Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

A czy masz zamiar obejrzeć dzisiaj Rocky`ego Balboe na TVN ?

Nie. Nie wiedziałem nawet, że dziś będzie. Zresztą to, że się dowiedziałem, niczego nie zmienia, bo i tak nie obejrzę.

I drugie pytanko : Jakie filmy są twoimi priorytetami ?

W tej chwili chyba żaden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przy patrzeniu na twoje zdjęcia naszła mnie taka myśl. Mianowicie, z tego co widać masz długie włosy. Teraz pytanie (tylko szczerze): grzywka wchodzi Ci w oczy? Wielokrotnie pisałeś (również do mnie samego, w odpowiedzi na innego posta), że wzrok masz słabszy właśnie od grania i ogólnie siedzenia przed monitorem. A moje pytanie: ile czasu masz już długie włosy? Bo ja na swoim własnym przykładzie (miałem długie włosy ok. 2 lat) wiem, że to bardziej od włosów wchodzących na oczy osłabło mi oko (prawe). Czy u Ciebie nie jest tak samo? Czy to czasem nie grzywka bardziej osłabia Ci wzrok?

Planujesz zagrać w Alana na PC?

PS Mój kuzyn dostaje na święta kierownice, ale nie zna się na grach i nie wie, jakie będą pod nią działały (kierownica na Xbox360). Szczerze mówiąc, to mnie również gry wyścigowe nigdy nie interesowały i nie wiem jakie mógłby sobie dokupić. Chodzi mi głównie o zręcznościówki, nie symulatory jak Forza. Kto w redakcji ma X360 i interesuje się grami wyścigowymi i mógłby mi pomóc?

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przy patrzeniu na twoje zdjęcia naszła mnie taka myśl. Mianowicie, z tego co widać masz długie włosy.

Nie mam. Zdjęcie na forum jest od dawna nieaktualne.

Teraz pytanie (tylko szczerze): grzywka wchodzi Ci w oczy? Wielokrotnie pisałeś (również do mnie samego, w odpowiedzi na innego posta), że wzrok masz słabszy właśnie od grania i ogólnie siedzenia przed monitorem. A moje pytanie: ile czasu masz już długie włosy? Bo ja na swoim własnym przykładzie (miałem długie włosy ok. 2 lat) wiem, że to bardziej od włosów wchodzących na oczy osłabło mi oko (prawe). Czy u Ciebie nie jest tak samo? Czy to czasem nie grzywka bardziej osłabia Ci wzrok?

Wątpię, żeby włosy miały wiele wspólnego z wadą wzroku. Zresztą krótkowzroczność zaczęła mi się wykształcać z 10 lat przed tym, jak zapuściłem włosy.

Planujesz zagrać w Alana na PC?

Nie planuję. Granie na PC prywatnie niezbyt mnie bawi. Chyba że nie będę miał zupełnie w co grać na konsoli, to rozważę Alana na PC.

PS Mój kuzyn dostaje na święta kierownice, ale nie zna się na grach i nie wie, jakie będą pod nią działały (kierownica na Xbox360). Szczerze mówiąc, to mnie również gry wyścigowe nigdy nie interesowały i nie wiem jakie mógłby sobie dokupić. Chodzi mi głównie o zręcznościówki, nie symulatory jak Forza. Kto w redakcji ma X360 i interesuje się grami wyścigowymi i mógłby mi pomóc?

Zapytaj enkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Twe odczucia względem:

- reaktywacji Wolf Spidera? :)

Fajnie, że wracają i życzę im jak najlepiej, ale fana we mnie raczej nie znajdą. Widziałem nowy teledysk i wokal mi przeszkadza. Zwłaszcza skonfrontowany z wyglądem wokalisty. :) Muzycznie nieźle.

ostatniej płyty Alastora?

Nie słyszałem jej w całości. Kiedyś sprawdzałem jakieś pojedyncze numery (pewnie na MySpace) i nie spodobały mi się.

Śmigasz w glanach?

Nie. Nie mam już nawet glanów.

Krótka opinia dotycząca punk rocka .

Prymitywizm w muzyce mnie nie bawi.

Czy myślałeś o powrocie do pc`ta i czy chcesz go ulepszyć ?

Po co miałbym wracać do peceta? Poza tym dla dwóch gier, w które może i chciałbym pograć (Wiedźmin 2, Alan Wake) nie wydam kasy na modernizację sprzętu. A tak w ogóle, to nawet nie chciałbym w nie grać na małym monitorze, w pozycji "biurowej". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje Cie, gdy grasz mecz w Fife online i nagle przecwinik (gdy ty wygrywasz) wychodzi z gry? Jeden byl na tyle bezczelny, ze napisal mi wiadomosc, w ktorej zarzucil mi... granie na kodach. :)

I czy stworzyles jakas swoja super druzyne w Ultimate Team?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio grasz na PS3 dziennie ?

Nie wiem, bo nie grywam codziennie, o czym niedawno tu pisałem. Bywa, że nie gram przez kilka dni pod rząd, bo mam do roboty co innego.

Denerwuje Cie, gdy grasz mecz w Fife online i nagle przecwinik (gdy ty wygrywasz) wychodzi z gry?

Nie. Oszczędza mi w zasadzie czas. Poza tym lepiej żeby się rozłączył niż odstawiał jakieś złośliwe dziecinne szopki typu ciągłe wybijanie piłki na aut albo faulowanie. A niestety zdarzają się tacy, którzy w przypływie rozgoryczenia przegraną stają na głowie, żeby zepsuć rywalowi zabawę.

I czy stworzyles jakas swoja super druzyne w Ultimate Team?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...