Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

  • 3 weeks later...

Uszanowanko redaktorze CormaC. Jak ja dawno nie pisałem do kogoś ze strafy redakcyjnej :D. 

Od razu przejdę do meritum. Ostatnio przesłuchałem sobie kilka utworów z nowego longplay'u In Flames: "Battles" i muszę przyznać, że melodyjnie krążek prezentuje się naprawdę wybornie. Może nie jest to metal z prawdziwego zdarzenia, bo z tego, co wyczytałem, to zespół rozpoczynał jako melodic death metal, zaś z każdym kolejnym, wydanym albumem powoli przesuwał się w stronie, sam nie wiem, nu-metalu, metal-core, hard rock'a?

Chciałbym jednak poznać Twoje zdanie o tym albumie na podstawie kilku utworów, do których wklejam poniżej linki, i które osobiście uważam za jedne z lepszych z tego krążka.

The Truth

Save Me

Greatest Greed

Us Against the World

 

Edytowano przez BroVaR87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Cześć. Nie mam gdzie tego wstawić, więc postanowiłem, że napiszę do kilku z Was (redaktorów). Jestem prenumeratorem CDAction od 10 numerów, z tego co wiem prenumerata CDA trwa 12 miesięcy. Nie dostałem jednak CDA 12/2017. Nie dostałem żadnej informacji o jakimś problemie, tu (na cdaction.pl) - też żadnego info o jakichś trudnościach w przesyłce lub o samym numerze. Proszę, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Mam taką rozterkę, że planuję zagrać w trzeciego Wiedźmina (jak tylko kupię konsolę!), ale z drugiej strony absolutnie mierzi mnie główny wątek fabularny (jako kotlet odgrzewany chyba w najgorszy z możliwych sposobów :P Z tym że znam go tylko w ogólnych, trailerowych zarysach). No i zastanawiam się, czy granie dla wątków pobocznych, świata gry, gameplayu ma w tym przypadku rację bytu. (Nie wiem, czy mogę powiedzieć, że jestem fanem franczyzy, ale pierwszej części na pewno ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, czy mógłbyś zdradzić na jakim sprzęcie odpalasz FM`a 2018? Pytam ponieważ u mnie z roku na rok coraz większy jest problem z grą w FM`a. Przymierzam się do zakupu nowego laptopa, który będzie przede wszystkim pod tą grę. Dodam, że chodzi mi o średnio płynną grę w rozgrywkę z bogatą strukturą ligową - jak np. start w na 22 poziomie ligowym w Anglii. Przy rozgrywkach gdzie jest 3-4 ligi jakoś to jeszcze daje radę (z wyjątkiem kiepskiego widoku meczowego), ale im więcej lig tym naturalnie gorzej.

I jeszcze pytanie czy w ogóle grałeś w tak rozbudowanych strukturach czy jednak tylko Śląsk?

(mój obecny sprzęt to leciwy Intel Core i3-3120 M 2,5GH, 4GB RAM, karta graficzna Intel HD Graphics 4000)

Dodam, że w FM`a/CM`a gram od czasów Cantony w Man U ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 16.08.2018 o 19:01, Retrac napisał:

Witam, czy mógłbyś zdradzić na jakim sprzęcie odpalasz FM`a 2018?

Gram na laptopie z Core i7-4700MQ, 8 GB RAM-u i kartą GeForce GT 755M (a w zasadzie dwiema takimi kartami, ale nie chce mi się grzebać w ustawieniach, żeby spróbować włączyć w FM-ie SLI).

Dnia 28.08.2018 o 10:51, Potworr napisał:

Jaki jest Twój ulubiony zespół post-rockowy i dlaczego God is an astronaut :)

Cały ten gatunek interesuje mnie mniej niż wyniki z tajskiej ligi piłki nożnej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zmieniło się przede wszystkim to, że ze względu na pracę i rodzinę mam o wiele mniej czasu na granie. W związku z tym w ciągu ostatniego roku zerwałem z dwoma potwornymi pożeraczami czasu: Fifą i Football Managerem. Kiedy mam trochę wolnego czasu, wybieram przede wszystkim gry, które mają coś do opowiedzenia, skreślam rzeczy może i przyjemne, ale puste, jak np. twin-stick shootery czy klepanie kolejnych sezonów w Ultimate Teamie w Fifie. Jeśli chodzi o kwestie związane z gustem, to największym przełomem w ostatnich latach było dla mnie danie szansy Yakuzie, którą wcześniej odrzucałem, bo japońskie gry to nie moja bajka. I to była znakomita decyzja, bo po tym, jak spędziłem ponad 80 godzin z Yakuzą 0, od razu zacząłem Yakuzę Kiwami, a teraz mam już ponad 30 godzin w Yakuzie Kiwami 2. I jestem zachwycony. Cóż, warto otwierać się na nowe rzeczy. Teraz wiem, że straciłbym bardzo dużo, gdybym dalej ignorował Yakuzę tylko dlatego, że zrobili ją Japończycy.

Jeśli chodzi o Hellblade'a, to nie był on dla mnie przełomowy, bo zawsze ceniłem gry kładące nacisk na fabułę, podobnie jak slashery i action adventure. Ale to z pewnością jedna z najlepszych gier, w jakie grałem - i nie jedna ze stu, lecz ścisły top. Poza tym trafiła się w idealnym momencie, gdy byłem poważnie wypalony jako autor tekstów, zastanawiałem się nad swoją przyszłością i naprawdę potrzebowałem kontaktu z wybitnym dziełem, by przekonać się, że wciąż stać mnie na napisanie czegoś, z czego będę dumny. Czy to moja gra życia? Jednak nie, bo tą z pewnością jest seria Championship/Football Manager. Przy żadnej grze nie spędziłem tyle czasu, co przy FM 2017 (444 godziny). Tego, ile godzin poświęciłem całej serii, odkąd odkryłem Championship Managera 93/94, nawet nie próbuję szacować, bo wyszłoby, że mógłbym w czasie tych tysięcy godzin nauczyć się chińskiego, japońskiego, łaciny i sanskrytu, a przy okazji odkryć lekarstwo na raka i polecieć w kosmos jako przeszkolony astronauta. Albo zamiast tego wszystkiego ogarnąć deklinację w języku niemieckim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...