Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Skoro ukryty jest przekaz (choć uważasz, że wcale nie jest ukryty) to musi mieć jakąś treść. Zdradź mi ją. Nie ma sensu dalej udawać, że to aż tak ważne, iż nie można tego nikomu powiedzieć.

Podziel się ze mną wiadomościami. Zostańmy przyjaciółmi, którzy się kochają chwalą się tym co mają w gaciach w męskiej ubikacji co ty na to? (sory, kolega to napisał) razem stwórzmy wspaniałe sojusze, bądźmy niepokonani przez wieki!!! Ludzkość będzie nas się bała, wszyscy będą oddawać nam pokłony!!! <złowieszczy śmiech szaleńca> Przyłącz się do mnie, a jeśli nie, to zgnij w lochu z innymi moimi wrogami. (kolega: zgnij tam gdzie on trzyma broń w swoim RPG w "zardzewiałym kufrze" i dotrzymaj mi towarzystwa. :wub: ). Ostatni raz powtarzam propozycję: powiedz, jaki jest tajny przekaz!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ukryty jest przekaz (choć uważasz, że wcale nie jest ukryty) to musi mieć jakąś treść. Zdradź mi ją. Nie ma sensu dalej udawać, że to aż tak ważne, iż nie można tego nikomu powiedzieć.

Wiesz, na forum i w komentarzach pod newsem o zawartości aktualnego CDA już co najmniej kilkanaście razy ludzie podawali treść tego przekazu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już znalazłem. :wink:

Ale przyznaj, korespondowało się ciekawie

(kolega: on jest dziwny nie robi błenduw ortograficznych i urzywa trudnych slów. Pani na polskim mówiła że należy stosować sformułowania "pojęcia" na takie słowa ale kto słucha nauczycielkę polskiego)

Ładnie piszesz. (Recenzja princa)

(kolega:chodzi o tego z persji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz piosenkę The Pilgrim od Maidenów? Tak w skali 1-10.

Fajny numer (7, 7+), ale do całej płyty "A Matter of Life and Death" w ogóle nie wracam. Mam szczerą nadzieję, że numery, które nagrali na nowa płytę, nie są tak tak do zarzygania długie.

Pilgrim - 5min.

El Dorado - 6.49min.

Wiem, nie ma co porównywać pierwszych z brzegu utworów, ale IMO El Dorado nieco sztucznie przedłużyli. Wstęp? Pierwszą myślą było pytanie: Dlaczego oni zaczynają grać od końca? :wink: Choć solówka całkiem niezła.

Wybacz, Cormac, że się wtrąciłem, ale ni mogłem się powstrzymać.

Edit:

Dopiero co zobaczyłem sobie długości piosenek w Matter of Life and Death. Kurcze.

Kolejny edit:

Właściwie to MoLaD jest krótsze od Final Frontier. :blink:

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie twojego zespołu , czy istnieje jakiś kalendarz koncertów ?

Obecnie terminarz koncertowy mamy pusty, bo przygotowujemy się do nagrania płyty.

Słyszałeś już?

El Dorado

Pewnie, że słyszałem. Śledziłem to odliczanie na stronie Maidenów.

Moim zdaniem jest naprawdę dobrze!

A moim zdaniem jest źle. Zanosi się na kolejny przydługi, nudny, pseudoprogresywny i pseudoepicki album. :/ W tym nowym singlu nie ma zupełnie nic ciekawego. Nawet wokale Dickinsona są jakieś słabowite i nijakie.

Wiem, że nie interesuje Cię Sabaton, ale mógłbyś powiedzieć co myślisz o tym?

Słyszałem ten numer po raz pierwszy, a mam wrażenie, że znam go od dawna. Obadałem też fragmenty paru innych kawałków z "Coat of Arms" i wydaje mi się, że to monotonny album nagrany na jedno kopyto. Czyli standardowa płyta Sabatonu. :) Mają strasznie hermetyczny styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem też fragmenty paru innych kawałków z "Coat of Arms" i wydaje mi się, że to monotonny album nagrany na jedno kopyto. Czyli standardowa płyta Sabatonu. smile_prosty.gif Mają strasznie hermetyczny styl.

Z tym się zgadzam ;)

Teraz odbiegając trochę od muzyki i gier: pójdziesz głosować w wyborach prezydenckich?

No dobra, jeszcze pytanie związane z InDespair. Czy na nowym albumie znajdzie się coś z czego jesteś bardziej dumny niż "Głową w dół"?

Edytowano przez Shayel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odbiegając trochę od muzyki i gier: pójdziesz głosować w wyborach prezydenckich?

Oczywiście. Każdy, kto nie pójdzie na wybory, nie ma potem moralnego prawa narzekać na ich wynik lub na to, jak wybrany prezydent sprawuje swoją funkcję. A ja jestem marudny z natury. :)

No dobra, jeszcze pytanie związane z InDespair. Czy na nowym albumie znajdzie się coś z czego jesteś bardziej dumny niż "Głową w dół"?

Planuję być dumny z całej płyty. ;) Oczywiście niektóre z nowych utworów lubię bardziej, inne mniej, ale generalnie jestem pod dużym wrażeniem tego, jak się rozwinęliśmy. Nowe numery naprawdę są o kilka klas lepsze od materiału z EP-ki - bardziej przemyślane, oparte na lepszych, ciekawszych, bardziej zróżnicowanych riffach. A jeśli chodzi o "Głową w dół" - ten kawałek jest dla mnie zupełnie wyjątkowy i poza wszelkimi porównaniami. Zastanawiamy się, czy nie nagrać go ponownie i nie umieścić na nowej płycie w charakterze bonusu. Przy nim ludzie na koncertach bawią się najlepiej. Byłem w głębokim szoku, kiedy grając w Eskulapie przed Sabatonem zauważyłem na widowni ludzi, którzy śpiewali tekst tego numeru. Fantastyczne uczucie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Saxona, pewnie. Widziałem ich zresztą na żywo, kiedy grali w Warszawie wspólny koncert z Iced Earth. Bardzo fajna kapela, ale zawsze brakowało mi u nich takiego polotu, jaki prezentowali Maideni. Pewnie dlatego to Ironi sa największym zespołem metalowym na świecie, a nie Saxon. :) Tym niemniej wokal Byforda na żywo zrobił na mnie bardzo duże wrażenie - o wiele większe, niż Barlowa z IE, który miał jakiś słaby wieczór. Saxon stworzył tamtego wieczora świetną atmosferę. No a "Princess of the Night" jest genialnym utworem. Ale ich nowe płyty niespecjalnie mnie ruszają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę niezręcznie jest oceniać dokonania kolegi z własnego zespołu, ale jak byś ocenił jego solo które dograł do tła pewien czas temu na konkursie GuitarCenter, i jak wypadło na tle wypocin najlepszych konkurentów ?

A ja jestem marudny z natury.

To akurat można zauważyć nawet nie znając Cię osobiście. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę niezręcznie jest oceniać dokonania kolegi z własnego zespołu, ale jak byś ocenił jego solo które dograł do tła pewien czas temu na konkursie GuitarCenter, i jak wypadło na tle wypocin najlepszych konkurentów ?

Ta solówka to nie jest szczyt jego możliwości, z czego zresztą on sam zdaje sobie sprawę. :) Były lepsze zgłoszenia na ten konkurs i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Której płyty? W swoim poście wspominałem o trzech.

Każdej z osobna bo zakupilbym kazda

Więc po kolei:

1) Album z InDespair nagrywać będę w październiku, więc pewnie do kupienia będzie na początku 2011 roku

2) Nowa płyta Ironów ma premierę 16 sierpnia

3) Najnowszy album Sabatonu jest już chyba w sprzedaży

Na jakim poziomie trudnosci grales nagrywajac gameplay PES 2010 zamieszczony na plycie w numerze 12/09 (172) ?

Nie pamiętam. Na najwyższym, albo o stopień niższym od najwyższego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...