Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

1) co to za postać w twoim avatarze

2)Dlaczego jako kieunek studiów wybrałeś Etnologie

3) O co chodzi z tymi Juwenaliami w wrocku w tym roku???

1. Jest to jeden z dronów Borga - jedna z trzecioplanowych postaci z serialu Star Trek: the Next Generation. Patrz kilka postów wcześniej.

2. Bo jest tak niesamowicie nieżyciowy, że świetnie pasuje do dziennikarstwa ;). A poważnie - zastanawiałem się pomiędzy kulturoznawstwem a etnologią. A że na to pierwsze można iść na podbudowie licencjatu z drugiego... Jakoś tak wyszło. Poza tym miałem pewność, że się tam dostanę.

3. A o co niby ma chodzić? Były, studenci jak zwykle się spili, niektórzy tradycyjnie już zrobili wiochę podczas pochodu (podobno - ja wtedy w redakcji siedziałem), a media jak co roku to rozdmuchały. Tyle :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu spedzasz na granie w gry do pracy (recenzje itp.), a ile dla przyjemności?

Który kącik zabaw ci odpowiada?

Nie liczac kilku etapow, jakie sobie ostatnio przeszedlem w cd-actionowym Vivisektorze, to dla przyjemnosci gralem chyba z poltora miesiaca temu. Coz, zawirowania czasoprzestrzenne w postaci nakladajacej sie sesji, pisania pracy licencjackiej i dedlajnu potrafia dzialac cuda :).

Inna sprawa, ze w wielu przypadkach swietnie sie bawie grajac z obowiazku, np. gdy przygotowuje Modulatora - fakt, czasem podczas skladania kolejnego numeru odrzucam tak ze dwa czy trzy razy wiecej modow, niz ostatecznie wchodzi do pisma, ale za to zostaja te najlepsze - polecam nastepnego Modulatora, znajdziecie tam trzy recenzje modow (wszystkie sa na cover dvd), w tym dwie perelki poniekad zwiazane z grami z okladki ;).

A co do kacika zabaw - nie mam na niego czasu teraz, moze na wakacjach nadrobie troche zaleglosci zwiazanych z GTA 4 ;).

Powiedz mi co myślisz o super grach takich jak starcraft, diablo 2, far cry itp. ?

Pierwszej dwojce swego czasu dalbym dyche, far cry z kolei by ja stracil - troche irytowala mnie ta gra, ale nie mozna jej odmowic swietnosci. Tak czy inaczej jednak - wszystkie sa bombowe :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest to jeden z dronów Borga - jedna z trzecioplanowych postaci z serialu Star Trek: the Next Generation.

Ależ nie - Borg nie ma trzecioplanowych postaci. Jako kolektyw wszystkie postacie są drugoplanowe :lol: - nawet w serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z kącika rozrywki w redakcji korzystają wszyscy pracownicy czy tylko redaktorzy?

Załóżmy, że w GTA IV oprócz Ciebie lubi sobie jeszcze "pyknąć" z 15 osób. Jak rozwiązujecie kwestie zapisywania gry (bo np. wszyscy chcą ją przejść, a konsola jest tylko w redakcji:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kolektyw wszystkie postacie są drugoplanowe :lol: - nawet w serialu.

Ciekawe, ile Borg w takim razie zarabia? To chyba największy związek zawodowy w galaktyce ;).

Czy z kącika rozrywki w redakcji korzystają wszyscy pracownicy czy tylko redaktorzy?

Załóżmy, że w GTA IV oprócz Ciebie lubi sobie jeszcze "pyknąć" z 15 osób. Jak rozwiązujecie kwestie zapisywania gry (bo np. wszyscy chcą ją przejść, a konsola jest tylko w redakcji:))

Wszyscy mogą, przecież nikt nie robi problemów nikomu. A co do sejwów - nie wiem. Zresztą - to nie jest ważne, w kąciku chodzi o kilka chwil dobrego odprężenia, a nie o hardkorowe przechodzenie gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Na początku chciałem poradzić Ci Mahou Sensei Negima. Manga Kena Akamatsu twórcy Love Hina. Powinna się spodobać jeśli LH było według Ciebie czytelne, lub wręcz fajne :) . A co do zapytania, widziałeś już gameplay'e z Diablo 3 ? Jeśli tak, to co on nich myślisz ? Mnie na oko przypominają starego Diablo 2 w 3D z domieszkami WoWa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś już gameplay'e z Diablo 3 ? Jeśli tak, to co on nich myślisz ? Mnie na oko przypominają starego Diablo 2 w 3D z domieszkami WoWa.

Dzieki za polecenie anime, popatrze jak bede mial sposobnosc :). A na Diablo 3 czekam z niecierpliwoscia. Poprzednie czesci mialy cos w sobie, cos, co spawialo, ze czesto do nich wracalem. Mam nadzieje, ze trzecia czesc bedzie podobna - a co do gameplaya - widzialem to, co jest w sieci. Podoba mi sie. A ze cukierkowe? Coz, pamietam, ze o diablo 2 tez mowili, ze cukierkowe, ze Nibylandia i laka pszczolki Mai razem wziete - i co? Giera wypasna wyszla. Mysle, ze podobnie bedzie teraz.

>> A jakie gry z NESa (Pegasus) były/są twoimi ulubionymi ?

PS. I takie małe pytanie , czy można coś napisać do modulatora ?

Uwielbiam gre Contra :). Poza tym - Mario w roznych odmianach, Tanki. A z mniej standardowych - ktorys Indiana Jones byl swietny, ale zapomnialem juz ktory. W ogole z Pegasusem byl niezly numer. Cartridge ocenialo sie na wage - jak ciezki, to znaczylo, ze duzo na nim tranzystorow, kosci pamieci etc. i to zazwyczaj przekladalo sie na skomplikowanie - a co za tym idzie - czasem miodnosc gierki. Jak bylem dzieciakiem i nie chcialo mi ise na targu przebierac, to po prostu bialem to, co najciezszze ;).

A co do drugiego pytania - owszem. Jak masz ciekawy temat i myslisz, ze potrafisz pisac - mozesz probowac. Ale ostrzegam - czepiam sie ;). Polecam tez przeczytac FAQ modulatora - na poczatku tego tematu lub w moim profilu.

Oglądałeś kiedyś Naruto(nie chodzi mi o ten s**t puszczany na "wiadomo-którym-programie")?

Nie, nie ogladalem - ale zamierzam w najblizszym czasie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:

Jaką pisałeś recenzję wtedy gdy Cię filmowali w reportażu? (jakiej gry?)

Czy grałeś w Diablo II przez Battle.Net i czy nadal grasz, a jeżeli tak to jakie postacie lubisz?

Skoro lubisz hip-hop to może lubisz i Dance albo POP choć trochę co za tym idzie i Timbalanda, i J. Timberlake'a, Madonne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:

Jaką pisałeś recenzję wtedy gdy Cię filmowali w reportażu? (jakiej gry?)

Czy grałeś w Diablo II przez Battle.Net i czy nadal grasz, a jeżeli tak to jakie postacie lubisz?

Skoro lubisz hip-hop to może lubisz i Dance albo POP choć trochę co za tym idzie i Timbalanda, i J. Timberlake'a, Madonne?

FIM GP 3

Nie lubie hip-hopu. Potrafie docenic pojedyncze piosenki, ale takich jest naprawde malo. Popu nie slucham - do tego stopnia, ze pierwsze dwa nazwiska nic mi nie mowia.

A co do Battlenetu: owszem, gralem w Diablo 2 - zdaje sie, ze do 80 dociagnalem zabojczynie i paladyna. Poza tym gralem troche czarodziejka.

Ja mam małe pytanie.

Gregorius czy przeszedłeś GTA4?

Nie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timbaland to zespól... ;p

Khem khem, popu i dance słucham tylko w pracy (musze bo non stop Viva i Mtv leci) ale nawet ja wiem, że Timbaland to producent hip-hopowy a nie żaden zespół. Ot, jaka muzyka tacy i fani i ich wiadomości...

A teraz właściwe pytanie: Ile średnio zajmuje ci napisanie recenzji? I czy masz wystarczajace, ze tak to ujmę, poważanie w redakcji, żeby samemu móc wybierać gierki do recenzji albo choć mieć na to pewien wpływ (nie mówię tu o sugestiach dawanych Mac Abrze:P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...