Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Gość lee 90

Cz widziałeś film "Poza światem" ? Jeśli tak to co o nim sądzisz ? Pytanie z czystej ciekawości bo osobiście bardzo mi się podoba ten film a szczególnie rola jaką zagrał w nim Tom Hanks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jakie fantasty polecasz oprócz Sapkowskiego ???

Czarnoksieznik z Archipelagu Ursuli K. Le Guin. Swiatowa ekstraklasa.

A ja mam takie pytanko: czy zniszczył pan jakąś część zestawu komputerowego podczas gry(bo np. za trudna jest) albo po odpisaniu na maila kolejnemu półmózgowi?Chodzi o coś takiego: :rozpacz:

Pare kalwiatur poszlo ale w sposob naturalny. I zdaje sie jedna mysz.

Smuggler czy grałeś kiedykolwiek w najtrudniejszą gre na świecie jeśli tak a napewno tak do którego leva doszedłeś??

Ale osssochozzi?

Jaki jest nakład cda?

140-150 K w zaleznosci od miesiaca i paru innych okolicznosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz widziałeś film "Poza światem" ? Jeśli tak to co o nim sądzisz ? Pytanie z czystej ciekawości bo osobiście bardzo mi się podoba ten film a szczególnie rola jaką zagrał w nim Tom Hanks.

Na drugi dzien profilaktycznie poszedlem zalatac zab, w ktorym mi sie wykruszyla plomba. :)

Fajny film...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze po obejrzeniu wycieczki po redakcji cd-action akt drugi scena chyba 3 albo 2. W pytaniu, które zadała ci osoba przeprowadzająca wywiad twoja odpowiedź "czypiędziesiąt" była przypadkowa czy może wzięta z nonsopedii?

Chodzi mi o pytanie:W jakim miejscu najlepiej podłożyć ładunek wybuchowy,aby wyrządził on największe szkody...(Dalej nie pamiętam)

Jeśli chodzi o nonsopedię to zacytuję:"gazeta(tak,tak to czasopismo, no ale tak jest w oryginalnym cytacie) dostępna na polskich śmietnikach w cenie czypiędziesiąt za sztukę."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze po obejrzeniu wycieczki po redakcji cd-action akt drugi scena chyba 3 albo 2. W pytaniu, które zadała ci osoba przeprowadzająca wywiad twoja odpowiedź "czypiędziesiąt" była przypadkowa czy może wzięta z nonsopedii?

Chodzi mi o pytanie:W jakim miejscu najlepiej podłożyć ładunek wybuchowy,aby wyrządził on największe szkody...(Dalej nie pamiętam)

Jeśli chodzi o nonsopedię to zacytuję:"gazeta(tak,tak to czasopismo, no ale tak jest w oryginalnym cytacie) dostępna na polskich śmietnikach w cenie czypiędziesiąt za sztukę."

"Czypiedziesiat" to w oryginale kosztowal Action Mag...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądałeś film "Forrest Gump"?

Jeśli tak jakie masz odczucia co do tego filmu.

/edit Mam jeszcze jedno pytanie jak pożyczam od kolegi grę która była w cda instaluje ją i oddaję mu płytę jest to piractwo?

Edytowano przez Lubek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie, ponieważ zostało ominięte. Jeżeli coś było z nim nie tak - przepraszam, nic nie zauważyłem.

A więc - jakie dzieła art-rocka poleciłbyś na przesłuchanie. Wiem, że Yes, Pink Floyd, ale może jakieś szczegóły - konkretne piosenki, płyty itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie, ponieważ zostało ominięte. Jeżeli coś było z nim nie tak - przepraszam, nic nie zauważyłem.

A więc - jakie dzieła art-rocka poleciłbyś na przesłuchanie. Wiem, że Yes, Pink Floyd, ale może jakieś szczegóły - konkretne piosenki, płyty itd.

Po co - sluchaj jak leci i patrz co ci sie najbardziej podoba. Co z tego ze ci polece zupe pomidorowa, jak ty bedziesz wolal ogorkowa? Ja ci tylko mowie gdzie warto zjesc, a co zjesz - sam wybierz. Najwyzej sie strujesz nieco :).

Powiem w skrocie - ULTRAZOOMY SA DO D... i tego sie trzymajmy. Jak kupowac to albo lustrzanki albo PORZADNE kompakty,

Czyli jak? Nada się do użytku domowego? Czy lepiej poszukać czego innego? A jeśli tak, to czego?

Czy wyrazenie "sa do d...!" jest malo wymowne? No to "sa do d... i ch*** z nimi" :). A po szczegoly odsylam do sweg9o poradnika w bodaj wrzesniowym CDA. Po to go pisalem, zeby teraz nie musiec robic wykladow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam utlazuma, ale kupowałem go w czasach gdy kompakty miały najwięcej 5mega pixeli, a by sobie kupić lustrzankę musiałbym pól domu przechandlować :) Pomijając fakt, że duży zoom to fajna sprawa, a mój model (Konica Minolta Z6) jest jednym z najlepszych w swej klasie, to zjęcia z lustrzanki mają dużo lepszą jakość. Wpółczesne kompakty robią fajniejsze zdjęcia niż moja Konica, a gabaryty mój sprzęt ma dość spore. Teraz już bym więcej ultrazooma nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, jeździsz (ew. chodzisz) na koncerty? We Wrocku fajnie macie - często grają ciekawe kapele. Chociaż ja też nie narzekam. Mam blisko granicy czeskiej, a w Libercu 'się dzieje'. Ostatnio grali 'chłopacy' z Uriah Heep, Deep Purple i Thin Lizzy ;] A na Purplach było tak 'morowo' że zamówiłem wejściówki na koncert we Wrocku ;) Wybierasz się...? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, jeździsz (ew. chodzisz) na koncerty? We Wrocku fajnie macie - często grają ciekawe kapele. Chociaż ja też nie narzekam. Mam blisko granicy czeskiej, a w Libercu 'się dzieje'. Ostatnio grali 'chłopacy' z Uriah Heep, Deep Purple i Thin Lizzy ;] A na Purplach było tak 'morowo' że zamówiłem wejściówki na koncert we Wrocku ;) Wybierasz się...? ;]

Szczerze mowiac nie chodze na koncerty zespolow, ktore bylu wielkie ze 30 lat temu. Nie dlatego, ze nich nie lubie. Ale wole ich pamietac takimi, jakimi byli w wtedy. Dzis widok paru brzuchatych panow z dlugimi (acz rzadkimi) siwymi piorami, grajacymi np. Smoke on the water, czy Child in time (pomijajac, ze z oryginalnego skladu zwykle niewielu zostaje) to juz nie to. Wole ich pieknymi i mlodymi. Moge sluchac koncertu - z plyty. Ale na wlasne oczy nie chce ich widziec, bo bolesnie sie wtedy odczuwa uplyw czasu. Wole zyc wspomnieniami dawnych koncertow.

Ja mam utlazuma, ale kupowałem go w czasach gdy kompakty miały najwięcej 5mega pixeli, a by sobie kupić lustrzankę musiałbym pól domu przechandlować :) Pomijając fakt, że duży zoom to fajna sprawa, a mój model (Konica Minolta Z6) jest jednym z najlepszych w swej klasie, to zjęcia z lustrzanki mają dużo lepszą jakość. Wpółczesne kompakty robią fajniejsze zdjęcia niż moja Konica, a gabaryty mój sprzęt ma dość spore. Teraz już bym więcej ultrazooma nie kupił.

Te dawniejsze ultrazoomiaki byly lepsze od dzisiejszych - zoom 8-10 gora, wieksze rozmiary (wiec wieksza matryca) 5-6 mpix... A teraz zoom x24, 12 mpix na matrycy 1/2.7", zgroza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? A dlaczego ta dziewczyna a nie inna wydaje ci sie najpiekniejsza i ta jedyna? Po prostu czujesz - TO TA. Mozesz potem uzasadniac, ze neibieskie oczy, ze swietna osobowosc, niezle ksztalty - ale to sama maja tez inne, a tobie jednak ta najbardziej do serca trafila...

Problem jest w tym, że często po zauroczeniu "czar pryska" i można zmienić zdanie na temat swojej "ukochanej". Dlatego trzeba przeczytać... tzn. poznać wiele dziewczyn lub mieć szczęście (nie posądzam cię o to, że mało czytasz). Ponadto dużym plusem książki jest to, iż raczej zmienną nie jest.

Lubiłeś pisać w szkole opowiadania na j.polskim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Hejka czy w związku z zbliżającymi sie urodzinami CD_ACTION planujecie w redakcji wyprawić sobie imprezkę z alkoholem dobrym jedzeniem głośną muzyką aha jeszcze jedno pisałeś ze dodatkowa 1 zł daje wam możliwość dodania albo tipsomaniaka albo dodatkowej płyty i tu sie rodzi moja sugestia może zrobić ankietę czy coś w tym stylu na stronce czy byś płacił złotówkę więcej za cd action czy coś takiego w zamian za dodatkową płytę tipsomaniak na płycie to strzał w dziesiątkę według mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...