Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Szanowny Panie Enki! :) Bardzo mi się spodobał poradnik dotyczący Blendera. Mogę się spodziewać następnych części?

Miło mi, ale na razie nie mam tego w planach.

Apropo A10 - czytałem że gdyby nie blokady na działku, to jego odrzut potrafiłby pchać do tyłu lecącego na pełnej prędkości A10 :).To jest siła !.

Dodam jeszcze że gdyby A10 zruzcił cały ładunek bomb w jednym momencie to..... ser szwajcarski z ziemi.

A i pytanko:

Czy w redakcji pozwalają wam(ci) na instalowanie własnych programów typu - komuniaktory, przeglądarki, frapsy i inne takie?

Nie tyle pchać, co spowalniać. No i musi cholernie trząść całą maszyną.

Tak, pozwalają w ramach rozsądku.

Czekasz na Modern Warfare 2? (Cod: MW2?) Zauważyłem, że chyba lubisz shootery ( w tym numerze Arma i AA3 ). Grasz czasem w CoD4 w sieci?

Nie czekam, jak wyjdzie, to zagram. W CoD4 po sieci nie grywam. Za to w L4D owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o serii Call of Juarez?

Sądzę, że jest to najlepsza z serii Call of Juarez na świecie, a nawet w Polsce!

Jaki masz sprzęt? (jak było to przepraszam)

Troszeczkę już zakurzony, ale póki co stabilny.

z jakiej gry masz avatar i sygne?

Patapon

1.Jaka jest twoja ulubiona gra którą recenzowałeś?

2.Dlaczego lubisz L4D i czy można czasem z tobą pograć(bo z tego co wiem to kolega z tobą gra czasami)?

1. Obecnie ta, której recenzja będzie w przyszłym numerze. Wcześniej BattleForge.

2. "Jest już ciemno, ale wszystko jedno

Krwawię z uszu, żyję ledwo,

Smoker dusi, Hunter drapie

O Boże i Wiedźma chrapkę na mnie ma" - na klasyczną melodię

Tak, można czasem pograć. Zwykle grywam wieczorami z moim uberpr0 teamem, jeśli mnie terminy nie gonią ;)

Jakie masz zwierzątko (to co się na nim jeździ) w WoW, i jaką klasą postaci grasz???;)

Nie gram w WoW-a. Grałem trollowym rogalem. Nie miałem żadnego superspecjalnego mounta, jeżeli o to pytasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, jak miałbyś wybierać spośród dwóch gier : Race Driver:GRID i Test Drive Unlimited, wybrał bys????.

Tzn. Zalezy mi na grze realistycznej, ale nie do bólu; dobrej grafice; fajnych wozach; oraz jak najlepszym efekcie prędkości, żebym czuł te 120km/h :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Wiedźmina? Co Ci się w tej grze podobało, a co nie podobało? Jaką ocenę byś jej wystawił w skali 1-10?

Grałeś w TDU? Jak wrażenia?

Grałem w Wiedźmina. 9+

Grałem w TDU. 9+

Enki, jak miałbyś wybierać spośród dwóch gier : Race Driver:GRID i Test Drive Unlimited, wybrał bys????.

Mam obie. Jeśli nie chcesz się ścigać po sieci na dłużej starczy ci TDU. Obie są różne, obie szybkie. W TDU jest fantastyczny wyścig dookoła wyspy - 45 minut maksymalnej koncentracji. GRID wciąż wymaga jednak nieco więcej skilla.

Ktory level wbiłes w Atlantice ?

Grasz jeszcze, czy poswieciles się tylko do recenzji ?

30. Już nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa pogrania z tobą w L4D ?

Jest, owszem, niemniej chciałbym zaznaczyć do kampanii zwykle siadam z niezawodnym dwuosobowym zespołem pod wezwaniem sUka, co zostawia tylko jedno miejsce dla chętnego. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by raz w czas zebrała się nas ósemka do Versusa.

Zdobyłeś wszystkie osiągnięcia w L4D?

Nie, ale nie poluję na nie jakoś zawzięcie. Zwłaszcza, że mam dopiero niecałą połowę liczby dedniętych zombiaków potrzebnej do Zombie Genocidest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo tych wszystkich protestów graczy na temat L4D 2 ( postacie , "dzień" , lecenie na kasę) zakupisz sequela ?

Prawdopodobnie w dniu premiery.

Hej,z kąd wzięła się Twoja ksywka?To jakiś skrót od nazwiska czy coś w tym stylu?Pozdrawiam.:D

Z mitologii sumeryjskiej. Było o tym jakieś naście stron wcześniej :}

1.Może nie typowe ale jest zapewne słyszałeś o D-Day i czy wiesz że ta operacaja to największy błąd 2 Wojny Światowej

2.Czy chciałeś służyc Krajowi w Wojsku

1. Faktycznie nietypowe

2. Póki co podobne chęci mnie nie naszły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałbym Ci gorąco podziękować za wideo dotyczące multi w Call of Duty Modern Warfare 2.

2. W tekście o rzeczonej grze padają słowa: "Nawet jeśli zwątpię w swe umiejętności po pierwszym meczu, póki co mam tylko jedno do powiedzenia". Tu pojawia się moje pytanie-grałeś w CoD MW2?

Edytowano przez Lordi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam

Mam jeszcze 2 pytania nie myśl że ch ce was wszystkich wykończyć pytaniami

1.Masz GG jak to był byś skłony podać

2.Czy chce ci się odpowiadać na moje pytania albo ty możesz dać mi pytanie ale nie ma po co

mówiłem że są nietypowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałeś w CoD MW2?

Nie

1.Masz GG jak to był byś skłony podać

2.Czy chce ci się odpowiadać na moje pytania albo ty możesz dać mi pytanie ale nie ma po co

Polecam stosowanie znaku zapytania - łatwiej się czytelnikom rozeznać, czy stwierdzasz, czy pytasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...