Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Po raz pierwszy nie wiem,na kogo zagłosować! Ale ostatecznie głos lecie na boga wojny. On zabijał bogów,a Sub-Zero? On jest wiecznie wkur... wkurzonym spartaninem o posturze 5 Pudzianów a Sub-Zero? Nasz ninja nie zdążyłby ,,wyczarować" Iceballa,a już miałby flaki na wierzchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub-Zero 1 : 3 Kratos

trudne pytanie ale raczej kratos :icon_evil:

To fascynujące, uzasadnij plz

enki masz pytanie Czy grasz w GTA ??

Nie gram.

Dla mnie sub-zero :)

Jaka piękna odpowiedź. Wprost nie mogę doczekać się uzasadnienia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój pierwszy post w tym temacie i to w dodatku w sprawie wirtualnego pojedynku między dwoma zmyślonymi postaciami, ale co zrobić. Źle się dzieje w państwie polskim, że tak mało ludzi głosuje na Sub-Zero. :( Kratosa nawet w planach nie było, kiedy Pan Niebieski prał niemiłosiernie swoich przeciwników, wykańczając ich legendarnymi Fatalities. Pan Starożytna Grecja może i jest bogobójcą oraz posturą przebija Subka o całe lata świetlne, niemniej w konfrontacji tych dwóch panów zwyciężyłby zawodnik w niebieskich spodenkach. I wiecie jak Kratos wyglądałby po takiej walce? Dokładnie tak: http://imgur.com/EyjDa

Także mój głos leci na Sub-Zero, Kratos jest jeszcze zbyt młody.

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post w tym temacie. Pisze tutaj, ponieważ, jak wspomniał 47, źle dzieje się w typowaniu postaci. Rozumiem, że Kratos to bóg wojny i w ogóle , ale Sub-Zero to postać już legendarna jak dla mnie i w zestawieniu bije na głowe Ducha Sparty. W końcu znane Fatalitie powali nawet największego kozaka a podstawowe ataki zrobią z przeciwnika mrożonke ^^

Tak więc głos oddaje na Sub-Zero. Finish him !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Sub-Zero. Kratos to kawał nieokrzesanego chama i bu*a z głosem Lindy :wacko: a btw Sub-Zero zamrozi Kratosa zanim on zdąży wyciągnąć swój łańcuch czy coś tam.

@enki - będzie mecz o 3. miejsce ? :tongue:

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enki - będzie mecz o 3. miejsce ? :tongue:

Po namyśle - nie :]

1. A tak właściwie to lubisz prace w CDA czy wolałbyś pracować gdzie indziej.

2. Jakiego sprzętu używasz do gier ?

3. Jak można sie dostać do CDA ?

1. Marzy mi się budowanie autostrad

2. Do gier używam palcy, także oczów i marszczenia brwi.

3. Adres w stopce redakcyjnej. Jesteśmy na trzecim piętrze, a prowadzą do niego schody i winda. Quest jest, znaczy się, nieliniowy.

Wychodzi mi:

Sub-Zero 9 : 8 Kratos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub-Zero 10 : 8 Kratos. Kręgosłup łysego dynda na wietrze.

Zaczęło się 29 maja TYM pytaniem. A później ruszyło lawiną. Oto szybkie przypomnienie drogi finalistów do ostatecznego starcia.

Wiedźmin 6 : 4 Batman

Wiedźmin 10 : 0 Altair

Gordon Freeman 4 : 10 Wiedźmin

Sub-Zero 6 : 3 Alice

Diablo 3 : 10 Sub-Zero

Sub-Zero 10 : 8 Kratos

Finał - do 15 głosów - uważam za rozpoczęty. Na zwycięzcę czeka cała szklanka wody sodowej z syfonu.

Wiedźmin vs. Sub-Zero

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...