Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Dlaczego CDA jako pismo konsolowe się nie sprawdza? ot choćby dlatego. Odkryty babol przez usera portalu http://www.valhalla.pl/news23601-Wszystko-...Killzone-3.html

W recenzji KZ3 autor napisał: mimo zaangażowania m.in. Jana Englerta i Olafa Lubaszenki - jest on cokolwiek nierówny

Rozumiem, że Edward L, czy Olaf L to dla enkiego jedno i to samo ;) tylko jak na tym tle wygląda opinia o jakości polonizacji? Toż to chyba jedna wielka ściema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CDA jako pismo konsolowe się nie sprawdza? ot choćby dlatego.

Rozumiem, że Edward L, czy Olaf L to dla enkiego jedno i to samo ;) tylko jak na tym tle wygląda opinia o jakości polonizacji? Toż to chyba jedna wielka ściema.

:]

Na moje nieszczęście błąd ten zauważyłem na krótko po wysłaniu pisma do druku. Oczywiście, że chodzi o p. Edwarda, którego z tego miejsca przepraszam, pisałem to jeszcze przed kampanią reklamową polskiego oddziału Sony, ale usprawiedliwienie to i tak niewielkie, bo rozpoznawać głosy polskich aktorów umieć należy :] Być może zbyt mało interesuję się krajową kinematografią. Czy to jednak wyznacznik nieprzydatności CDA jako pisma piszącego o konsolach?

Czy nie sądzisz, że w drugowojennych strzelankach wszystko już zostało powiedziane i taka Red Orchestra 2 raczej nie odniesie większego sukcesu?

Sądzę, że było ich już dużo. Za dużo, przynajmniej dla mnie. Red Orchestra 2 na pewno nie odniesie większego sukcesu, bo będzie skierowana w zasadzie do niszy. Ale nie znaczy to bynajmniej, że nie będzie dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Nadziejach 2011" (cda 1/2011) przy Dead Space 2 piszesz, że "motyw opuszczonej stacji kosmicznej" należy do Twoich ulubionych w literaturze. Możesz polecić jakieś książki, które by go wykorzystywały? Pytam, bo sam coś takiego lubię, także w grach czy filmach (taki pomysł uratował w moich oczach bardzo słaby "Ukryty wymiar", fajnie się też sprawdził w "Kuli" i "Odysei kosmicznej 2010"- zwłaszcza w powieści Clarke'a).

Pozdrawiam, Walker

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Nadziejach 2011" (cda 1/2011) przy Dead Space 2 piszesz, że "motyw opuszczonej stacji kosmicznej" należy do Twoich ulubionych w literaturze.

To był bardziej żart niż poważne podejście do tematu. Nie przypominam sobie żadnych książek o podobnej fabule. Co najwyżej może chciałbym, by było ich więcej ;]

Twój main w LoL to nadal Ashe?

Jak nie da się zagrać Lux i potrzeba carry, to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grasz na jakimkolwiek instrumencie muzycznym?

Nie. Ale swoją drogą, zupełnie obok tematu chciałbym się tu nie zgodzić z recenzją Music Master Chopina w ostatnim numerze. Nie było jak się dopisać do tekstu ze swoim zdaniem, a uważam, że wersja Classic zasługuje przynajmniej na dwa-trzy oczka więcej. Stuka się w klawisze przy niej całkiem przyjemnie. Dziękuję. :ninja:

Czy wznowisz swój blog, a może skończyłeś z nim?

Póki co nie planowałem wznowienia.

nie planujesz czy nie planowałeś?Bo w języku polskim jest to pewna różnica

Nie planowałem. Do tamtego momentu nie planowałem. Do dziś także nie planowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodówka jestem na pół każualowym graczem ale czasem lubię włączyć trudniejszy tryb i napocić się przy wgranej to tak tytułem wstępu. I moje pytanie do ciebie, skoro nie będzie Recenzji TDU 2 w jutrzejszym numerze. Czy przy TDU będę się dobrze bawił ? Z jedynką miałem mały kontakt więc trudno mi powiedzieć czy mi się podobała jednakże dobre wrażenie zrobiła. Choć wydawała się na dłuższą metę nudna. Zachęciło mnie hasło "więcej niż wyścigi" czyli cała ta otoczka fabularna , kluby nocne itp. Ponieważ - tak wiem że jestem Anomalią :D - lubię simsy myślałem że właśnie te dodatki fajnie i mile urozmaicą grę ale po recenzji Huta mina mi lekko zrzedła. To jest aż takie tragiczne ? Jak to się ma wersji PC. Zakładam że pewnie nie możesz albo nie chcesz :P powiedzieć dużo z racji tego iż recenzja dopiero będzie. Więc wróćmy do pytania podstawowego czy przy tym może bawić się gracz zakochany od początku w rpg lecz też lubiący popykać w simsy i czasami pośmigać w nfs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze zakochani od początku w rpg lecz też lubiący popykać w simsy i czasami pośmigać w nfs dzielą się na trzy rodzaje: ci, którym TDU 2 się spodoba, tych którym się nie spodoba i tych, dla których będzie obojętny. Mam więc 33% szans na to, by trafić właściwie. Wolę powiedzieć, że ja mogę się przy niej bawić, ale nie dlatego, że lubię przebierać swojego ludka, tylko dlatego, że lubię móc jechać gdzie mi się żywnie podoba czym mi się żywnie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim nickiem grasz w League of Legends? I jaka jest Twoja ulubiona postać z tej gry?

nqui, obecnie najlepiej mi idzie Ashe i Lux

Czy naprawdę jesteś takim hardkorem jak opowiadają? I czemu koledzy nazywali/nazywają Cie owcą?

Nie, to niestety moi koledzy są, za przeproszeniem, skażualizowani. Graczem jestem zwykłym, najzwyklejszym :ninja:

A z ta owcą nie wiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...