Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jakie opowiadanie Sapkowskiego najbardziej lubisz? I jaką postać?

Musialbym siasc i zerknac do spisow tresci zbiorow opowiadan. Ciezko wyroznic tylko jedno. To samo zreszta z postaciami.

Czy planujesz współpracę (może jakiś wspólny utwór, koncercik) z zespołem Deyacoda?

Znam chlopakow z MySpace'a. Wspolny utwor odpada - gramy w roznych klimatach. Wspolny koncert - jesli kiedys bedzie okazja, to czemu nie?

Gdzie można kupic album InDespair? Byłem w elektromarkecie, szukałem na ceneo.pl, ale nie znalazłem.

Powtarzam - rozprowadzamy nasza plyte sami. Mozna ja kupic na koncertach i przez Allegro. Link do aukcji jest na naszym profilu na MySpace: www.myspace.com/ndspr

Czy wraz z zespołem InDespair planujesz koncert na Górnym Śląsku (np. w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach).

Zagramy w kazdym wiekszym miescie, jesli tylko nadarzy sie okazja. Z koncertow wyjazdowych najbardziej prawdopodobny w nieodleglym czasie jest jednak Poznan.

Słuchasz Rammsteinu?

Nie.

W numerze 147 (styczeń 2008) przy recenzji Guitar Hero III na zdjęciu miałeś "nieśmiertelnik" (chyba tak to się nazywa) z wygrawerowanym logo zespołu. Gdzie można dostać coś takiego?

To jest niesmiertelnik z logosem Trivium - kupilem go na ich ostatnim koncercie w Polsce.

Ja mam jedno nurtujące mnie pytanie, zamierzacie wybrać się na Jeleniogórską Ligę Rocka, edycję 14?

Nie planujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,ja znowu w sprawie IM - co powiesz teraz na support przed nimi,gdy jeszcze będzie na pewno grać Made Of Hate?? trawisz ten zespół,a może w ogóle nie kojarzysz :D btw - pisałeś,że byłeś na IM 3 razy... hmm,Mystic, w Czechach i w Niemczech?? a może do brazylii pojechałeś,aby posłuchać ich podczas nagrywania materiału do Rock in Rio?? xDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,ja znowu w sprawie IM - co powiesz teraz na support przed nimi,gdy jeszcze będzie na pewno grać Made Of Hate?? trawisz ten zespół,a może w ogóle nie kojarzysz :D

To jest bardzo dobra wiadomosc, bo lubie Made of Hate. Fajnie graja, a ich lider - Michal - jest przy okazji bardzo sympatycznym czlowiekiem (zamienilem z nim pare wiadomosci przez MySpace'a). Ciesze sie z tego supportu i tym bardziej niecierpliwie czekam na koncert.

btw - pisałeś,że byłeś na IM 3 razy... hmm,Mystic, w Czechach i w Niemczech??

Katowice 2000, Wrocław 2003, Chorzów 2005.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przygodówka może cię wciągnąć?

Gram obecnie w Fahrenheita - doskonala gra. Tyle ze to nie jest klasyczna przygodowka typu point'n'click, tylko raczej interaktywny film. Przymierzalem sie ostatnio do Sama & Maxa, ale jakos nie wytrzymalem przy tej grze zbyt dlugo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś "made in Poland"?

Nie. Nie zauwazylem, zeby w Polsce powstal jakikolwiek interesujacy, dobrze zrobiony serial. Niestety - zeby nakrecic cos na miare Lost, trzeba miec pieniadze i odwage zrobic cos innego, niz masowa szmira obyczajowa, kryminalna nedza lub debilne sitcomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twoj nick na Duel Mailu? Szukałem CormaC, ale nikogo takiego nie ma.

CormaC chyba mnie znienawidzi, ale... wystarczy przyjrzeć się screenom w recenzji, no ale cicho sza ;) A tak teraz wpadło mi do głowy- czy twój nick ("pismowy" :) ) ma jakiś związek z pisarzem Cormac' iem McCarthym? (Popełnił m. in. głośną w ostatnim czasie "Drogę"). A jeżeli nie to jaki rodowód ma twoja ksywka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC chyba mnie znienawidzi, ale... wystarczy przyjrzeć się screenom w recenzji, no ale cicho sza ;)

I tak juz sobie odpuscilem DuelMaila.

A tak teraz wpadło mi do głowy- czy twój nick ("pismowy" :) ) ma jakiś związek z pisarzem Cormac' iem McCarthym? (Popełnił m. in. głośną w ostatnim czasie "Drogę").

Zupelnie nic.

A jeżeli nie to jaki rodowód ma twoja ksywka?

Robert E. Howard - zbior opowiadan "Tygrysy morza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TeBeG

Napisałeś "to dla niego napisalem "Glowa w dol" (ten kawalek wspolnie z kumplem) i "Nie widzial nikt"." - to znaczy, że napisałeś tekst, linię gitar i basu do "Nie widział nikt", czy tylko część? I kto jest autorem reszty utworów z EP-ki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "to dla niego napisalem "Glowa w dol" (ten kawalek wspolnie z kumplem) i "Nie widzial nikt"." - to znaczy, że napisałeś tekst, linię gitar i basu do "Nie widział nikt", czy tylko część? I kto jest autorem reszty utworów z EP-ki?

"Nie widzial nikt" jest niemal w 100% moje - partie wszystkich instrumentow oprocz bebnow, linia wokalna i tekst. W "Glowa w dol" moj jest tekst i cala muzyka oprocz riffu ze wstepu i gitary prowadzacej w 2 i 3 refrenie. "Virus" jest w znacznej wiekszosci moj (udzial mial tez Sergiusz - wstawki gitary prowadzacej, m.in. we wstepie). "Seduction Way" jest tez w znacznej czesci moje (znowu udzial mial Sergiusz), podobnie "No Escape" (i znowu przy wspolautorstwie Sergiusza). Teksty do anglojezycznych utworow sa autorstwa Piotrka. No i caly zespol mial generalnie wkald w aranzacje wszystkich kawalkow oprocz "Nie widzial nikt".

Słuchasz Nightwisha, Vadera, albo Rootwater?

Nie. Nightwisha szczerze nie lubie, Vader i Rootwater mi generalnie wisi - nie moje klimaty po prostu.

Czy ktoś z redakcji gra w Duel Mail? (Sory, że się tak tego uczepiłem, ale to moja pierwsza gra z prawdziwymi graczami).

Nie.

Ja mam takie pytanko - jaka, poza gitarą oczywiście, jest Twoja rola w InDespair ? Piszesz teksty/komponujesz partie innych instrumentów etc. ?

Patrz wyzej. Dodatkowo pelnie po czesci role menadzera, ktory np. organizuje koncerty.

Jaka jest twoja ulubiona tania seria?

Nie mam ulubionej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...