Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Określiłbyś siebie maniakiem gier komputerowych?

Odkąd Twoja osoba znalazła się na stałe na łamach CDA, przyuważyłem szeroką gatunkowo paletę gier, które recenzowałeś. Szczególnie The Hunter skłonił mnie do zadania powyższego pytania. Poza tym średnia ocen, jaką z reguły przyznajesz grom, jest zadziwiająco wysoka.

A tak poza tym pozdrawiam, dobra robota Mości Enki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo jesteś współpracownikiem, w związku z tym grasz w gry do recenzji w domu, czy w redakcji?

Staram się jak mogę, by było to w domu.

średnia ocen, jaką z reguły przyznajesz grom, jest zadziwiająco wysoka.

Mam to szczęście recenzować przede wszystkim dobre gry, za które nikt inny nie chce, albo nie może się wziąć :) Poza tym wiem, że wszyscy oni, jak siedzą, skrzywdziliby Fuela bezlitośnie ;)

Na wcześniej postawione pytanie - gry to obecnie moja największa pasja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaką grę grałeś z przyjemnością, a w jaką z przymusu? Gry do recki oczywiście.

Nie było takiej, z którą bym się męczył. Pamiętam próbę wciśnięcia mi jednej przez Qnia oraz spektakularną porażkę po zabraniu się za drugą z własnej woli. Nawet pierwszą recenzowaną przeze mnie grę (Książę Kaspian) wspominam miło, bo posłużyła mi do napisania pierwszego fajnego tekstu z oceną na końcu.

Recenzja Dragon Rising należy do Ciebie jeśli się nie mylę ? ;)

Miałeś jakiś konkurentów co do tej recenzji czy byłeś bezkonkurencyjny ? :ninja:

:ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cię najbardziej urzekło na tegorocznej edycji PGA?

Na'avijki? ;)

Co Cię zaskoczyło mile/niemile?

Ilość ludzi pod sceną/spora ciasnota w hali "growej"

Na czym się zawiodłeś?

Szkoda, że nie było bitwy fristajlowców.

World of Warcraft. Potem Left 4 Dead. Xfire potwierdzi.

A biorąc pod uwagę gry, które wyszły w tym roku, mógłbyś podać tytuł tej, jedynej, wyjątkowej gry, którą mile wspominasz?

BattleForge i Fuel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki zasmucasz mnie tylko 1 godzina w Call of Duty 4 Multi ?? a ja chciałem jakieś małe zawody urządzić :( ale chyba nic z tego mam rację?? może ktoś z kolegów z redakcji jeszcze posiada tę grę i miałby ochotę postrzelać ze mną w sieci?? jak coś to jestem na e-mailu zrider100z@wp.pl

PS.poszukuję pomocy z Xfire pomożesz??

Edytowano przez rider100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Abrams w OFPDR nie brzmi jak Abrams :) Abramsy mają turbiny gazowe, które brzmią jak śmigłowiec 'na postoju", czyli wydają głośne syczenie. Tamten na trailerze brzmiał jak diesel :) Więc owszem - znasz kogoś kto uważa, że Abrams nie brzmi jak Abrams. :)

BTW - Tak brzmi tenże silnik http://www.youtube.com/watch?v=0_Fn_D69p94...feature=related

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem - dużo razy twórcy się chwalili, że nagrywali dźwięki "polowo". Na pewno tak robili, ale dźwięki wystrzałów na przykład brzmią nieciekawie - trzeba więc je podkręcać. I gdybyś mógł to sprawdź i pamiętaj, że Abrams powinien brzmieć jak śmigłowiec - ma być jednostajny szum jak to w silniku odrzutowym. Na przykład tutaj

. Ponownie zaznaczam - sugeruje się trailerem, więc nie bij za mocno :) Zresztą - Black Shark ma ładnie odwzorowane, więc możesz tam posłuchać :)

Co do odpalania silnika - czy ktoś chciałby czekać 20 sekund na odpalenie silnika w czołgu? To by się nie przyjeło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dałem swoją spekulacje pod newsem z poharataną twarzą Sheparda.

Coś podobnego miał Saren, mówił że dał sobie wszczepić implanty przez Żniwiarzy. Dały mu one większą szybkość, siłę itp. Więc jeśli Shepard przejdzie na ich stronę może i on da sobie coś takiego wszczepić ? Są to tylko takie moje spekulacje, ale jestem ciekawy co ty o tym sądzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...