Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allor

Pytania do Allora / Ala

Polecane posty

Gość Frashoot

Ja bardzo proste pytanko : czy komp

Karta graficzna : GeForce 9600GT 512 MB DDR 2

Procesor : AMD Athlon 64 X2 4800 +

RAM : 2 GB DDR 2

Płyta główna (nie jestem pewien czy to ta nazwa) : Gigabyte M52L-S3

pociągnie jeszcze z roczek (oczywiście w grach, aczkolwiek nie zależy mi granie ma maks. detalach, minimum średnie) ? I czy WIN7 będzie na nim chodził stabilnie/płynnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frashoot - po O/C procka spokojnie z rok da rade, tylko nie jakieś mega rozdzielczości :)

A win 7 z palcem w nosie, może się bedzie uruchamiał dłuzej niż XP ale nie będzie się ciął :P

EDIT Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zarwać w domu nockę a potem przyjść do redakcji 3 godziny później niż zwykle ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allor ,mam pytanie.

Czy na konfiguracji:

Procesor: AMD Sempron 2.09GHz (Kręcone z 1.7Ghz)

Grafika: NVIDIA GeForce FX 5500 (128 MB ,SM: 2.0)

Ram: 1GB DDR

Płyta główna: Gigabyte GA-7N400E (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio)

Dało by się zmienić kartę, na taką z 256 MB grafiki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Karta graficzna : GeForce 9600GT 512 MB DDR 2

Procesor : AMD Athlon 64 X2 4800 +

RAM : 2 GB DDR 2

Płyta główna : Gigabyte M52L-S3

Otóż wyjaśniam : zamierzam dołożyć 2 GB ramu i podkręcić procesor oraz kartę graficzną. Ale czy zrobić to teraz czy dopiero gdy zainstaluje Windows 7 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz na to wpływ, ale czy jest jakaś szansa, że w CDA znajdzie się jakiś test mysz dla leworęcznych (jeśli już taki był to sorry, CDA czytam ledwie od 1.5 roku ;))? Nawet taki malutki :) Sam długo szukałem i nie znalazłem żadnych specjalnie wyprofilowanych na lewą rękę. "Jedynie" symetryczne Razery, które same w sobie nie są złe , ale zawsze jakaś konkurencja (o ile istnieje) by się przydała ;)

//Edit: Frashbot, kręcić możesz zawsze. A z RAMem też bym teraz kupił, bo pewnie z cenami będzie podobnie jak było z DDr i DDR2. Starszy model powoli drożał a nowszy taniał, żeby "zachęcić" lud do przerzucenia się na nowszą wersję. Ale to tak tylko moim nieobeznanym okiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, zainteresował mnie artykuł o nowym produkcie Microsoftu Windows 7. Ogólnie moje wrażenia pozytywne. Ładnie działa mało się wiesz itd. Tylko mój problem w tym, że ciężko mam ze sterownikami od mojej płyty głównej..... Po prostu się nie instalują a sam pracuję na ledwo sprawnym kompie. I teraz pytanie co mam robić w takiej sytuacji?? mam Skorzystać z XP mode? Chociaż sam nie wiem jak to dokładnie działa ;) Prosiłbym o pomoc

Tak, jakby co ściągnąłem Windows 7 64 bit Build 7100

Mój config;

Asus Rampage Formula

Asus 4870 512 MB

Intel core 2 duo 4500

Ocz Rapper 2x2 GB

Segate Baracuda 500 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytałem twój artykuł o win 7 bardzo mnie zainteresował i go pobrałem.

Nie wiadomo czemu win instalował się 2h.

Po włączeniu win 7 po zainstalowaniu sterowników do karty graficznej chciałem zainstalować grę .

Znalazłem problem, kiedy win urochomił instalacje przez pierwsze 30-60s instalował pliki z płyty DVD a przez 4-5min nic nie odtwarzał ani kopiował na dysk.

Proszę o pomoc.

Mój komp:

Proc- AMD Athlon x2 5200+

Karta grafi.- Asus EN9600GT 512MB DDR3

Kingston 4GB DDR2-800Mhz

Płyta Główna- Gigabyte GA-M56S-S3 s. AM2 nForce 560

Napęd- Optiarc AD-7200S Sata DVD-RAM OEM

Dysk Twardy-WD WD3200aaks 320GB sATA 2 16MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AL, mam zagwostke dla Ciebie...co sadzisz o problemie który nęka wielu graczy....czym może byc on spowodowany...opisany został w: http://forum.idg.pl/karty_graficzne_wideo-...47516-p-20.html http://forum.idg.pl/karty_graficzne_wideo-...ty-t165443.html http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=48382.msg657148

Mam tez inne pytanko....które glosniki sa lepsze do odsluchu muzyki..na komputerze...raczej cd niz mp3....glosniki 2.1 czy tez 2.0 choćby opisany w ostatnim numerze przez Cormaca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie może był już wcześniej niewiem nie szukałem chodzi mi o sprzęt z 165 numer konkretnie o Asusa GeForce GTX 260 Matrix chcę zakupić jakiegoś GTX 260 i napaliłem się na tego a dosłownie nigdzie nie mogę dostać tego konkretnego modelu czy mógł bym wiedzieć z kąd go wziąść? Albo chociaż jakiś namiar co kolwiek z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Allor,

W najnowszym CDA (07/2009) przedstawiłeś, w dziale "za pięć dwunasta", swoje wrażenia na temat "Starcraft'a 2".

Min napisałeś: "Zero problemów, pełna płynność, świetny wygląd(...)".

Zatem mam do Ciebie jedno pytanie:

Czy możesz podzielić się z nami informacją o konfiguracji kompa, na którym ów gra była uruchomiona i przedstawiana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić karte graficzną i mam dylemat miedzy GTX260 od eVGA oczywiście ten z podwujnie podkręconym silnikiem czy GTX 275 jakiejś innej marki który ma identyczne silniki tylko wiadomo więcej jednostek shader 240 (GTX260 posiada 216) no i oczywiście cenea właściwie różnić się będzie ok 200 zł co lepiej wybrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan

Witaj Allor;]

Dlaczego Konfigurator z czerwca (116-117) i z lipca (136-137) '09 są niemal identyczne (kopiuj+wklej) wyłączając minimalne zmiany szyku, tudzież składni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Al.

Mam pytanie jak sądzisz, w jaki sposób firma ATI rozwiąże problem ze sterownikami do swojego sprzętu... {chyba wszyscy wiedzą że to nie jest za mocna strona tego koncernu a na sterowniki trzeba po prostu czekać}.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Allor. ;)

Mam jedno pytanie dotyczące zestawu Gamer S1 O/C: czy gdybym zamienił Pentium Dual Core E5200 na C2D E7400, dysk twardy zamienił na trochę pojemniejszy (tak z 500 GB Seagate Barracuda 7200.11), natomiast te 4GB na 2GB (te same pamięci, oczywiście w dwóch kościach), to czy zasilacz ze wspomnianego zestawu (OCZ StealthXStream 600W SLi) dałby radę tej maszynce, czy też by nie wystarczał?

Czy może jednak lepiej inwestować w inny zestaw w granicach 3000 zł?

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...