Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Na jakim poziomie trudnosci ukonczyles Modern Warfare?

Na średnim (na trudnym zatrzymałem się wówczas w okolicach diabelskiego koła w Prypeci). Z dwójką poszło mi już lepiej.

Cześć Enki słyszałem a raczej czytałem że zrecenzowałeś DoW 2 mam pytanie jak zalogować się do windows live bo chce zagrac w ostatnią linię obrony

Nie wiem czego nie wiesz. Wszystko znajdziesz w Googlu. Naprawdę, spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, jesteś proszony do pokoju zwierzeń.

Wielki Brat patrzy :ninja:

@down

Uważaj, bo Enki nie ma nic innego do roboty tylko siedzieć kilka godzin żeby

dla Ciebie szukać tych gier po wszystkich CDA.

Edytowano przez Pumba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Wolisz gry łatwe czy bardzo trudne?

2. Czy istnieje sposób nabycia numerów archiwalnych CDA starszych niż 12 miesięcy (poza aukcjami, allegro itp.)?

3. W którym CDA (nr i data) pojawiła się recenzja:

Dark Void

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Modern Warfare 2

Ride to Hell

Lost Planet 2

Brink

Darkest of Days

Fairytale Fights

Torchlight

Splinter Cell: Conviction

Alpha Protocol

The Agency

Uncharted 2

God of War 3

Fallen Earth

Red Dead Redemption

Divinity 2: Ego Draconis

Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

Metro 2033

Heavy Rain

Rage

Dead Rising 2

Fallout: New Vegas

Breach

True Crime: Hong Kong

Pirates of the Caribbean Armada of the Damned

Arcania Gothic 4

R.U.S.E

Sorki za taką długą listę, ale wszystkie te gry mnie interesują i chciałbym o nich poczytać. Poza tym jesteś moim ulubionym redaktorem (nie ma zaco :P), dlatego akurat ciebie o to pytam

4. Rozumiesz fizykę relatywistyczną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz jeśli wyłania się ze mnie obraz "męczy-trzykropki", ale ciekawi mnie jakie są powody - o ile nie są oznaczone "Ściśle tajne" braku recenzji Operation Arrowhead :P Wiem, pytałem się wcześniej i teraz badam czy trafiłem w porę.

A przy okazji to chyba się nie pytałem czy miałeś do czynienia z wcześniejszymi tytułami z serii czy pierwszym OFP oraz ArmĄ? (która to - jedynka - była słabym prototypem świetnej IMO dwójki :D)

Papa Bear out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wolisz gry łatwe czy bardzo trudne?

2. Czy istnieje sposób nabycia numerów archiwalnych CDA starszych niż 12 miesięcy (poza aukcjami, allegro itp.)?

3. W którym CDA (nr i data) pojawiła się recenzja:

4. Rozumiesz fizykę relatywistyczną?

1. Zależy

2. Nic mi o tym nie wiadomo

3,4. Odmawiam odpowiedzi na te pytania :ninja:

Według ciebie która gra lepsza FIFA 11 na PC czy Formuła 1 na PC

W gatunku ścigałek F1 2010 ma delikatną przewagę. Z kolei FIFA jest odrobinę lepsza w gatunku symulacji piłki nożnej. A wygrywa Kangurek Kao.

ciekawi mnie jakie są powody - o ile nie są oznaczone "Ściśle tajne" braku recenzji Operation Arrowhead :P Wiem, pytałem się wcześniej i teraz badam czy trafiłem w porę.

A przy okazji to chyba się nie pytałem czy miałeś do czynienia z wcześniejszymi tytułami z serii czy pierwszym OFP oraz ArmĄ? (która to - jedynka - była słabym prototypem świetnej IMO dwójki :D)

Ściśle tajne.

Miałem do czynienia. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest według ciebie najlepsza część Call of Duty

Grałem tylko w oba Modern Warfare. Pierwsze zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie.

Miałem do czynienia. :]
Hmm, a jakieś może szersza opinia? Podobało się albo nie? Wciągnęło na dłużej? Wspomina z rozrzewnieniem? :)

Jedynka wciągnęła na dłużej, tj. na całą kampanię i kilka prób stworzenia filmu w edytorze. Pobawiłem się też jednym z dodatków. W kierunku Armed Assault strzeliłem focha po godzinie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Operation Flashpoint Cold War Crisis czy pierwszej Armie?

Odpowiem cytatem z samego siebie

W kierunku Armed Assault strzeliłem focha po godzinie gry.

W sygnaturce masz napisane Olsztyn/Wrocław.

1. Czy pochodzisz z Olsztyna?

2. Jeśli tak to z którego, bo jeden jest w okolicach Częstochowy, a drugi na Mazurach.

1. Łi

2. Na Warmii, kolego, nie na Mazurach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wciągnęła na dłużej, tj. na całą kampanię i kilka prób stworzenia filmu w edytorze. Pobawiłem się też jednym z dodatków.
A czy nigdy w tej serii nie ciągnęło cię do IMHO świetnego i właściwie głównego dania serii czyli trybu multi? :) Nie ukrywam, że tryb kooperacji wręcz ubóstwiam ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jesteś zbyt łaskawy ;]

To prawda, że interesuję się ligą (która w momencie gdy to piszę ma już tylko godzinę do oficjalnego startu sezonu). A kariera zawodnika opisanego w tekście jest... cóż, nieaktualna :P Zacząłem grę od początku, znów jako point guard i tym razem zostałem chapnięty jako 31 pick do NJ Nets - prawdziwie najgorszej drużyny ubiegłego sezonu (12-70). Po pięciu meczach główny rozgrywający doznał szczęśliwej dla mnie kontuzji, co pozwoliło mi kolejne pięć meczów zaczynać w pierwszej piątce. Potem jednak zarząd się ugiął i za moją prośbą zostałem wymieniony do Boston Celtics, gdzie z powodzeniem służę jako Sixth Man, częściej jednak wchodząc za Raya Allena na pozycji shooting guard niż Rajona Rondo. Przyszłość jawi się w jasnych barwach ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(która w momencie gdy to piszę ma już tylko godzinę do oficjalnego startu sezonu)

Wiem o tym doskonale! Czekam na season opener Heat @ Celtics :wub:. Mi też się udało w 2K11 wejść do pierwszego składu dzięki kontuzji innego zawodnika. Dzięki złamanemu nadgarstkowi Monta Ellisa gram jako pierwszopiątkowa ''dwójka'' w Warriors. Ekipa nie najgorsza, tymbardziej, że CPU w trybie My Player naprawdę kombinuje z transferami i trafiło mi się kilka wzmocnień. Co do rozpoczynającego sezonu. Masz jakieś typy? Kto wygra mistrzostwo? Kto będzie MVP? I jaka jest Twoja ulubiona drużyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam typów, na ulubioną drużynę też czekam choć historycznie jest nią New York Knicks. W playoffach kibicowałem Suns, Magic i Lakersom. Teraz, gdy mój zawodnik rzuca z ławki 42 punkty dla Celtics (w meczu z Knicks po kontuzji - doskonały występ ;]) oraz po oglądanym przeze mnie na żywo (sieciowe NBA League Pass pozwalające oglądać wszystkie mecze jest przez tydzień ZA DARMO!) zwycięstwie nad Heat łaskawiej patrzę na tę bandę geriatryków ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...