Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Spytałem Huta o wrażenia z koncertu activision ale chyba nie ma czasu odpowiedzieć więc to samo pytanie dla ciebie.

Trochę wam zazdroszczę że mieliście okazję zobaczyć na żywo Tony Hawka i Eminema, jak podobał ci się jego występ? Według mnie najlepiej śpiewający na żywo raper.

Używaliście kamery podczas E3? Zrobicie wideorelację podobneą do tej z Kolonii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat wygląda na bardziej zamieszkany...

Mianowicie, znalazłem tą naprawdę świetną grę, RPG, wypuszczoną dopiero niedawno, zapewniającą dobre 20+ godzin dobrej zabawy, ciekawego humoru, i tak dalej... naprawdę chciałbym cobyście ją zrecenzowali. Piszę tutaj, jako że jesteś autorem tej zapowiedzi do Final Fantasy XIV, a gra o której mówię ma z nią wiele wspólnego...

Coż. Jedyny problem jest taki, że gra jest zrobiona we Flashu, i darmowa... z tego powodu, mało kto o niej słyszał. Dotychczas nie robiliście recenzji takich gier, ale, wiecie... moglibyście. Po tym jak Pixel Legions pojawiło się w piśmie... Szczególnie że ta gra jest wyjątkowa, mówię. Duże, rozbudowane RPG, zrobione we Flashu, przez jednego developera....

W razie czego, zamieszczam linki... na razie zostały wypuszczone trzy rozdziały z ośmiu, razem dają dobre 35 godzin zabawy jeżeli nie wnika się dokładnie, i wiele więcej jeśli ktoś się na to zdecyduje...

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Sejwy z końców starszych rozdziałów przechodzą do nowszych, więc przechodzenie tego po kolei to dobry pomysł... mam nadzieję, że w ogóle rozważycie moją ofertę, to wiele dla mnie znaczy.

Albo przynajmniej daj jakąś odpowiedź, dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, to jest odpowiedź, o to prosiłem...

Pożyję do sierpnia, zobaczę czy coś się stało z powodu moich poczynań, jak nie, to będę dalej męczył... ale, coż, gra jest naprawdę niesamowita, unikatowa, zrobiona przez JEDNĄ osobę... szkoda by było, jakbyście nic z tym nie zrobili. Nawet tamten artysta dostał u was artykuł, więc czemu nie osoba, która samemu umiała zrobić grafikę, muzykę, silnik i fabułę i wszystko inne do najlepszego darmowego RPG w które grałem...

Zresztą, widzisz, ma własną stronę... Wspaniały człowiek.

Cóż, z góry dziękuję, w razie jakbym miał szansę na to, coby ta seria gier doczekała się jakiegokolwiek artykułu. Sam nie umiem pisać zbyt dobrze, ale jak ten temat jest wystarczająco ciekawy, to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Twoje zdanie na temat "Przejście twórców gier na dystrybucję cyfrową". Czy to ma sens?

Jeżeli będą na tym zarabiać, to ma to sens.

Czy ktoras z osob z redakcji korzysta z systemu Linux? Jesli tak to ktora?

Przypuszczam, że wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam... pytanie dotyczy ARMA2 :) Śmiałem podejrzewać - aczkolwiek mylić się mogę, wszak błądzić to rzecz ludzka - że będąc założycielem tematu o najlepszym (nie dlatego, że jedynym IMO :P) symulatorze wojennym lubisz w niego pograć a tutaj na Xfire przynajmniej widzę, że nie za bardzo... Nie dochodzę powodów (wiele ich może być), ale czy może planujesz wrócić do serii po polskiej premierze Operation Arrowhead? BTW. LEM strasznie zwalił sprawę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega uważa że dostajesz zawsze najlepsze gry do recenzji. Co o tym myślisz? :huh:

Tego typu oskarżenia proponuję podeprzeć argumentami, bo nie za bardzo wiem jak z tym dyskutować :ninja:

czy może planujesz wrócić do serii po polskiej premierze Operation Arrowhead? BTW. LEM strasznie zwalił sprawę...

Chętnie ją sprawdzę, jak wpadnie w moje ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno lubisz muzykę filmową. Czy znasz film Avalon produkcji Polsko-Japońskiej? Jeżeli nie, polecam posłuchać (oglądać nie trzeba, chodzi o piękną muzykę):

Aż szkoda, że w Polsce nie został wydany żaden soundtrack. :(

Tu można poczytać więcej nt ścieżki: http://www.filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=400

Edytowano przez Periados
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost in the Shell jest jednym z moich ulubionych filmów ever (zresztą posiadam jego ścieżkę dźwiękową, też Kenjiego Kawai - jest sroga), więc naturalnym jest, że interesowałem się kolejnymi projektami Mamoru Oshiiego. Zatem tak, oglądałem, niedawno nawet sobie go przypomniałem. A muzyka z Avalon nie tak rzadko leci na cinemix.us - polecam tę stację przy okazji.

A

wygrzebałem z moich ulubionych na jutubie :ninja:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...