Skocz do zawartości
allor

Pytania do Allora / Ala

Polecane posty

No, by bym pobiegł w poniedziałek poskarżyć się Ghostowi :jezyk2:

Ale generalnie jak tak dalej będą się pojawiały prośby o poradę w sprawie komputerów z ebay, to wypadałoby byś dodał do allegro w twojej sygnaturce "i ebay".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do komputera i mp3 (mini jack), najlepiej z mikrofonem :)

Gdyby było tylko do komputera, to swego czasu bardzo sensowne były Fatal1ty, wersja z mini-jackami. Ale do mp3 to wygląda już średnio... Zresztą pytanie czy w grach potrzebujesz bardzo dobrej jakości dźwięku. Bo osobiście składniałbym się raczej ku kupnie dwóch par: np. taniego geniusa z mikrofonem (HS-04SU) oraz drugich słuchawek do mp3, tyle że dousznych, bo oferują lepszy stosunek jakości do ceny, a takie np. nowe SoundMagic ES18. W sumie wyjdzie poniżej 100 zł.

Co myślisz o NFS: WORLD ?

Nic dobrego. Stracona szansa na coś fajnego, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie takie pytanie mam jeszcze: jak ważny jest wbudowany mikrofon?

Bo jeśli używasz go od czasu do czasu, to imo lepiej kupić osobno, jako dodatek do dobrych słuchawek, bo i wybór lepszy, i ceny sensowniejsze. Długi czas miałem mikrofon-przejściówkę od bodajże Manty, za 10 złotych z marketu - działało to jak na swoją cenę zadziwiająco dobrze, uzupełniając jakieś tanie Philipsy nauszne, już teraz nie pamiętam symbolu.

Tyle że to sumarycznie i tak niższa półka, niż te 100 zł, a z Philipsami droższymi niż 50 zł do czynienia nie miałem, więc nie dam głowy, że w lepszych czegoś nie poprawili na tyle, że z fajnych neutralnych słuchawek nie zrobiło się np. jakieś mało sensowne monstrum z mega-super-hiper basem, co jest obecnie w modzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to generalnie zostają Creative Fatal1ty HS-800, choć ostatnio gdzieś się natknęłem na całkiem sensowne Philipsy SHM6500. Też mają mikrofon i wygląda na to, że mogą być mniej problematyczne w przypadku dużej głowy, ale sam ani ich nie widziałem ani nie słyszałem, choć na tyle mnie zaintrygowały (bo tańsze modele tej firmy mają świetny stosunek jakości i wytrzymałości do ceny), że postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma sprawy.

Ale żeby twoja wybredność miała się dobrze, to w tym przedziale cenowym bardzo często polecany jest także zestaw słuchawek Sennheisera 201 i osobno mikrofonu Zalamana ZM1 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam (niemal, o czym dalej) na ani jedno F2P, omijam to szerokim łukiem. Bo szybko okazuje się, że albo płacisz więcej niż w przypadku zwykłych tytułów na abonament, albo jesteś tak w dupę bity, że gra nie ma sensu.

Co do premier, to dość mocno nakręciłem się na nowego XCOM-a (wyjaśnienie dlaczego będzie w nowym CDA), bardzo fajnie zapowiada się też kolejna Forza, więc chyba w końcu podłączę do X-a kierownicę, która od przeprowadzki leży w kartonie, czekając na lepsze czasy.

Do tego dochodzi nowy FarCry, Borderlands i Hawken. Tak, wiem że to F2P, ale dla dobrej gry z mechami w roli głównej jestem w stanie zrobić wyjątek, później się zobaczy jak droga i jak sensowna będzie to zabawa na dłuższą metę.

No i jeszcze dwa dodatki: do SC2 i WoW-a, który być może znowu ściągnie mnie na Azeroth.

Więcej mi teraz do głowy nie przychodzi, ale nie twierdzę, że nic mi nie umknęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na obronę takiego Planetside 2 dodam, że na razie nie widziałem jeszcze informacji jakoby w sklepie sprzedawali jakieś masywne bonusy/boosty/buffy dla graczy, którzy potem robili by totalną siekę z niepłacących albo ci nie byliby w stanie przejść dalej jednakże tutaj... chyba będzie tak, że można kupować rzeczy customizujące postać/pojazd jak np. kolor przednich świateł =) Anyway, rozumiem i jeszcze kontynuując trochę temat gier to jest obecnie coś co pochłania ci wolny czas jak np. nowy Max Payne albo... nie wiem, coś innego? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówiły redakcyjne osobniki już w nowego Maksa grające, średnia z MetaCritica (87%) jest na wyrost. A że kopie przyszły póki co dwie, to się o nie nie biję. Poczekam na wersję PC, która niby ma być lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, taka średnia na wyrost? Ciekawi mnie czymże się R* tak bardzo wkopał (chyba, że głównym zarzutem będzie "brak klimatu" :P)

A poza tym coś jeszcze czy raczej przerzuciłeś się bardziej na sprawy sprzętowe grając dla siebie raz na jakiś czas? Ew. jak trzeba recenzję naszykować ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że przerzuciłem się na sprzęt nie oznacza że nie gram. Ale fakt, trochę mniej niż bym chciał...

Co do powodów niezbyt entuzjasycznego odbioru nowego Maksa, to nie wnikałem, zobaczę sam co jest warty jak wyjdzie ta (przynajmniej teoretycznie) lepsza wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi allorze,mogę się spytać jakie modele tabletów w cenie do tysiąca złotych polecasz najbardziej?

@Dixion1991 - Seria NFS zeszła na psy, odkąd wydano NFS:Shift. Te dzisiejsze części serii opierają się tylko na wyłudzeniu kasy od starych fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutejszy dział zamienia się w jeden wielki poradnik co do sprzętu, a forum przecież ma takie działy co nie? Allorze widzisz twoja ranga redaktora, nadała Ci tych przywilejów pomocy innym, ale koniec mego marudzenia. Oglądasz/oglądałeś kiedykolwiek jakieś anime?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chicałem się ciebie zapytać,czy to prawda że nie masz komórki,jesz zsiadłe mleko i żywisz się śledziami z beczki?kiedyś tak Smug napisał ale nie wiem czy to było w formie żartu czy serio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...