Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Drogi enki!

Kieruję do Ciebie pytanie, jako do jednego z niewielu szczęśliwców, który po ostatnim konkursie na współpracownika zdołał dostać się do redakcji. Oto, co mnie trapi.

Jak doskonale wiesz, w tym miesiącu mamy powtórkę tej zacnej formy rywalizacji. Wysłałem, rzecz jasna, próbki swoich wypocin na wspolpracownik@cdaction.pl i... drżę z nerwów. :D Czy jest szansa, żebyście odpowiadali na otrzymywane maile? Nie wiem, czy stosownym byłoby ewentualne ponowne wysłanie tekstów, załóżmy, za tydzień, jeżeli nie otrzymam odpowiedzi. Walę do Ciebie, bo sam nie tak dawno bombardowałeś skrzynkę CDA swoimi próbkami. Gra toczy się o dużą stawkę. Odpowiedz, proszę. :)

PS Jak było z Tobą? Długo czekałeś na ostateczną odpowiedź od CDA w sprawie wygranego konkursu? Być może to pytanie było już maglowane, niczym stare gacie, ale... enki, ale nie wpadaj w tryb furii, okej? :)

Duże pozdro i szacuneczek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[tryb furii]

Ja nie dostałem potwierdzenia, bo i wtedy redakcja potwierdzeń nie wysyłała. O wygranej dowiedziałem się dopiero przeglądając pismo i tak też będzie w tym przypadku. Drżenie z nerwów zatem to reakcja naturalna i pożądana.

Większe pozdro i większy szacuneczek ;]

[/tryb furii]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem potwierdzenia, bo i wtedy redakcja potwierdzeń nie wysyłała. O wygranej dowiedziałem się dopiero przeglądając pismo i tak też będzie w tym przypadku.

Wiecie co? Urwisy jesteście! Żeby tak swoich czytelników w nerwobóle wprawiać to doprawdy niesłychane. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi enki. Mam do Ciebie kilka pytań :

1. Którą postacią uwielbiasz grać w League of Legends ? Jakimi runkami do niej wybierasz ?

2. Kim chcialeś zostać , zanim zostaleś tym kim teraz jesteś ?

3. Czy móglbyś podać swój nick do lola ? ( Żeby ni bylo że cię zmuszam :) )

Być może byly te pytania - ale wystarczy spojrzeć na ilość tych stron . :>

@Edit tego 3 pytania nie ma :)

Edytowano przez Dzokej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edit tego 3 pytania nie ma :)

W takim razie:

1. To się zmienia z tygodnia na tydzień. Ostatnio grywam więcej support Soraką i Lee Sinem w dżungli.

2. Grafikiem komputerowym. :ninja:

Na to 2 pytanie mnie zdziwileś :) : Pokażesz może swoje prace ?

Albo podaj odp na to 3 pytanie ponieważ chce się upewnić: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to 2 pytanie mnie zdziwileś :) : Pokażesz może swoje prace ?

Albo podaj odp na to 3 pytanie ponieważ chce się upewnić: )

Nie, ten etap w życiu już zamknąłem ;]

nqui

Jak oceniasz dyspozycje Raikkonena we wczorajszym wyścigu? Same zawody cię zaciekawiły czy nie?

Tak, jak się spodziewałem - większość wyścigu przedrzemałem, usypiany słodkim "ziuuu" i komentarzem Andrzeja Borowczyka. Mam nadzieję, że Kimiemu uda się stanąć w tym sezonie na podium, bo wciąż jeszcze pamięta to i owo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupa pomidorowa - zupa przygotowywana na bazie rosołu lub bulionu z warzyw. Głównym składnikiem, nadającym smak są świeże pomidory lub koncentrat pomidorowy. Zupę podaje się z makaronem lub ryżem, a czasem nawet z tzw. zacierką i lanym ciastem. Bardzo często do poprawy smaku stosuje się zioła, np. bazylię lub natkę pietruszki oraz zabiela śmietaną. Dobrze jest na sam koniec dodać nieco cukru oraz szczyptę cynamonu. Zupa pomidorowa składa się na tradycyjny obiad kuchni polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Cześć enki, mam pytanie co do ustawień graficznych w grach. Chodzi mi o to czy wyłączasz Antyaliasing lub cienie?

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak już wielokrotnie pisałeś twój pseudonim pochodzi z mitologi sumeryjskiej. Natrafiłeś na to przypadkiem przy jakieś lekturze i ci się spodobało, czy może nią bardziej interesujesz?

2. Masz jakąś grę do której regularnie powracasz co jakiś czas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć enki, mam pytanie co do ustawień graficznych w grach. Chodzi mi o to czy wyłączasz Antyaliasing lub cienie?

Pytasz o gust estetyczny czy możliwości sprzętu?

W skrócie robię tak, żeby było dobrze. :ninja:

1.Jak już wielokrotnie pisałeś twój pseudonim pochodzi z mitologi sumeryjskiej. Natrafiłeś na to przypadkiem przy jakieś lekturze i ci się spodobało, czy może nią bardziej interesujesz?

2. Masz jakąś grę do której regularnie powracasz co jakiś czas?

1. Gdzieś pomiędzy. Bardziej z przypadku.

2. League of Legends

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo kupić ci nie doradzę, bo cię nie znam i nie wiem, jaki masz gust. Chyba ty wiesz to najlepiej.

Jeżeli chodzi o staty, na pewnym poziomie przestają mieć one właściwie jakiekolwiek znaczenie. Bo co mi po 23/1/14 Swainem przed chwilą, skoro grałem na świeżym koncie, założonym na innym serwerze z mniej doświadczonymi graczami? Wstyd mi się wręcz tym chwalić.

Najlepszą grą, jaką rozegrałem, jeszcze przed pamiętnym Dreamhackiem i przyjęciem przez społeczność mety 1-1-2 + dżungler była TA. Teraz po prostu cieszę się z każdego zwycięstwa i staram się grać jak najlepiej. Tyle. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...