Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Cześć Enki, tak na dobry początek, bo nie wypada wpadać ot tak z ryjem po raz pierwszy. Faktem jest, że przylgnęła do Ciebie łatka hardkora, czego dowody dajesz tekstami swemi. Zagłębiasz się tak bardzo w gry z racji umiłowania tego sposobu spędzania wolnego czasu, czy masz po prostu taką potrzebę?

Ciekawi mnie to, ponieważ Twoje słowo pisane jest charakterystyczne, wyróżniasz się tekstami. Nie twierdzę, że lepszy/gorszy od reszty, co po prostu różny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo lol.

dopiero teraz zauwazyłem ze masz na xfire "WoW 957 hours"

o_O

Ja też.Od kiedy grasz w wow'a?

Trochę dwa lata temu i ostatnio przez dwa miesiące do połowy marca. Obecnie nie gram.

Zagłębiasz się tak bardzo w gry z racji umiłowania tego sposobu spędzania wolnego czasu, czy masz po prostu taką potrzebę?

Nie widzę tu różnicy. Człowiek jako istota bywająca ludyczną miłuje rozrywkę i jednocześnie odczuwa jej potrzebę. A przynajmniej ten siedzący we mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumuje, ja lubię złożyć wizytę w pubie raz kiedyś, a centrów handlowych, ze względu na tłok, nie zniese. Pub pubem, tam się przede wszystkim pije i pali(ło) papierosy. Są tacy (znam paru, nie per se - wielu), którzy preferują inne sposoby wpływania na swoją świadomość i postrzeganie świata, niżli poprzez alkohol...:) Czy Enki lubi sobie czasem pofolgować ze stanem swojej (pod)świadomości z zupełnym wyłączniem produktów alkoholowych? Zaznaczam, że nie musi to być koniecznie odnośnik do "kolekcjonowania na miarę XXI wieku", nie zamykajmy się w bezczelnych ramach postrzegania świata narzuconych przez PO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam ci jeszcze jedno pytanie, jak udaje Ci się pracować w cd-a, przebywać na forum i grać w Lol-a i w Wow-a? :D I zapewne w inne gry.

I jeszcze czy wiesz może kiedy wyjdzie pełna polska wersja Lol-a?, bo wiem, że była beta 1 i teraz jest chyba 2.

Edytowano przez lawojtek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szykujecie coś specjalnego na nr specjalny?

Bedzie czyms sie roznił od normalnego numeru?:P

Dzięki za odpowiedź:P

Do numeru specjalnego jeszcze trochę.

Sporo czasu spędziłeś przy Left 4 Dead, dawno kupiłeś?

Dawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dwa dni temu zarejestrowałem się na stronie CDA, i od razu przeczytałem od początku do końca te ponad "edit: 70 stron" :) Musiałem to zrobić żeby zobaczyć co enki ma do powiedzenia xD.

W jednej odpowiedzi na list czytelnika Smuggler odpowiedział: "enki do gość, który drze się do monitora" i wykrzykuje do gry "tylko na tyle cie stać?!".

A moje pytanie brzmi: czy to prawda?

Edytowano przez WolfClaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza rzecz jaka zdarzyła ci się w dzieciństwie ?

Jakoś tak smutno ci z oka patrzy, nie będę ci psuł humoru jeszcze bardziej ;p

W jednej odpowiedzi na list czytelnika Smuggler odpowiedział: "enki do gość, który drze się do monitora" i wykrzykuje do gry "tylko na tyle cie stać?!".

A moje pytanie brzmi: czy to prawda?

Zarzucasz Smugglerowi kłamstwo?!

Wania!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć enki. Jestem niecały miesiąc na forum więc się jeszcze trochę nie orientuje gdzie co jest, dlatego pytam się Ciebie tak późno.

Moje pytanie brzmi: Ile czasu zajmuje Ci napisanie recenzji i czy twój styl pisania wyrobiłeś sobie sam przez te lata? Przepraszam, że tyle pytań ale jeszcze jedno: Czy podoba Ci się nowy mortal kombat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To nie był Smuggler, tylko CormaC

2. Nie w AR, tylko artykule o reakcjach na pierwszą recenzję Killzone'a 3

3. nigdzie nie ma tam o darciu się do monitora, tylko o niewerbalnym przekazie.

Czytamy ze zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie połączone z prośbą. Czy byłaby możliwość, żeby dowiedzieć się czegoś więcej w sprawie nowego dodatku do ArmA 2?

Piszę to do Ciebie, ponieważ wiem, że przypuszczalnie możesz lubić tą grę a jesteś jednak jednym z redaktorów największego w Polsce czasopisma. Na chwilę obecną wiadomo, że nie znajduje się na chwilę obecną w planach wydawniczych co jest dla mnie niewystarczającą informacją. Bo jeżeli są prowadzone jakieś rozmowy to mogę poczekać, a jeżeli nie to bardziej opłacalne będzie zamówienie jutro zza granicy. Z góry dziękuję za odpowiedź, nawet jeśli byłaby ona odmowna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie połączone z prośbą. Czy byłaby możliwość, żeby dowiedzieć się czegoś więcej w sprawie nowego dodatku do ArmA 2?

Wydawcy udostępniają informacje w swoim czasie na swoich warunkach. "Puk, puk, my z Polski, co tam u was" nie działa :[

Wiadomo Ci cos o patchach poprawiajacych jakos gry F1 2010? Glownie chodzi mi o wersje na ps3. i czy oplaca sie te gre jeszcze kupowac, bo za pasem f1 2011?

Nie miałem do czynienia z F1 2010 na PS3. Za pasem to co najmniej jeszcze pół roku. Zależy więc, jak jesteś cierpliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...