Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Jaka według ciebie telewizja podaje najrzetelniejsze informacje?

Nie ogladam juz programow informacyjnych - wysiadlem, podziekowalem. Szkoda mi czasu i nerwow. Ale kiedy jeszcze ogladalem, mialem w zwyczaju najpierw obejrzec "Fakty" na TVN, a potem przelaczyc na "Wiadomości" na TVP1, zeby obserwowac, w jak rozny sposob podawane beda te same informacje polityczne. Polecam - ciekawa zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC mi również podoba się twój blog :laugh: Troszkę przypomina mi to "dyskusje" z forum onetu ale do tego poziomu to jeszcze sporo brakuje.... :D Zawsze mnie to zastanawiało, że na jakąś prowokacje "mondrego człeka" ludzie potrafią odpowiadać w nieskończoność czasami nie wyczuwając w tym np. ironi. Po niektórych wpisać u ciebie na blogu śmiem twierdzić, że już nie wytrzymują psychicznie i niektóre osoby są kłebkiem nerwów przez twoje wpisy i biorą je bardzo na serio :D Strzeż się ich, niedługo cię dopadną swoimi ciętymi ripostami.... :starwars::D

aaaaaaa zapomniałbym : F.E.A.R 2 i nowy Riddick wymiatają ;)

Nie brakuje ci w F.E.A.R 2 takiego trybu ( który na przykład pojawiałby się po przejściu gry) gdzie mógłbyś bez skrępowania eliminowac przeciwników lub strzelać do nich z mecha? Nie żebym był jakimś psychopatą lub cos w tym stylu... ale nie powiem, że jest to satysfakcjonujące :D:D Właśnie przeszedłem grę i mam odczucie, że czegoś brakuje, może to ta końcówka tak na mnie podziałała, że pomyslałem "to wszystko"? Szczerze mówiąc liczyłem na bardziej spektakularną akcję ale nie będę wybredny :P

Wkurza także bezpłciowość bohatera na koniec gry przecież ktoś ginie a bohater widząć to nawet się odzywa ( jak zreszta przez cała grę) troszkę to komiczne. Ja grę przeszedłem w 9 godz więc nie jest źle a Ty? :) I co sądzisz o polonizacji bo z tego co widzialem w recenzji grałeś już w grę zlokalizowaną :)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że trudno wymyślić naprawdę oryginalne pytanie, to póki co tego oryginalnego nie zadam. Ograniczę się tylko do pytania: Czy lubisz książki S. Kinga, czy może bardziej D. Koontz'a? A może utwory całkiem innych pisarzy?

Wiem, że padło pytanie już o fantastykę (wyszukiwarka pomogła) dlatego pytam tylko o thrillery, dreszczowce i horrory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje ci w F.E.A.R 2 takiego trybu ( który na przykład pojawiałby się po przejściu gry) gdzie mógłbyś bez skrępowania eliminowac przeciwników lub strzelać do nich z mecha?

Szczerze mowiac nie. Ale ja po przejsciu gry zazwyczaj juz do niej nie wracam.

Ja grę przeszedłem w 9 godz więc nie jest źle a Ty? :)

Nie pamietam.

I co sądzisz o polonizacji bo z tego co widzialem w recenzji grałeś już w grę zlokalizowaną :)

O stary, pytanie mnie o gre, ktora widzialem kilka miesiecy temu ma maly sens. :)

Ograniczę się tylko do pytania: Czy lubisz książki S. Kinga, czy może bardziej D. Koontz'a?

Kinga bardzo lubie, czytalem prawie wszystko, co napisal. Cykl "Mroczna wieza" jest dla mnie majstersztykiem. Do Koontza mnie zupelnie nie ciagnie.

Podoba Ci się taka piosenka?

http://www.youtube.com/watch?v=NtH1HVIAeb4

Wilki mnie zupelnie nie kreca. Nie lubie takie sflaczalego rocka.

Jak się ma proces powstawania płyty?

Piszemy nowy material. Myslalem, ze wszystko pojdzie szybciej.

Moje pytanie: Czy często jadasz/pijesz coś przed kompem (nie licząc pracy w redakcji)?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miliony fanów

OK, niech beda nawet miliardy. Co z tego?

wyznaczanie nowych dróg w muzyce...

Frazes. Jakie konkretnie nowe drogi wyznaczali?

Jest co wymieniać.

No to wymieniaj, ale prosilbym o konkrety, bo trudno sie polemizuje z kims, kto szczuje cie "wyznaczaniem nowych drog w muzyce".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na jakiej pozycji najczęściej występowałeś/lubiłeś występować, grając z kolegami w piłkę nożną?

2. Popełniłeś kiedyś w swoim życiu błąd, którego żałujesz do dzisiaj?

3. Into the mouth... w stylu SP:) Ale pewnie widziałeś...

Edytowano przez syfchester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz twórczość Ozzy'iego Osbourne'a.

Nie. Wnerwia mnie jego glos.

Co myślisz o jego dwóch pierwszych solowych płytach z Randym Rhoads'em. I co myslisz o tym gitarzyście, i jego technice, brzmieniu itp.

Nic. :)

W jednym z wcześniejszych postów napisałeś, że nie słuchasz punk rocka, ponieważ jest prymitywny. Mógłbyś to jakoś rozwinąć, wytłumaczyć?

A co tu jest do tlumaczenia? Punk rock to muzyczny prymitywizm. Nie twierdze, ze to z zalozenia zle - po prostu do mnie nie trafia utwory krzyczane w rytm um-cyk-um-cyk i trzech akordow na gitarze.

1. Na jakiej pozycji najczęściej występowałeś/lubiłeś występować, grając z kolegami w piłkę nożną?

Lubilem stac na bramce. Bylem niezly i bawila mnie frustracja ludzi, ktorych ataki zatrzymywalem. :) No i podziwialem wtedy Schmeichela oraz Jose Luiza Chilaverta.

2. Popełniłeś kiedyś w swoim życiu błąd, którego żałujesz do dzisiaj?

Na szczescie nie.

Czy masz czas by ćwiczyć grę na gitarze?

Bardzo malo. Od jakiegos czasu wlasciwie w ogole nie gram na gitarze poza probami.

Jakich strun używasz?

DR 10-52.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli jestes na jakims koncercie (jako widz), to "wdajesz sie" w pogo/wchodzisz do mosh pitow itp.?

Nie. Ide na koncert, zeby posluchac muzyki i zobaczyc zespol, a nie zeby obijac sie od spoconych ludzi,w tym pijanych idiotow, ktorzy wlaza w tlum z piwem i odpalonym papierosem w lapie, a szczytowa radosc sprawia im popchniecie kogos tak, zeby sie przewrocil. Rozmija sie to z moim wyobrazeniem dobrej zabawy na koncercie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pytanie wiem, ale nie czepiaj się:). Twoje odpowiedzi na moje pytania pomogły mi wybrać gitarę!!!(nie da się wytłumaczyć za bardzo zagmatwane:)) Dzisiaj kupiłem basówkę Harley Benton MB22-2T i wzmacniacz Kustom KBA 10x. Dzięki!!!

Edytowano przez Ellondur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1. Co sądzisz o serialach: Lost i Prison Break?

2. Czy poza pracą dużo czasu spędzasz przed komputerem?

3. Czemu jesteś tak sceptycznie nastawiony do prowadzenia bloga?

4. Czy lubisz pić Coca-Cole?

Z góry dzięki za fatygę. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...