Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smuggler pewenie nie ma żony bo baby strasznie plotkują.

Co do tego że muzyków można słuchać (na żywo) tylko jak są w sile wieku (młodzi,piękni,energiczni) też się chyba zgodzę taki Chuck Berry kiedyś idol wszystkich a teraz już każdy o nim zapomniał.Kariera muzyka jest jak pudełko musztardy powoli się kończy i idzie do kosza.

Smuggler czy jak kiedyś wychodziłeś przed Redakcję z aparatem, to ktoś spojrzał na ciebie z zaciekawieniem po czym odwrócił wzrok ???

Edytowano przez Zireael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler może już ktoś zadał to pytanie jeśli tak to sorry.

Czy jak zacząłeś robić zdjęcia to miałeś jakieś opory przed robieniem ludziom zdjęć ?

Pytam ponieważ mój kolega interesuje się fotografią i powiedziałem mu żeby spróbował robić zdjęcia obcym ludziom a on powiedział że nie potrafi ponieważ ma jakieś opory.Jeżeli miałeś opory to napisz jak z nimi sobie poradziłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy przebywasz we Wrocławiu w takich miejscach jak: Pasaż Grunwaldzki / Galeria Dominikańska?? ;)

Nie, przemykam sie kanalami na trasie dom-redakcja... :/

No ludzie, niedlugo zapytacie czy oddycham? W Galerii czasem bywam, do Pasazu mi nie po drodze po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem sobie stertę archiwaliów, gdzie jakimś cudem wygrzebałem, że zajmujesz się sprawdzaniem, czy na płycie "wszystko gra". Często zdarzają się sytuacje, że na płycie trzeba coś wielokrotnie poprawiać?

No ludzie, niedlugo zapytacie czy oddycham? W Galerii czasem bywam, do Pasazu mi nie po drodze po prostu.

Więc teraz ludzie orientujący się w topografii Wrocka szukają, gdzie może mieszkać Smuggler :P

Bo do pasażu ma nie po drodze... To zmniejsza krąg poszukiwań :P

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler pewenie nie ma żony bo baby strasznie plotkują.

>>>Jasne, zyje z facetem :/

Co do tego że muzyków można słuchać (na żywo) tylko jak są w sile wieku (młodzi,piękni,energiczni) też się chyba zgodzę taki Chuck Berry kiedyś idol wszystkich a teraz już każdy o nim zapomniał.Kariera muzyka jest jak pudełko musztardy powoli się kończy i idzie do kosza.

>>>To nie o to chodzi. Z checia kupie nowa plyte Gilmoura czy Watersa. Ale nie chce ich widziec na zywo.

Smuggler czy jak kiedyś wychodziłeś przed Redakcję z aparatem, to ktoś spojrzał na ciebie z zaciekawieniem po czym odwrócił wzrok ???

Tak. 17.12.1997, o 15.36.33. Zapisalem sobie, bo to wydarzenie zmienilo moje zycie. Do dzis sie nie moge otrzasnac.

Smuggler może już ktoś zadał to pytanie jeśli tak to sorry.

Czy jak zacząłeś robić zdjęcia to miałeś jakieś opory przed robieniem ludziom zdjęć ?

Pytam ponieważ mój kolega interesuje się fotografią i powiedziałem mu żeby spróbował robić zdjęcia obcym ludziom a on powiedział że nie potrafi ponieważ ma jakieś opory.Jeżeli miałeś opory to napisz jak z nimi sobie poradziłeś.

Podchodzisz, pytasz. Zdziwisz sie jak czesto odpowiedz brzmi "jasne!". A jak 'nie?" albo "a spierdalaj!" to coz,od tego sie nie umiera przeciez.

Czy przypadkiem kiedy Mac Abra w wywiadzie dla GRAM.pl mówił "(...) odpisywać bo muszę" nie zdradził tego, że Ty to On? Chyba, że powiedział to ogólnie, to sorry.

Nie bardzo kumam jaki jest kontekst tej wypowiedzi? Ze musi odpisywac na cos? Jak urzedowe to musi. :) Jak biznesowe to tym bardziej. Jak prywatne - to wypada.

Ostatnio przeglądałem sobie stertę archiwaliów, gdzie jakimś cudem wygrzebałem, że zajmujesz się sprawdzaniem, czy na płycie "wszystko gra". Często zdarzają się sytuacje, że na płycie trzeba coś wielokrotnie poprawiać?

>>>Rzadko kiedy wszystko gra od razu.

No ludzie, niedlugo zapytacie czy oddycham? W Galerii czasem bywam, do Pasazu mi nie po drodze po prostu.

Więc teraz ludzie orientujący się w topografii Wrocka szukają, gdzie może mieszkać Smuggler :P

Bo do pasażu ma nie po drodze... To zmniejsza krąg poszukiwań :P

>>>I co im to da?

Podobno Smugglera zmusiła naciskająca siła wyższa...

Eeee żona mu kazała? Pewnie na Naszej Klasie się zarejstrowała :P

ta pewnie zaczęła mu grozić że pokarze jego zdjęcie :D

To Bog ja za to "pokaże" :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co im to da?

A nie boisz się nalotów fanów z prośbą o autograf? Jeszcze by ktoś pomyślał że rzucili Prince Polo :P (a to tylko skromny Smugguś rozdaje autografy :D)

Jak by do ciebie fani ciągnęli tłumnie to co byś zrobił? Zabarykadował w mieszkaniu? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co im to da?

A nie boisz się nalotów fanów z prośbą o autograf? Jeszcze by ktoś pomyślał że rzucili Prince Polo :P (a to tylko skromny Smugguś rozdaje autografy :D)

Jak by do ciebie fani ciągnęli tłumnie to co byś zrobił? Zabarykadował w mieszkaniu? :P

ta i jeszcze wyciągnie Ak 47 i powystrzela ich wszystkich :P;), a wtedy sprzedaż CD-Action by zmalała :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ... możecie mnie oświecić kiedy był Smugg na tym filmie :) ? Bo chodzi o wycieczkę do redakcji tak :)?

o, przepraszam. Myślałem, że chodzi o starą wycieczkę, a tu już nowa :)

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler może już ktoś zadał to pytanie jeśli tak to sorry.

Czy jak zacząłeś robić zdjęcia to miałeś jakieś opory przed robieniem ludziom zdjęć ?

Pytam ponieważ mój kolega interesuje się fotografią i powiedziałem mu żeby spróbował robić zdjęcia obcym ludziom a on powiedział że nie potrafi ponieważ ma jakieś opory.Jeżeli miałeś opory to napisz jak z nimi sobie poradziłeś.

Podchodzisz, pytasz. Zdziwisz sie jak czesto odpowiedz brzmi "jasne!". A jak 'nie?" albo "a [beeep]!" to coz,od tego sie nie umiera przeciez.

A np na cover bylo takie zdjecie jakis facet zamyslony przechodzi obok reklamy na chodniku mina powaga i wogole. Wszystkich sie pytasz czy mozesz cyknac fote? Pytam bo niektorzy naprawde wygladali jak bys im zrobil zdjecie od tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kathlar

Witam!

Mam kilka pytań do ciebie (pozwolę sobie, bo podobno nie lubicie per Pan)

1. Czy czytałeś mangę lub oglądał anime Dragon Ball?

2. Czy lubisz grę Steel Panthers

3. Czy możesz podać datę swoich urodzin (zrozumiem jeżeli chcesz zachować prywatność)

4. Grałeś w Zone Runner, Azada kraina ryb, Icy Tower? W jakąś z tych gier Freeware?

5. jaka jest twoja ulubiona firma tworząca gry?

No to kilka takich pytań na początek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego wy od razu podchodzicie to tego: Smuggler = MacAbra?

Spróbujcie potraktować go jako zupełnie oddzielna osobę. Wtedy na pewno nie będzie wam przeszkadzać to, kim on naprawdę jest. Bardzo prawdopodobnym Smugg i Mac to naprawdę DWIE RÓŻNE OSOBY! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz jakies dziela Mastertona i czy moglbys mi jakies polecic? W bibliotece koncza mi sie ksiazki Kinga, a niedaleko nich widzialem kilka Mastertona.

Masterton po Kingu to jak kaszanka po kawiorze...

Ale jesli juz MUSISZ to te wczesne - np. Manitou, daja sie jakos czytac. Bo potem to juz tylko powielanie tych samych schematow, a nawet srodkow wyrazu. Osobiscie stracilem serce do Mastertona po lekturze zbioru opowiadan, z ktorych dowiedzialem sie np. ze

1. Jagiello zniszczyl Krzyzakow pod Grunwaldem, bo odkryl ze dokonuja eksperymentow biologicznych (krzyzowki ludzi z karaluchami) co moglo zagrozic Polsce. Jeden taki krzyzowek przetrwal jednak i pozeral powstancow warszawskich w kanalach w 1944 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

2. Peter Pan (Piotruś Pan) to byl maniakalny - i dorosly - morderca rodem z Polski (no przeciez "pan!")

3. W Czechach w X wieku wygnily kartofle (patrz pan, nie mieli dostepu do morza, a odkryli Ameryke o 500 lat przed Kolubmem)

4. I tak dalej...............................

od tej pory juz nawet nie biore jego ksiazek do reki.

Choc przy takim Guy N. Smithu to on i tak geniuszem jest...

Czy grałeś kiedyś w gre Neverhood ????

Grales. I sie usmiales niezle. Najbardziej przy muchomorkach i rozpakowaniu paczki.

Witam!

Mam kilka pytań do ciebie (pozwolę sobie, bo podobno nie lubicie per Pan)

1. Czy czytałeś mangę lub oglądał anime Dragon Ball?

>>>Nie lubie.

2. Czy lubisz grę Steel Panthers

>>>A co to jest? :P

3. Czy możesz podać datę swoich urodzin (zrozumiem jeżeli chcesz zachować prywatność)

<<<PESEL tez?

4. Grałeś w Zone Runner, Azada kraina ryb, Icy Tower? W jakąś z tych gier Freeware?

>>>Icy Tower.

5. jaka jest twoja ulubiona firma tworząca gry?

>>>Wisza mi firmy, gry sie licza.

A np na cover bylo takie zdjecie jakis facet zamyslony przechodzi obok reklamy na chodniku mina powaga i wogole. Wszystkich sie pytasz czy mozesz cyknac fote? Pytam bo niektorzy naprawde wygladali jak bys im zrobil zdjecie od tak

Niektorych pytam PO zrobieniu zdjec, innych przed. Mozna tez focic bez pytania jesli osoba jest czescia tlumu lub nie daj sie jej zidentyfikowac (np. od tylu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc przy takim Guy N. Smithu to on i tak geniuszem jest...

Święte słowa. Cykl o zabójczych zmutowanych krabach to prawdziwy mózgotrzep. Dziwi mnie sam fakt wymyślenia czegoś tak bzdurnego, ale pomysł by zarabiać na tym pieniądze jest wprost bezczelny. Dla mnie mistrzem horroru lub przynajmniej opowieści z dreszczykiem jest Edgar Allan Poe. Jakie jest Twoje ulubione opowiadanie tego autora? "Czarny kot"? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc przy takim Guy N. Smithu to on i tak geniuszem jest...

Święte słowa. Cykl o zabójczych zmutowanych krabach to prawdziwy mózgotrzep. Dziwi mnie sam fakt wymyślenia czegoś tak bzdurnego, ale pomysł by zarabiać na tym pieniądze jest wprost bezczelny. Dla mnie mistrzem horroru lub przynajmniej opowieści z dreszczykiem jest Edgar Allan Poe. Jakie jest Twoje ulubione opowiadanie tego autora? "Czarny kot"? ;)

Studnia i wahadlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, mam do Ciebie pewne pytanie które nurtuje mnie od dłuższego czasu.

Otóż, zaciekle tępisz piractwo na każdym kroku co jest zrozumiałe, chwalebne i ogólnie godne pochwały. ;)

Kiedy ktoś zapyta o pomoc w przejściu np. gry (która została przez niego "spiracona") to sypią się warny i bany. Zastanawia mnie jednak czemu z równą zaciekłością nie walczycie pod sztandarem PEGI.

Piracąc łamię prawo, grając w gry niedozwolone dla mnie z powodu różnych treści które zawierają również je łamię. Jak jednak widzę Pan skupił się tylko na tym pierwszym aspekcie. Kiedy jakiś dwunastolatek spyta się co zrobić w Wiedźminie aby zebrać wszystkie "karty" nie sypią się bany ani warny. Przynajmniej z tego co zauważyłem.

Można wiedzieć czemu? Bo kradzież jest bardziej "pospolita"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, mam do Ciebie pewne pytanie które nurtuje mnie od dłuższego czasu.

Otóż, zaciekle tępisz piractwo na każdym kroku co jest zrozumiałe, chwalebne i ogólnie godne pochwały. ;)

Kiedy ktoś zapyta o pomoc w przejściu np. gry (która została przez niego "spiracona") to sypią się warny i bany. Zastanawia mnie jednak czemu z równą zaciekłością nie walczycie pod sztandarem PEGI.

Piracąc łamię prawo, grając w gry niedozwolone dla mnie z powodu różnych treści które zawierają również je łamię. Jak jednak widzę Pan skupił się tylko na tym pierwszym aspekcie. Kiedy jakiś dwunastolatek spyta się co zrobić w Wiedźminie aby zebrać wszystkie "karty" nie sypią się bany ani warny. Przynajmniej z tego co zauważyłem.

Można wiedzieć czemu? Bo kradzież jest bardziej "pospolita"?

Poniewaz nie moge walczyc z wszystkim na kazdym froncie. :) Ponadto przyznam szczerze, ze niekiedy owe ozanczenia PEGI sa IMO z d*** wziete. Ale jak 12-latek zapyta mnie o Manhunta to na pewno cos na temat grania w gry 18+ przez takich jak on uslyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto przyznam szczerze, ze niekiedy owe ozanczenia PEGI sa IMO z d*** wziete.

No tak samo można powiedzieć o cenach niektórych produkcji. :P

Tym niemniej gorąco Panu dziękuję za odpowiedź. Skończą się koszmary senne i obgryzanie paznokci, bo o to znam odpowiedź. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmu "Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi " Smugg [ bez urazy ;) ] wypadł troche źle , z tym kaskiem , zmienionym głosem , ciemnym pomieszczeniu wyglądał jak , jak jak ....... przestępca - nie jestem znawcą , i nie mówię że zrobiłbym to lepiej ale nie było to dla mnie zbyt fajnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...