Jump to content

Recommended Posts

Bo nad morzem w dobrym guście jest opalanie się, a mnie "czynność" ta kojarzy się wyłącznie ze smażeniem filetów rybnych na patelni. W górach przy dobrych wiatrach można znaleźć się w samym środku wspinającej się po stoku chmury. Jeden zero dla gór.

Enki tak z perspektywy czasu w której grze uważasz, ze lepiej się bawiłeś kiedyś w lolu czy w wowie?

Trudno orzec, jak się bawię dobrze, to się bawię dobrze - w obu przypadkach tak było.

aa przynajmiej twoja wypowiedź o watch dogs tłumaczy tą 7 w recenzji.

7 w recenzji tłumaczy tekst recenzji. Tamta wypowiedź była z marca, gdy jeszcze w grę nie zagrałem. Tak bym przynajmniej brał całą sprawę na logikę.

Witaj enki! Jestem nowy na stronie i swoją przygodę wspólnie z wami zacząłem(bez obaw będą pytania) od numeru 12/2013. Zainteresował mnie kod do margonem.I dziś jest rocznica kiedy kupiłem ten pierwszy numer. Ach... cudnie.I ty byłeś pierwszym, którego ja poznałem. Nice. Ok teraz pytania:

Jaki jest twój ulubiony gatunek gier ( podaj jeden!)?

Czemu w wielu recenzjach widzę ciebie i 9kier,NP: Smite, sniper elite 3?

Pozdrowienia.

Maciek C.

Jaki jest twój ulubiony gatunek gier ( podaj jeden!)?

Jeżeli tylko jeden, to nie podam. :)

Czemu w wielu recenzjach widzę ciebie i 9kier,NP: Smite, sniper elite 3?

Bo często razem gramy. :)

Witam. Lubisz A'tomka i 999.

A'tomek = komiksy

999 = matematyka

Wychodzi na to, że lubisz zupę kalafiorową, więc lubisz czy nie?

Witam. Lubisz A'tomka i 999.

A'tomek = komiksy

999 = matematyka

Wychodzi na to, że lubisz zupę kalafiorową, więc lubisz czy nie?

Rozgryzłeś mnie, a tak skrywałem tą tajemnicę. Ech...

Czy nadal jesteś apologetą Heavy La... znaczy Heavy Rain? Czy ten fatalnie napisany i skonstruowany twór niespełnionego filmowca z plastikowymi pacynkami żebrzącymi w jego imieniu o naszą atencję i emocje wyższego rzędu, pełen scen po prostu głupkowatych przetrwał próbę czasu?

Jak najbardziej jestem fanem tego fatalnie napisanego i skonstruowanego tworu niespełnionego filmowca. Wspominam go naprawdę dobrze, ale tylko jako grę na raz. Nie tylko grę, cały koncept - w Beyond nie wytrzymałem nawet do połowy, a gdy zastanowić się, o co tak naprawdę chodziło z tymi origami w HR, to wolę się nie zastanawiać. Mimo wszystko świat jest lepszy z Heavy Rainem :)

Mimo wszystko świat jest lepszy z Heavy Rainem smile_prosty.gif

Cooo

Lepszy byłby bez niego, a Cage wreszcie mógłby zrobić jakąś grę z prawdziwego zdarzenia, a nie szukać innowacji tam, gdzie ich nie ma. Przecież cały koncept Heavy Rain to wydmuszka i iluzja, że cokolwiek w nim możemy... ale co się będę produkował.

Revanchist - HR to ładny film. Na dodatek w przyjemnie oryginalny sposób wprowadzający interaktywność. A że motywy fabularne to wszystkie możliwe emocjonalne klisze po kolei... Grunt, że działa.

Mnie końcówka zdenerwowała i rozwiązanie sprawy mordercy (oszukano mnie po prostu), ale i tak sądzę, że mimo wszystko świat jest lepszy z Heavy Rainem.

Revanchist - HR to ładny film. Na dodatek w przyjemnie oryginalny sposób wprowadzający interaktywność.

Było to już wcześniej, choćby w Fahrenheicie tego samego autora...

A że motywy fabularne to wszystkie możliwe emocjonalne klisze po kolei... Grunt, że działa.

No właśnie nie działa. Chodzi o to, że scenariusz jest słabo napisany i nieautentyczny (wynik tego, że pisali go Francuzi, a role odgrywali Brytyjczycy udający Amerykanów), ba, w ogóle to się kupy nie trzyma, jest pełen antypatycznych bohaterów i dziur fabularnych, a uchodzić chce za poważny tytuł. Sorki, śmierć Jasonka to jakaś kpina z ludzkiej inteligencji, przecież to nie miało prawa się stać, bo niby jak? A Origami Killerowi gdzież tam w modus operandi do Hannibala Lectera...

ale i tak sądzę, że mimo wszystko świat jest lepszy z Heavy Rainem.

A ja sądzę, że z Planescape: Torment jak już. :)

Guest Reborn12

To prawda co mówili o tobie Pod Odstrzałem Ostrzałem tongue_prosty.gif ?

Edited by Reborn12

Namaszczałem trollface.gif

Enkor, dalej czekam na wykonanie rocket jumpa w BF: Hardline.

albo chociaż w jakimś CoDzie chytry_prosty.gif

Edited by Kimahri