Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1.Czy są zespoły, które są dla Ciebie "podstawą" thrash metalu? Jeśli tak, to jakie?

Nie, nie ma. Thrash można grać różnie, a ponieważ słucham go bardzo wybiórczo, nie czuję się uprawniony do takich wywodów. :)

2.Czytałeś "Strażników"?

Chodzi Ci o komiks "Watchmen", tak? Coś tam kiedyś miałem w rękach, dawno temu jednak.

panie c costam mam pytanie

Czuj się zignorowany, panie n cośtam.

Ciekawi mnie, czy słuchasz czasem płyty swojego zespołu, tak dla czystej przyjemności?

Od dłuższego czasu już nie słuchałem tej EP-ki. Ale po nagraniu słuchałem jej dużo dla przyjemności.

Czy masz jakiegoś muzycznego idola ??

"Idol" to za dużo powiedziane, ale jest paru myzków, których bardzo cenię, szanuję i wymieniam, kiedy ktoś mnie pyta o wzorce.

Często zachwalasz Dave Mustaine'a jako świetnego gitarzyste. A co jeśli chodzi o jego wokal?l

On należy do grupy tych wokalistów, którzy ze śpiewaniem radzą sobie średniawo, nie mają za dobrych warunków wokalnych, ale kompensują te braki charakterystycznością (jak Osbourne czy Bono).

wybierasz się na koncert Rammsteina w Łodzi?

Nie słucham ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie chcę zadawać żadnych pytań, chce tylko poinformować Was(CDA) o tym że często dochodzi do takich sytuacji w kioskach że pracownicy kiosku biorą różne gazety/magazyny(często również CDA) dla swoich znajomych lub rodziny którzy czytają ów magazyn, kopiują zawartość płyty, jeżeli ciekawi ich jakiś artykuł robią im zdjęcia i oddają do sprzedaży wiem o tym bo od kiedy moja siostra ma staż w Kolporterze(kiosk w Tesco) sam tak robiłem, podobno w często dochodzi do takich sytuacji że potem owe gazety wracają do reklamacji. Moja siostra przez cały rok miała staż więc przez cały rok dostawałem CDA za darmo, choć nie tylko CDA lecz również PC World, PC Format, Niezbędnik itp. A że staż jej się już skończył informuję Was o tym ponieważ odwalacie kawał dobrej roboty. Wiem że to kropla w morzu lecz w internecie w wielu forach można przeczytać o takich sytuacjach.

Dalej zróbcie co uważacie za stosowne. Jeżeli chciało Ci się to wszystko czytać dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mnie olałeś ostatnim razem, zapytam jeszcze raz: jaką gitarę w cenie do 1.k tyś polecasz? Gitara będzie używana w zasadzie do wszystkich gatunków muzycznych.

Rozejrzyj się za Washburnami i Cortami.

Przy okazji - to ja zedytowałem Ci sygnaturkę, bo trzeba chyba upaść na głowę, żeby wrzucić tam sobie GIF-a o wielkości 2,5 MB...

grales w polska wersje jezykowa Battlefielda BC 2. Jak grales to podobalo Ci sie ?

Przeczytaj Gamewalkera przy tej recenzji, to się dowiesz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie przychodzi mi do glowy. Znajdziesz na pewno liste nazwisk takich pilkarzy na stronach i forach fanow FM-a.

Wiem, kilkanaście talentów odkrytych przeze mnie tworzy takie listy...

Myślałem, że znasz może jakiś talent, którego ja nie znam (grałem w FM 08 do 2018r, a 09 tylko do 2 :huh: 011)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Twojego zespołu napisałeś, że używasz kostki MXR jako dopałki. Spodobało mi się Twoje brzmienie i nasuwa mi się pytanie. Czy podczas koncertów (próB) używasz cały czas tej kostki (w sensie cały czas piec jest dopalony), czy tylko podczas grania solo lub w ostrzejszych partiach utworu? Jakich jeszcze efektów używasz podczas grania na żywo (oprócz ww. MXR'a i equalizera)?

Edytowano przez wocio2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Twojego zespołu napisałeś, że używasz kostki MXR jako dopałki. Spodobało mi się Twoje brzmienie i nasuwa mi się pytanie.

Mówisz o brzmieniu na EP-ce, czy na żywo? W studiu chyba nie dopalałem pieca, poza tym po nagraniu brzmienie było jeszcze ostro obrabiane.

Czy podczas koncertów (próB) używasz cały czas tej kostki

Tak.

Jakich jeszcze efektów używasz podczas grania na żywo (oprócz ww. MXR'a i equalizera)?

W pętli (używam jej podczas solówek) mam equalizer MXR KFK-1 i delay/reverb Boss RV-3 (do niego wróciłem niedawno, bo przez jakiś czas miałem na stałe włączoną pętle z equalizerem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o brzmienie na żywo :smile:. Chciałbym podziękować Tobie i Twojemu zespołowi. Potraficie przekazać radość z grania na słuchacza. Dzięki wam udało mi się podnieść z dołka. Odkurzyłem swoją gitarę i na nowo kompletuję skład :smile: . Tacy ludzie jak Wy są potrzebni. Dokładnie wiem jak trudno jest cały czas poprawiać swoje umiejętności, być członkiem zespołu, grać koncerty. Panowie odwalacie kawał świetnej roboty! I jeszcze raz dziękuję :smile:

Edytowano przez wocio2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC... jesteś jednym z moich ulubionych Gości jakich znam... ( no... tak jakby znam ), ale wybacz, ale według mnie w 20% zchrzaniłeś recenzję o wiedźminie... i to też niedużo, ale ten twój nowy znak co niby przypomina "mroczne moce Sithów" to po prostu Aard ( według mnie i większości osób )... i dam ci link, który może nie jest dobrym przewodnikiem do recenzji o wiedźminie 2 ale daje inne... hmm... poglądy na ten temat... ( znaczy gry ) i wybacz, że Ci tak cholernie marudzę :dry:

http://www.gamezilla.pl/content/analiza-pr...cji-wiedzmina-2

Chodziło mi o brzmienie na żywo :smile:. Chciałbym podziękować Tobie i Twojemu zespołowi. Potraficie przekazać radość z grania na słuchacza. Dzięki wam udało mi się podnieść z dołka. Odkurzyłem swoją gitarę i na nowo kompletuję skład :smile: . Tacy ludzie jak Wy są potrzebni. Dokładnie wiem jak trudno jest cały czas poprawiać swoje umiejętności, być członkiem zespołu, grać koncerty. Panowie odwalacie kawał świetnej roboty! I jeszcze raz dziękuję :smile:

Tak... zespół z CDA potrafi wszystko... no prawie, innymi słowy, JESTEŚCIE [beeep]I**CI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC... jesteś jednym z moich ulubionych Gości jakich znam... ( no... tak jakby znam ), ale wybacz, ale według mnie w 20% zchrzaniłeś recenzję o wiedźminie...

Pisząc "recenzja o wiedźminie", masz na myśli zapowiedź Wiedźmina 2, jak rozumiem?

ten twój nowy znak co niby przypomina "mroczne moce Sithów" to po prostu Aard

W tej zapowiedzi mój był tekst główny. Ramki były Smugglera.

dam ci link, który może nie jest dobrym przewodnikiem do recenzji o wiedźminie 2

Powstrzymam się przed komentarzem na temat głębi przemyśleń w tej analizie (ale nie mogłem się powstrzymać przed poinformowaniem o powstrzymaniu się). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, że mi się bardziej logiczne to wszystko wydaje ( to co piszą w tym linku )

Niewielka sztuka, jeśli zamiast analizować, pisze się rzeczy oczywiste lub wyraźnie widoczne na obrazku obok ("Rozbryzg krwi na kamerę po rozpruciu jakiegoś nieszczęśnika ? niezłe", "optymalizacja jeszcze przed chłopakami z CDP Red, ale nie ma się czemu dziwić, to wersja alpha" i tego typu odkrycia) albo powtarza to, co w tym samym filmiku mówili ludzie z CDP ("Dynamiczna kamera ma nadać dialogom filmowy styl"). Nie nazwałbym analizą streszczenia filmiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości [Tur]

nie o to mi zupełnie chodzi. Ja teraz się bardziej czepiam smugglera, nie Ciebie. Mi chodzi o te "podpisy do obrazków". ogólnie zapowiedź wyszła dobrze. :happy:

uraziłem Cię ? jak tak sorry :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - ostatnio przeglądałem starsze numery CDA, a konkretnie numer ze stycznia 2009 roku, gdzie znajduję się test głośników Creative Gigaworks T20 i T40 Series II, gdzie wrażenia z ich użytkowania spisałeś na papierze. I związku z czym moje pytanie, czym te T20 różni się od T40 poza ceną, proszę o poradę, bo sam planuję kupić jeden z tych głośników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...