Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jesteś żonaty?Bo mi się kurde podobasz! :D

A tak na poważnie. Przeglądałam sobie numery z 2006,07,08 roku i znalazłam konkurs Smugglera na recenzję trzech gier [np. In the Show]. Wymieniony został tam Aresz, którego w ostatnim piśmie znalazłam już jako recenzenta [tzn. od tego roku nie kupuję cda, ale czytałam ostatni numer]... To ten sam Aresz? W jaki sposób został zauważony "bardziej" spośród innych ludzi, którzy wzięli udział w konkursie i zostali wyróżnieni, a akurat jego wzięli do cda.

I drugie pytanie, już na twój temat: Jaka twoim zdaniem najlepsza gra trafiła ci się do zrecenzowania?

Pozdrawiam- CormaC Rulez! :):*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na stronie MySpace zespołu Black River są chyba wszystkie utwory z płyty Black N' Roll, jest więc okazja do legalnego przesłuchania utworów. Co o nich sądzisz? Planujesz kupić te wydawnictwo? Moim zdaniem utwory są lepsze od tych z ich debiutanckim krążku.

Mnie, szczerze mowiac, poki co ta plyta nie zachwycila. Tym niemniej na bank ją kupie, nawet jesli mialbym potem do niej nie wracac.

Jesteś żonaty?

Nie jestem. Ale jestem w stalym zwiazku.

Bo mi się kurde podobasz! :D

Milo slyszec. :)

A tak na poważnie. Przeglądałam sobie numery z 2006,07,08 roku i znalazłam konkurs Smugglera na recenzję trzech gier [np. In the Show]. Wymieniony został tam Aresz, którego w ostatnim piśmie znalazłam już jako recenzenta [tzn. od tego roku nie kupuję cda, ale czytałam ostatni numer]... To ten sam Aresz? W jaki sposób został zauważony "bardziej" spośród innych ludzi, którzy wzięli udział w konkursie i zostali wyróżnieni, a akurat jego wzięli do cda.

Tak calkiem szczerze to nie bardzo kojarze te ksywke... W aktualnym numerze ją widzialas? Nie mam pisma pod reka, zeby sprawdzic, ale nie przypominam sobie takiego autora...

I drugie pytanie, już na twój temat: Jaka twoim zdaniem najlepsza gra trafiła ci się do zrecenzowania?

Chyba Wiedzmin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj 2 szybkie pytania

1. Co ty na to żeby otworzyc taki temat grasz to pokarz ale to wy redaktorzy byście się chwalili co macie w domkach. Ciekawy jestem np twojej kolekcji.

2 Dlaczego od czasu do czasu nie mogę się zalogować na stronkę wpisuje nick hasło klikam zaloguj i nic blokujecie czasem jakiś forumowiczów ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubisz hitmana? ;]

Nie, nie lubie skradanek.

1. Co ty na to żeby otworzyc taki temat grasz to pokarz ale to wy redaktorzy byście się chwalili co macie w domkach. Ciekawy jestem np twojej kolekcji.

Juz widze, jak wszyscy idziemy robic zdjecia i pokazywac ludziom swoje prywatne pokoje. :)

2 Dlaczego od czasu do czasu nie mogę się zalogować na stronkę wpisuje nick hasło klikam zaloguj i nic blokujecie czasem jakiś forumowiczów ??

Jesli ktos nabroi, to blokujemy, ale w Twoim przypadku to raczej jakas "czkawka" serwera.

Jaki utwór z Endgame najbardziej ci się podoba?

Nie mam faworyta poki co. Raz, ze plyta jest wyrownana, dwa, ze nie slucham jej za czesto.

Czytałeś "To" Kinga? Jeśli tak, co sądzisz o tej książce?

Akurat "To" jest jedna z niewielu ksiazek Kinga, ktore ominalem. Bylem wczoraj w ksiegarni po jego zbior opowiadan "Po zachodzie słońca" i mialem tez w rekach "To", ale stwierdzilem, ze jednak nie bede szalal z wydatkami. :) Tym niemniej kiedys na pewno nadrobie zaleglosci.

Kogo najczęściej nie ma w redakcji ?

Smugglera. Kazdy, kto nas odwiedzial, moze Ci to potwierdzic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żonaty?

Nie jestem. Ale jestem w stalym zwiazku.

hiehiehie czyli jakas szansa jest ;D

A tak na poważnie. Przeglądałam sobie numery z 2006,07,08 roku i znalazłam konkurs Smugglera na recenzję trzech gier [np. In the Show]. Wymieniony został tam Aresz, którego w ostatnim piśmie znalazłam już jako recenzenta [tzn. od tego roku nie kupuję cda, ale czytałam ostatni numer]... To ten sam Aresz? W jaki sposób został zauważony "bardziej" spośród innych ludzi, którzy wzięli udział w konkursie i zostali wyróżnieni, a akurat jego wzięli do cda.

Tak calkiem szczerze to nie bardzo kojarze te ksywke... W aktualnym numerze ją widzialas? Nie mam pisma pod reka, zeby sprawdzic, ale nie przypominam sobie takiego autora...

Chyba w numerze 08/09 w gw, recenzowali tam :

Warvor, ARESZ[ o którym wspomniałam], Koleus123, yoo041995, justsaymyname, igla, etc. Nie wiem, może to była jednorazowa zmiana nicków niektórych z was, ale tego Aresza już 2gi raz widze, tym razem w gw..

ps: ile zapuszczałeś bródkę? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w numerze 08/09 w gw, recenzowali tam :

Warvor, ARESZ[ o którym wspomniałam], Koleus123, yoo041995, justsaymyname, igla, etc. Nie wiem, może to była jednorazowa zmiana nicków niektórych z was, ale tego Aresza już 2gi raz widze, tym razem w gw..

A, o wpisy w Gamewalkerze Ci chodzi. To akurat byla taka akcja, ze przy tej konkretnej grze puscilismy komentarze ludzi z forum, a nie nasze. Ale to nie znaczy, ze oni napisali dla CDA jakikolwiek artykul.

ps: ile zapuszczałeś bródkę? :D

Nie wiem, nie wlaczalem stopera. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

A właściwie to jak można się dostać do redakcji? Chodzi mi oczywiście o pisanie....

Bo napisałeś, że szukałes jakiegoś innego czasopisma, gdzie byś pisał, mógłbyś to jakoś rozwinąć?

Grałeś we wszystkie części HoMM? :P

Jak tak, kto która twoim zdaniem najlepsza? 5 czy 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:Pewnie grałeś w nowego Pesa,jesteś bardziej na tak czy bardziej na nie?

Mam mieszane uczucia. Bezwladnosc pilkarzy mnie strasznie wnerwia.

2:Jak myślisz ma szansę rywalizować z Konsolową Fifą?

Nie wiem.

Jak sądzisz, czy to co wyczyniają zespoły typu Behemoth ma jakąkolwiek wartość artystyczną?

A co niby "wyczyniaja"?

A właściwie to jak można się dostać do redakcji? Chodzi mi oczywiście o pisanie....

http://forum.cdaction.pl/Wspolpracownik-CDA-t14735.html

Bo napisałeś, że szukałes jakiegoś innego czasopisma, gdzie byś pisał, mógłbyś to jakoś rozwinąć?

Chodzi o to, ze kiedy zbankrutowalo pismo, w ktorym pracowalem wczesniej, uderzylem do CDA i Secret Service'u? No probowalem w dwoch miejscach - nie wiem, co tu mozna rozwijac.

Grałeś we wszystkie części HoMM? :P

Jak tak, kto która twoim zdaniem najlepsza? 5 czy 3?

Gdybym teraz mial grac w jakiegos HoMM'a, odpalilbym "piątkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac,(chyba dobrze napisałem) jak oceniasz, jako fan Żelaznej dziewicy, albumy nagrane z Blaze? Bo moim zdaniem to naprawdę dobre albumy, owszem może troszkę brak im pazura,a Bruce śpiewa lepiej, ale na pewno nie zasługują na taką krytykę jaką je spotkała.

Napisałem to w "Pytania do redakcji" ale teraz spojrzałem że tematy są podzielone więc pytam tu:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac,(chyba dobrze napisałem) jak oceniasz, jako fan Żelaznej dziewicy, albumy nagrane z Blaze? Bo moim zdaniem to naprawdę dobre albumy, owszem może troszkę brak im pazura,a Bruce śpiewa lepiej, ale na pewno nie zasługują na taką krytykę jaką je spotkała.

Napisałem to w "Pytania do redakcji" ale teraz spojrzałem że tematy są podzielone więc pytam tu:).

Generalnie nie lubie tych plyt, nie wracam do nich. Wokal Blaze'a nie lezy mi ani na plytach, ani na zywo. Na obu plytach z Blazem jest jednak kilka fajnych numerow, ktore lubie w wersjach na zywo z Dickinsonem - Sign of the Cross, Futureal, Man on the Edge, Clansman. W marcu slyszalem tez te numery na zywo w wykonaniu Blaze'a przy okazji jego koncertu we Wrocławiu (ktory zreszta otwieral moj zespol) i prawda jest taka, ze Dickinson jest tylko jeden. Nie zmienia to jednak faktu, ze na numerach, ktore Blaze nagral z Maidenami, ludzie bawili sie podczas jego wystepu najlepiej.

Czytałeś jakieś książki Richarda Dawkinsa? Np. "Rzeka genów", "Fenotyp rozszerzony", "Samolubny gen", "Bóg urojony"? Jak oceniasz jego książki?

Czytalem "Boga urojonego". Ciekawa lektura, aczkolwiek zadnych wielkich odkryc tam nie ma. Dawkins po prostu pozbieral do kupy i usystematyzowal argumenty za tym, ze religia ssie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie nie podoba sie to, co gra Behemoth (nie slucham death metalu poza Amon Amarth), ale fakty mowia same za siebie - skoro maja tylu fanow, jezdza po swiecie, trafiaja na okladki zagranicznych pism i sprzedaja sporo plyt, to widocznie ich muzyka jest wartosciowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzichumenel1 było coś takiego???

CormaC możesz przytoczyć tę tajemniczą opowieść?? :P

PS> pierwsze słyszę o czymś takim ;)

Nic ciekawego. Mielismy kiedys na forum idiote, ktory po zbanowaniu wracal z nowym kontem. Po przejrzeniu watpliwej jakosci tworczosci uzytkownika zdzichumenel1, wnioskuje, ze to ten sam przyglup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...