Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czy jako redaktor i jako gracz spotkałeś już grę za którą szalejesz i której jesteś wielkim

fanem i czy po pewnym czasie pojawiła się na rynku gra która równie mocno co ta pierwsza

zawładnęła tobą i pozostała w twoim sercu?

Pytanie to mnie nurtuje ponieważ chciałbym wiedzieć czy twoim zdaniem naprawdę genialne

gry z ich niepowtarzalną grywalnością i klimatem w których można się zakochać to wyodrębnione przypadki których jest zdecydowanie niewiele, czy też może jest na odwrót?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Final Fantasy VII zakochiwać się w grach raczej mi się już nie zdarza. Ale potrafię wciąż zarówno uznać geniusz Red Dead Redemption w budowaniu narracji, świata i klimatu, jak i bezwstydnie rozbeczeć się przy zakończeniu Journey, która jest bezwzględnie moją grą roku a nawet kilku lat obok RDR.

A i tak od dwóch lat gram głównie w League of Legends ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz innych gier doto-podobnych?

Nadal zdarza Ci się myśleć o tym, że jak wrócisz do domu będziesz grał w LoLa :>?

Zaobserwowałeś bardzo szybki przyrost Polaków i polaczków po rozpopularyzowaniu LoLa w naszym kraju, czy raczej nie zwróciłeś na to uwagi/ominęła Cię ta sensacja :ninja:? Co o tym sądzisz, przeszkadza Ci to czasami :cool:?

Jest coś, czego oczekujesz od Riotu?

Ile czasu poświęciłeś RDR po przejściu głównego wątku (np. na Strangers' Tasks albo multiplayer)? Grałeś w Undead Nightmare?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabiłeś kiedyś Legendarnego killa, czy jak się to tak zwie w LoL? ;] (6 zabójstw pod rząd)

Nie.

Próbujesz innych gier doto-podobnych?

Nadal zdarza Ci się myśleć o tym, że jak wrócisz do domu będziesz grał w LoLa :>?

Zaobserwowałeś bardzo szybki przyrost Polaków i polaczków po rozpopularyzowaniu LoLa w naszym kraju, czy raczej nie zwróciłeś na to uwagi/ominęła Cię ta sensacja :ninja:? Co o tym sądzisz, przeszkadza Ci to czasami :cool:?

Jest coś, czego oczekujesz od Riotu?

Ile czasu poświęciłeś RDR po przejściu głównego wątku (np. na Strangers' Tasks albo multiplayer)? Grałeś w Undead Nightmare?

Kiedyś, ale mnie nie ciągnęły.

Jasne.

Staram się zupełnie nie przejmować tym, co pojawia się na czacie poza informacjami związanymi bezpośrednio z meczem.

Dobrego skina dla Rumble'a.

0 godzin 0 minut, jeszcze nie grałem :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajęło Ci przejście Bayonetty na poziomie trudności Climax/non-stop Climax (mam na myśli ten wymagany do platyny)?

A skoro już masz platynę, to grałeś na PS3 :cool:, tak więc - też miałeś ogromne lagi przy okolicach XIV czy XV rozdziału, gdzie trzeba było skakać po tych pomarańczowo-złotych kwadratach?

Który moment Bayonetty z tych "zakręconych" najbardziej Ci się spodobał :wub:? Podpowiem 8), że chodzi o np. pierwsze spotkanie z Seraphimem, albo Kinship, który przypomina mi Arkę Noego, jako przeciwnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom dosyć szybko się uporałem z non stop Climax, ale to dzięki temu, że miałem do dyspozycji Bazillions i omijałem wszystkie walki, które mogłem ominąć.

Lagi może nie, ale spowolnienie animacji dało się tam dostrzec.

A który moment nie był tam zakręcony? ;] Podobał mi się "pojedynek" na pozy z fałszywą Bayonettą. No i różnego rodzaju tortury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię pochwalić za niekonwencjonalną recenzję Jagged Alliance: Back in Action sprzed dwóch numerów. Nie dość, że napisana w formie rzeczywiście interesujących sprawozdań 'z pola walki', to jednocześnie z łatwością można wyłuskać konkretne informacje na temat samej gry, jej mechanizmów, wad itd., sprytnie wplecionych w narrację. Liczę na więcej takich perełek od ciebie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak sobie myślę, czy w Wiedźminie 3 twórcy mogli by dać możliwości jakie daje nam np. Assassin's Creed. Myślę, że gra by się stała bardziej dynamiczna i "otwarta", ale to są tylko moje domysły.

Jak oceniasz Diablo 3, na pewno grałeś w bete, przecie darmowa była, albo jesteś już posiadaczem tej gry, dla mnie gra była po prostu nudna. Gra jaką jest Diablo 2 już się nie powtórzy.

Jak oceniasz nasze szanse na Euro 2012 :)? Ja przypuszczam, że Polacy mogą maksimum wyjść z grupy za Rosjanami. To zależy czy forma "trójki z Dortmundu" się utrzyma do mistrzostw.

Myślisz, że Dark Souls PC będzie tak trudna jak na konsole? PC posiada tajną broń jaką jest mysz, to może ułatwić nam grę, ale twórcy jak czytałem polecają raczej pada.

Dobra to było by już na tyle.

Edytowano przez Beliro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce ci się czekać na nowego Wiedźmina 5 lat, to spoko. Ale wolę go zobaczyć szybciej, na tym samym silniku.

W Diablo III zagrałem po raz pierwszy w dniu premiery, wciąga, ale chyba dlatego, że wybrałem najbardziej dynamiczną postać, jaką jest mnisior. Totalny wymiatacz. Niepokoją mnie rozłączenia i niezapisujące się osiągnięcia. A co do Diablo II, to dzięki jego długaśnym mapom miało się poczucie wielkiej podróży/pielgrzymki. Tutaj jest krócej i intensywniej.

Finał z Hiszpanią, który ponoć wygramy, bo rywale nie będą mieli Puyola.

Boję się, że to będzie przede wszystkim nieudany port na "konsolę PC". I to nie jest FPS, żeby "myszkowcy" mieli w nim jakąś znaczącą przewagę (jeżeli w ogóle obsługa myszy i klawiatury będzie przewidziana).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Diablo 3 czekaliśmy ponoć 12 lat, to na kolejną odsłonę Wiedźmina bym poczekał te nawet 5 lat.

Jak zobaczyłem na Allegro ceny Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3 to mnie zatkało.

Według mnie Blizzard za dużo chce za swoją pracę, nawet cena Diablo 2 utrzymuje się w cenie 50 zł. A tak spójrzmy Wiedźmin 2 na Xbox'a kosztuje 100, na PC w wersji rozszerzonej 70, po roku od premiery. Dlaczego to jest takie tanie? Bo np. Skyrim kosztuje na konsole 200,

ale ja przy Wiedźminie bawiłem się o niebo lepiej.

Pewnie zauważyłeś, że nasza reprezentacja w grach elektronicznych jest coraz lepsza?

Myślisz, że jednak Piszczek trafi do Realu, Lewandowski zostanie w Dortmundzie?

A jeśli Lewandowski odejdzie to gdzie byś go widział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki takie pytanie mam.

Czy istnieje szansa na organizację kolejnego turnieju LoLa pod patronatem CDA???

Zbliża się okres letnio-wakacyjny, więc pewnie odzew ludzi byłby zbliżony lub nawet większy.

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jednak Piszczek trafi do Realu, Lewandowski zostanie w Dortmundzie?

A jeśli Lewandowski odejdzie to gdzie byś go widział?

Nie śledzę losów naszych piłkarzy. Chyba że zdarzy mi się włączyć Football Managera. A ostatnio nie zdarza.

Ponoc lamisz (lub lamiles) w Battlefieldach i LoLu

Ponoć nie wiem również, czy to pytanie, stwierdzenie, czy co. :ninja:

Czy istnieje szansa na organizację kolejnego turnieju LoLa pod patronatem CDA???

W najbliższej przyszłości planów takich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz tylko co mi powiedział filmweb:

enkia.jpg

że Enki na dole po lewej

:ninja:

Kiedy ostatnio grałeś w Dominion? Czy uważasz, że to jednak niewypał :D? Dobry zamysł etc., ale obecnie na Nordic & East trzeba z 5 minut czekać, żeby kogokolwiek znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dominion grywam najczęściej z botami, gdy chcę szybko zrobić First Win Of The Day i wyjść z gry ;] Uważam przy tym, że Dominion to świetny tryb, ale ma pecha, że jego konkurencją jest jeszcze lepszy Summoner's Rift. Po prostu satysfakcja ze standardowego LoL-a jest dużo większa.

I pozdrowienia z LA :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafik prezentacji jest zawalony od 10 do 18, ew. z półgodzinymi okienkami jak ktoś ma szczęście ;] Jeżeli ktoś ma siły po całym dniu biegania, a terminy nie gonią, to i może pozwiedzać. Mnie do zwiedzania nigdy nie ciągnęło. A tym razem do tego dopadła mnie na miejscu grypa -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...