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz mialem przyjemny weekend, postaram sie byc delikatny: z nu-metalem prosze spadac na bambus. :) Slyszalem obie te kapele i nie pasuje mi to, co graja. Nowa plyta Disturbed jest wedlug mnie przenudna.

W ogóle nie wiem co ludzie widzą w metalu, jakimkolwiek (bez urazy), lepszy jest rap, gangsta rap, a nawet pop.

A teraz pytanie: czy oprócz metalu, kiedykolwiek tykałeś inne gatunki muzyki?

Czy słyszałeś o Madonnie, a jak tak czy lubisz niektóre jej piosenki?

Edytowano przez Lokiwitcher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem co ludzie widzą w metalu, jakimkolwiek (bez urazy), lepszy jest rap, gangsta rap, a nawet pop.

To sluchaj tego, co Ci sie podoba. Kogo to obchodzi?

A teraz pytanie: czy oprócz metalu, kiedykolwiek tykałeś inne gatunki muzyki?

Lekko tknalem rocka.

Czy słyszałeś o Madonnie

A Ty slyszales o Metallice? No wlasnie. Glupie pytanie.

a jak tak czy lubisz niektóre jej piosenki?

Nie zatykam uszu, jesli slysze Madonne, ale tez nie wlacze zadnego jej utworu z wlasnej woli.

Lubisz Diablo 2?? Ja własnie jestem w trakcie grania...jeśli grałeś to jaki najwyższy miałeś poziom...sorrki za te pytanie ale jakos mnie naszło :D

Akurat w "dwojke" jakos sie nie wkrecilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, przejrzałem ten temat i nie zauważyłem, żeby ktoś o to wcześniej pytał. A więc - czy słyszałeś którąkolwiek z solowych płyt Blaze'a i jeśli tak, co o niej/nich sądzisz? Jako, że jestem z tych niewielu, którzy akurat przepadają za jego dwoma nagraniami z Maiden, spytałbym też o nie, ale obawiam się, że tu odpowiedź będzie pewnie taka, jaką zwykle słyszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, przejrzałem ten temat i nie zauważyłem, żeby ktoś o to wcześniej pytał. A więc - czy słyszałeś którąkolwiek z solowych płyt Blaze'a i jeśli tak, co o niej/nich sądzisz?

Slyszalem dwie pierwsze. Debiutem bylem zachwycony, ale juz do niego nie wracam. Wlasciwie to moze wrzuce sobie ten album dzisiaj po powrocie z pracy, bo pamietam, ze jest tam sporo fajnych kawalkow (np. Stare at the Sun).

Jako, że jestem z tych niewielu, którzy akurat przepadają za jego dwoma nagraniami z Maiden, spytałbym też o nie, ale obawiam się, że tu odpowiedź będzie pewnie taka, jaką zwykle słyszę :P

Do samego wokalu Blaze'a wlasciwie nic nie ma. Przeszkadza mi natomiast stylistyka tych plyt - zaczely sie na nich jazdy z progresywnoscia - dlatego tez nie slucham ich. Sa tam fajne numery, ale mimo wszystko wole ich wersje live z wokalami Dickinsona - Futureal, Clansman, Man on the Edge, Sign of the Cross.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro o metalu to :

słyszałeś Lacuna Coil (kiedyś Ethereal albo Sleep of Right) - jedyny zespół z kobieta na wokalu który mi sie podoba :P gatunkowo grają chyba lekki gotyk choć reki nie dam uciąć (teraz powstało tych określeń tyle ze ho ho :P )

a z polskich zespołów fajny jest Turbo, niezła kapela ( nie nawidze darcia mordy ala behemot ;P )

Edytowano przez golonqa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też fakt pod metal tego nie za bardzo można podciągnąć :P (choć na upartego skoro korn i jego Twisted Transistor niektórzy nazywają już super mega heavy thrash trÓ metalem to Lacuna tez może być :P )

hm to jedziem dalej :

moze Kreator albo Manowar ?

Edit:

na 1 stornie wyczytałem (co nie było trudne) ze lubisz thrash i heavy to polecę Ci to radio (nie chce robić jakiejś super hiper reklamy ale radio jest nowe i lecą naprawdę dobre kawałki (tylko nie teraz bo jak narazie lecą wszystkie gatunki metalu dopiero od 14 zaczyna sie to co małe golonki lubią najbardziej xD (nie licząc toruńskiej i kaszanki :P )

Edit2:

ale jestem Lama wychwaliłem radio a nie podałem adresu xD www.heavymetalattack.pl

Edytowano przez golonqa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...