Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Panie Danielu, na Spotify przesłuchałem "Time to Wake Up" i szczerze: płyta jest świetna :3 osobiście brakło mi tam tylko zmian tempa. Najbardziej spodobał mi się utwór tytułowy, mam też nadzieję, że podobnych utworów (znaczy melodyjnych ale z thrashowymi smaczkami) będzie więcej smile_prosty.gif

Utwory z 2015 również są świetne :3 "Sign of the Riven" sprawił, że z niecierpliwością czekam na więcej smile_prosty.gif

Kiedy można spodziewać się kolejnych piosenek, albo przybliżonej daty premiery całego albumu? smile_prosty.gif

Edytowano przez SlashRevenge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielu, na Spotify przesłuchałem "Time to Wake Up" i szczerze: płyta jest świetna :3 osobiście brakło mi tam tylko zmian tempa.

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Jesteśmy świadomi słabości naszego pierwszego albumu i nowy materiał będzie od nich wolny

Utwory z 2015 również są świetne :3 "Sign of the Riven" sprawił, że z niecierpliwością czekam na więcej smile_prosty.gif

Właśnie "Sign of the Raven" i kawałek z teledysku ("Under Cold Sky") są reprezentatywnymi próbkami tego, jak teraz brzmimy - po zmianie wokalisty poszliśmy w kierunku melodic death metalu i w takim klimacie będziemy robić kolejne nowe utwory. Osobiście jestem z naszego rozwoju bardzo zadowolony, bo gram i komponuję taką muzykę, jaką prywatnie lubię najbardziej (oba tegoroczne numery są moje).

Kiedy można spodziewać się kolejnych piosenek, albo przybliżonej daty premiery całego albumu? smile_prosty.gif

Mamy w zanadrzu jeszcze jeden nowy utwór, z tej samej sesji nagraniowej co "Under Cold Sky" i "Sign of the Raven", według mnie bardzo dobry. Myślę, że opublikujemy go niebawem, ale najpierw musimy zrobić do niego dobre lyric video (szukamy właśnie kogoś, kto nam to odpowiednio zrobi). Planów nagrania nowego albumu póki co nie ma, ale pracujemy nad nowym materiałem - mamy rozgrzebane kilka utworów. Teraz chcemy ugrać jak najwięcej na tych nowych kawałkach, które mamy nagrane, i upewnić się, że na ewentualną drugą płytę ktoś będzie czekał i nie nagramy jej sami dla siebie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Trivium, jakiego chcę słuchać. Kawałek jest nudny pod każdym względem - niezapamiętywalne riffy, bladziutka solówka, takie sobie wokale. Poza tym jak będę chciał posłuchać power metalu (a zwrotka w tym numerze bardzo zalatuje mi Edguyem), to włączę kapelę powermetalową z wokalistą, który wciągnie Heafy'ego nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że wokalista InDespair brzmi jak Kai Hansen?

Whaaaaat? smile_prosty.gif Jeśli już, to pewnie masz na myśli naszego poprzedniego wokalistę (który również nie brzmiał jak Hansen), bo obecny śpiewa tak:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Sprawdzałeś nowy album Iron Maiden ? jeśli tak, to jak wrażenia ? Na http://rateyourmusic...ist/iron_maiden zbiera całkiem dobre oceny. Osobiście jestem w trakcie pierwszego odsłuchu i jest nieźle. Męczą jedynie dłuższe kawałki trwające 13, czy 18 minut.

W dużym skrócie: uważam, że ta płyta jest tragicznie słaba (żeby nie użyć określenia "gówniana"). Więcej napisałem o niej na swoim fanpage'u na Facebooku: https://www.facebook.com/cormac82

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo obecny śpiewa tak:

I długo tak może :) Zawsze się zastanawiam jaki ma głos w normalu taki wokal.

Fortepian na końcu jest genialny... musiał zatrzymać odtwarzanie bo myślałem że mi się jakaś rekalama z innej katy wcina.

...eeee.. gracie na weselach może?

Avatar Cię postarza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I długo tak może smile_prosty.gif

Długo, godzinami. Wszystko to kwestia techniki - jeśli wiesz jak growlować/screamować, to nie robisz sobie żadnej krzywdy.

Zawsze się zastanawiam jaki ma głos w normalu taki wokal.

Różnie. Nasz wokalista mówi akurat tak, że nigdy bym go nie podejrzewał o to, że jest zdolny do takiego ryku. Jak przyszedł do nas na przesłuchanie, to skreśliłem go, jak tylko go zobaczyłem - takie chucherko, tak nieśmiało mówi. :) Na koncertach, kiedy zaczyna śpiewać, widać zaskoczenie na twarzach ludzi, którzy nas wcześniej nie słyszeli.

...eeee.. gracie na weselach może?

Tak, ale tylko co weekend.

Avatar Cię postarza tongue_prosty.gif

To nie avatar mnie postarza, tylko wiek. :) Ja tak wyglądam teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś może o powrocie do AC: Unity kiedyś w przyszłości? Z recenzji AC: Syndicate w nowym numerze wnioskuję, że Londyn cię oczarował. Jeżeli niestraszne są ci te słynne problemy techniczne (mnie jakimś cudem ominęły) to kiedy znajdziesz chwilkę gorąco polecam, Paryż powala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wrażenia z FM16? Poważnie rozważam kupno i jestem ciekawy opinii maniaka serii takiego jak ja.

Dopiero zacząłem grać, mam na liczniku jakieś 3 godziny i nawet nie rozpocząłem pierwszego sezonu Ekstraklasy, więc wstrzymam się jeszcze z opinią. Ale już mogę powiedzieć, że to cała ustalanie wyglądu menadżera to zawracanie dupy, bo edytor jest prostacki.

2. Co myślisz o polskim zespole Night Mistress aka Nocny Kochanek?

Sprawne granie, które mnie nie interesuje, bo nie słucham już heavy metalu.

3. Jak podobał Ci się czerwcowy koncert Testamentu w Krakowie?

Podobał mi się, ale nie utkwił mi w pamięci tak, jak koncert Amonów w Poznaniu w 2014, który był chyba najlepszym koncertem, na jakim byłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2016 o 15:26, dzienis666 napisał:

1. Uprawiasz czynnie jakiś sport?

2. Masz nadwagę?

3. Masz jakieś ulubione utwory niemetalowe i nie rockowe?

4. Miałeś kiedyś problem z jakimiś używkami?

5. Czy jesteś szczęśliwym człowiekiem? Masz często rozkminy nt. twojego życia?

1. Nie

2. Nie

3. Czasem coś mi wpadnie w ucho, ale nie żebym włączał to sobie potem w domu.

4. Tak. Skaleczyłem się potłuczoną butelką po piwie.

5. Każdy ma jakieś rozkminy na temat swojego życia. Ja w zasadzie nie mam powodów do poważnych narzekań.

 

Dnia 22.04.2016 o 20:25, witold1993 napisał:

Podoba Ci się nowa płyta Megadeth? Wybierasz się na nich do Łodzi?

Płyta podoba mi się dużo bardziej, niż się spodziewałem. Przede wszystkim słychać, że to Megadeth. A na koncert do Łodzi nie jadę. Widziałem ich już na żywo, a mam do obskoczenia kilka innych koncertów, które są wyżej na mojej liście priorytetów i nadszarpną moje finanse - Testament, Iron Maiden, Parkway Drive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już wypowiedzieć się o całej nowej płycie Testamentu - to jest bardzo, bardzo wysoki poziom, choć potrzebowałem trochę czasu, żeby się do niej przekonać. Z nowej Metalliki obadałem 3 czy 4 numery i nie usłyszałem w nich nic, co przekonałoby mnie do przesłuchania całego albumu. Dla mnie wieje z nich nudą, ale też nigdy nie byłem wielkim fanem tego zespołu i nie wracam do niego wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna kwestia odnośnie tego newsa: http://www.cdaction.pl/news-47511/final-fantasy-xv-pobilo-rekord-serii.html

Cytuj

Wydawca podkreśla, że czyni to "piętnastkę" najgorętsza odsłoną serii – żadne inne "Fajnaru Fantadżi" nie schodziło tak ochoczo(*).

Tu jest mowa o światowych wynikach sprzedaży? Bo jeśli o samą Japonię, to coś tu się nie zgadza. Według danych ze sprzedaży XV jest tam najgorzej sprzedającą się w pierwszym tygodniu częścią serii od czasu przejścia FF na PSX: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1322896

Cytuj

[FC] Final Fantasy - ? / 520.000

[FC] Final Fantasy II - 9.566pts (two week period) / 760.000

[FC] Final Fantasy III - 12.631pts / 1.400.000

[SFC] Final Fantasy IV - ? / 1.440.000

[SFC] Final Fantasy V - ? / 2.450.000

[SFC] Final Fantasy VI - 278.159pts / 2.550.000

----

[PS1] Final Fantasy VII - 2.034.879 / 3.277.776

[PS1] Final Fantasy VIII - 2.504.044 / 3.501.588

[PS1] Final Fantasy IX - 1.954.421 / 2.707.301

[PS2] Final Fantasy X - 1.749.737 / 2.325.215

[PS2] Final Fantasy XII - 1.840.397 / 2.322.541

[PS3] Final Fantasy XIII - 1.516.532 / 1.905.979

XV

Cytuj

01./00. [PS4] Final Fantasy XV # <RPG> (Square Enix) {2016.11.29} (¥8.800) - 690.471 / NEW 
19./00. [XB1] Final Fantasy XV # <RPG> (Square Enix) {2016.11.29} (¥8.800) - 3.791 / NEW 

 

Chociaż nie wiemy, ile sprzedało się wersji cyfrowych.

Edytowano przez Typr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...