Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

.Mam pewien problem na który nigdzie nie mogę znalezć odpowiedzi.Mianowicie,mam kartę Gf 8600 gt,gdy miałem windows xp wyświetlało mi na karcie 512 mb pamięci,a na viscie i ostatnio zainstalowanym windows 7,mam tej pamięci o połowę mniej czyli 256.I np w takich grach jak empire total war,maksymalne ustawienia to średnie w gta 4 do wykorzystania mam 256 na tekstury,i w pro evolution 2009 maksymalna dostępna rozdzielczosc to 1280*768.Dlaczego na xp nie miałem takich ograniczeń?Idzie coś z tym zrobić?

Od takich pytań jest dział Sprzęt a nie w pytaniach do enkiego :/ A jeśli już MUSISZ do jakiegoś redaktora to raczej do Allora , on jest w CD-Action od sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli chciałbym z Tobą zagrać w OFP:DR to pisze na priv ... ?

To może poczekaj do premiery :turned:

Witam, chciałem zadać parę różnych pytań:

1. Czy grasz w jakieś każuale przez sieć tj. z jakichś takich serwisów jak na przykład CDA ( nie CD- Action), czy gry geru, jeja...??

2. Jeśli tak to polecam Ci grę Avatar Arena

3. Czy grałeś już w nowego Wolfensteina??

4. Jeśli tak to czy podobał Ci się?

5. Czy jego recenzja będzie w najnowszym numerze CDA?

6. Kto go będzie testował??

7. Którą odsłonę Lary Croft najbardziej lubisz??

8. Jaką masz obecnie komórkę?

9. Jaka gra którą testowałeś w Cdaction spodobała Ci się najbardziej?

10.A jaka Najmniej?? Dałeś kiedyś 10/10? A mniej niż 3/10????

Ufff...Sporo tego ale na pewno sobie poradzisz

I na deser jeszcze COŚ

Pozdrawiam i życzę miłej pracy

1,3 - Nie

7 - Tomb Raidera czy bohaterki? Bo jeżeli bohaterki, to każdy moment, gdy się odsłania jest ok :ninja:

8 - W kuchni, pod schodami na strych. Trzymam w niej rury od odkurzacza, stary toster, a także wybebeszony komputer w obudowie, w skrojonym na wymiar kartonie.

9 - Fuel I BattleForge

a ja mam pytanie odnosnie battlefield heroes, czy po instalacji kiedy naciskaleś play now od razu łączylo cie z serwerem czy byly jakieś problemy bo np. ja nie moge grać???

Bywały problemy, ale wszystko dało się przeczekać i przeklikać.

Piszesz, że z chęcią pograsz w GRID-a po sieci. Jestem za, choć n00bek ze mnie jeszcze nieobyty, ale poprawiam się z okrążenia na okrążenie. Proszę o PW jeśli łaska...

Odnośnie GRID-a pytań kilka:

-jaki masz rank w multi? (jeśli Legend to w przybliżeniu ile pkt)

-Twoje ulubione mistrzostwa w multi? (nie ukrywam, że gustuję z amerykańskich muscle carach)

-ulubiony samochód/tor?

- 2323 pkt, rank 7000+

- też muscle car, także wyścigi uliczne w Shibuya

- Nissan Skyline GTR Z-Tune / Okutama Grand Prix i San Francisco GP

.Mam pewien problem na który nigdzie nie mogę znalezć odpowiedzi.Mianowicie,mam kartę Gf 8600 gt,gdy miałem windows xp wyświetlało mi na karcie 512 mb pamięci,a na viscie i ostatnio zainstalowanym windows 7,mam tej pamięci o połowę mniej czyli 256.I np w takich grach jak empire total war,maksymalne ustawienia to średnie w gta 4 do wykorzystania mam 256 na tekstury,i w pro evolution 2009 maksymalna dostępna rozdzielczosc to 1280*768.Dlaczego na xp nie miałem takich ograniczeń?Idzie coś z tym zrobić?

Niestety nie miałem jeszcze okazji/chęci przetestować Windows 7. Pomocna dłoń to temat dla ciebie.

A ja mam do Ciebie takie pytanie: Jak zostałeś przyjęty w redakcji?

Gwizdami i demonstracyjną procesją dookoła redakcji.

Zdarzyło Ci się chociaż minutę posiedzieć nad Tibią?

Dołączam się :happy: , a tak od siebie: Liczysz na jakiś dodatek na PC ze stajni R* do GTA IV? Jakie masz marzenie zawodowe? Jak wrażenia z Kolonii z targów?

Siedziałem kilkakrotnie w kafejce obok młodych ziomków siedzących nad Tibią. Uważam się za weterana wojennego.

Wrażenia? W pewnym sensie byłem delikatnie zaskoczony dużą ilością dziennikarzy i odwiedzających i jednocześnie odpowiednio szerokimi przejściami, by nie zadeptywali się oni nawzajem. Jeżeli chodzi o gry - szkoda, że tak mało szokujących zapowiedzi.

Jaką największą zwierzynę upolowałeś w TheHunterze?

Jeżeli chodzi o wagę, będzie to zapewne samiec wapiti (elk), którego gra mi nie zaliczyła ze względu na zły kaliber dmuchawki. Odkąd mam .300 będzie to samica tegoż gatunku, nie chcę teraz przekopywać się przez statsy - pewnie pod 300 kg. W Personal Bests gra przechowuje ustrzelonych samców i można ich sortować pod względem punktów za poroże, wagi oraz odległości strzału. Jeżeli chodzi o punkty, to nie mam się czym pochwalić - mulak 142 7/8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania gamescom byłeś na stoisku OFP:DR i widziałeś to ? A może grałeś ? :ninja:

http://www.ofp2.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=382

Byłem, ale zagrać w co-opie (dodam, że z kolegami z konkurencji) nie było nam dane, bo sieć odmówiła posłuszeństwa. Tak więc pozostało mi spędzić kilka miłych chwil w singlu.

Enki CO SADZISZ O SOMALIJSKICH PIRATACH ???

Na Somalijskich piratach zwykle sadzę buraki i marchewkę gdyż sięgając głęboko pod ziemię są w stanie pobrać z nich, co najlepsze. Nie polecam jednak robić tego samego z pomidorami, a tym bardziej z ogórkami, bo śmierdzą.

Widać że L4D przypadł ci do gustu. Może w ogóle interesujesz się zombie i zainfekowanymi? Jeśli tak to znasz jakieś fajne gry o tej tematyce?

Interesuję się wszelkimi formami zepsucia i zgnilizny (vide pytanie wyżej) i uczęszczam na spotkania Klubu Miłośników Martwiaków. Zapraszam na następną sesję. I weź łopatę.

A grywasz/masz zamiar grywać w Team Fortress 2? Może przyłączysz się do naszego uber-pro klanu? :D

Nie grywam i na razie nie mam zamiaru, niestetliwie.

Z liveblogu hmm.. konkurencji? dowiedziałem się, że spotkaliście na targach Tadeusza Zielińskiego lub Wiktora Cegłe.. któregoś z Nich. Twierdzili, że mieliście zły humor. Dlaczego?

Spotkaliśmy się nawet kilkakrotnie i zwykle w pośpiechu, więc ów zły humor przy jednym ze spotkań mógł być stanem nagłym i przelotnym tudzież źle zinterpretowanym :)

grałeś w freeware Cottage of Doom? (grugru)

Nie

Było coś godnego uwagi (nowego) na prezentacji Call of Duty Modern Warfare 2 (Activision)?

Tak, pokazywany był jeden etap trybu Spec Ops. Króciutki. Pokaz trwał dwie minuty, a cała prezentacja od wejścia do wyjścia pięć (zwykle trwają około pół godziny). Czysta parodia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że lubisz Sapkowskiego :) <3

Przeczytałeś wszystkie części Wiedźmina?

I Czy to nie od Sapkowskiego bierze się Twoje poczucie humoru? :D:laugh:

Czy masz znajomych poza redakcją CD Action?

I dlaczego redaktorzy CD-A praktycznie w ogóle się nie ujawniają? (wiem że odp. na to pytanie może byc w FAQ ale nie chciało mi się czytac całości :happy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr! To, że ci się nie chciało czytać FAQ i jeszcze przyznajesz się do tego publicznie, nie jest wcale takim dobrym usprawiedliwieniem, jak ci się wydaje. Inna sprawa, że zupełnie nie mam pojęcia, co rozumiesz pod pojęciem "ujawniają".

A poza tym tak, przeczytałem wszystkie części Wiedźmina bodaj dwukrotnie (i nie jest to moje ostatnie słowo), a humor faktycznie Sapkowskiemu wyssałem z jego metaforycznej, ale wciąż posągowej piersi (no bo skąd?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą.. wystarczy wejść na wikipedie, tam wszystkie nazwiska ładnie wypisane.. oprócz smugglera :ninja:

Sprostowanie do pytania o Call of Duty i OFP/Arme: Nie chodziło mi konkretnie o tytuły, tylko rodzaj gry. To znaczy czy wolisz niczym nie skrępowaną akcję, czy raczej taktykę i symulację walk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W ostatnim numerze (tj. 08/2009) czytałem twoją recenzję gry The Hunter i oglądałem gameplay'a zamieszczonego na płycie. Gra bardzo mi się spodobała i chciałbym w nią zagrać ale mam pewien problem: posiadam internet bezprzewodowy, a w miejscowości, której mieszkam nie ma takiego dobrego zasięgu. Przy próbie ściągnięcia gry tracę sygnał i muszę rozpocząć pobieranie pliku od początku, ale bez skutku. Więc download gry mija się z celem. W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy istnieje możliwość umieszczenia tej gry na płycie w następnym numerze CDA?

2. Czy do grania potrzebny jest dostęp do internetu?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź...

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiej recenzji (napisanej przez Ciebie oczywiście) jesteś najbardziej zadowolony?

Z żadnego tekstu nie jestem zadowolony tak do końca, dlatego może raczej z sentymentalnego punktu widzenia wymieniłbym moją pierwszą recenzję, czyli Księcia Kaspiana.

EDIT: Byłeś w wojsku ? ;]

Nie.

To znaczy czy wolisz niczym nie skrępowaną akcję, czy raczej taktykę i symulację walk?

Jeżeli gra jest dobra i wciąga, nie ma to dla mnie znaczenia. Nie jestem fanatykiem realizmu, ale lubię docenić starania developerów, by pokazać graczom, jak to "naprawdę" wygląda.

Witam!

W ostatnim numerze (tj. 08/2009) czytałem twoją recenzję gry The Hunter i oglądałem gameplay'a zamieszczonego na płycie.

1. Czy istnieje możliwość umieszczenia tej gry na płycie w następnym numerze CDA?

2. Czy do grania potrzebny jest dostęp do internetu?

1. Niestety nie.

2. Tak, jest to gra, którą uruchamia się z przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że w Dragon Rising będą 2 kampanie ? W jednej wcielimy się w żołnierza Marines a w drugiej w Rosjanina z Skiry. Tak przeczytałem w jednym z serwisów o grach ale nie jestem w 100% pewien że to prawda.

Nie, w kampanii przeplatać się między sobą będą misje dowódcy drużyny spec-ops oraz piechociarza. Obu Amerykanów.

co oznacza twój avatar

"Jestem Pataponem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc miałem racje z requiem? W zapowiedzi numeru jest cos o sieciówkach dla dorosłych i dzieci. Wychodzi na to, że ta dla dorosłych to requiem.. zobaczy się.

-Grałeś w Crysisa i dodatek? Jak Ci się podobał(y)?

-Zdarza się, że macie przygotowaną jakąś recenzję, ale nie ma dla niej miejsca w piśmie? Albo chcielibyście zrecenzować jakąś gre, ale nie ma miejsca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...