Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Dlaczego czytelnicy nie są na tyle bystrzy żeby odpowiedzieć na pytanie "Kim jest Smuggler"? To bzdura że Mac Abra to Smuggler albo że Smuggler to Mac Abra. Mac Abra to Jerzy Poprawa a Smuggler to Zbigniew Bański czyli dyrektor wydawniczy czasopisma CD-ACTION. Ba, mam nawet Pańskie prywatne zdjęcie. Znajdowało się ono w serwisie GoldenLine.pl .

A oto link: Zbigniew Bański

Ja wiem że powinno się oceniać człowieka po tym co pisze, a nie jak wygląda.

Niemniej ja tego chyba pierwszy nie odkryłem.

Proszę o komentarz innych użytkowników no i oczywiście Pana Smugglera. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to Zbigniew Bański

Może jakieś dowody na to? Bo dowodów na to, że Smuggler to Mac Abra jest wiele. Jakie? Zapraszam na priv xD

BTW. Sam Smuggler jak na razie dalej w tej sprawie milczy, nie mogę się doczekać Jego zdania. O ile oczywiście znowu po prostu nie oleje tych postów.

Edytowano przez Bloodsucker69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czytelnicy nie są na tyle bystrzy żeby odpowiedzieć na pytanie "Kim jest Smuggler"? To bzdura że Mac Abra to Smuggler albo że Smuggler to Mac Abra. Mac Abra to Jerzy Poprawa a Smuggler to Zbigniew Bański czyli dyrektor wydawniczy czasopisma CD-ACTION. Ba, mam nawet Pańskie prywatne zdjęcie. Znajdowało się ono w serwisie GoldenLine.pl .

A oto link: Zbigniew Bański

Ja wiem że powinno się oceniać człowieka po tym co pisze, a nie jak wygląda.

Niemniej ja tego chyba pierwszy nie odkryłem.

Proszę o komentarz innych użytkowników no i oczywiście Pana Smugglera. ;)

W FAQ piszę "' W CDA jestem praktycznie od samego początku, pierwszy tekst w drugim numerze ""

Cda zostało założone w 1996 a Pan Bański to dyrektor wydawniczy od 2002-01 . I niby smugg w 6 lat z redaktora stał się Dyrektorem wydawniczym . Zresztą nie ma teg nazwiska w stopce redakcyjnej . W FAQ równiez pisze : "od zawsze" wiedziałem, że lubię pisać i że będę chciał w ten sposób zarabiać na życie co jakby wyklucza chęć robienia czegoś innego niz pisanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym olał, gdyż by mi się nie chciało n-ty raz tłumaczyć (tłumaczyć, a czemu niby miałby się tłumaczyć?), że spora część tych dowodów jest mocno naciągnięta, a pozostałe dowody, choć prawdopodobne, nie są prawdziwe.

A swoja drogą, poznanie tożsamości Smugglera nie da Ci żadnych wymiernych korzyści. Oprócz tępej satysfakcji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: nr 137 artykuł o DEADLINE str. 111 na jednym ze zdjęć widać postać siedzącą za biurkiem wyglądającą jak ta z serwisu GodenLine.

Podpis do tego zdjęcia: "Ojciec Dyrektor (Wydawniczy) i jednocześnie Naczelny - Zibi Bański, zwany też Smugglerem (ale tylko przez słabo zorientowanych lub zwiastników - Zibi)."

Uwaga! Wtedy Smuggler czyli Zbigniew Bański był jeszcze naczelnym a Mac Abra czyli Jerzy Poprawa był jego zastępcą.

Zresztą popatrzcie na starsze numery tam na zdjęciach redakcyjnych zawsze jest ta postać!!!

Zajrzyj też na cover z tego nr, tam też będzie kilka zdjęć przedstawiających tego mężczyznę.

Jak to nie ma w stopce? A tam gdzie pisze WYDAWCA to co? Pisze wyraźnie Dyrektor wydawniczy: Zbigniew Bański

Edytowano przez ASSAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby sfotografowali Chomika Alfreda i cyklicznie wrzucali na losowej stronie CDA, to wtedy uparcie twierdziłbyś, że Smuggler to Chomik Alfred?

Co do tego podpisu: niektórzy chyba żartów nie pojmują..

Smuggler to Smuggler, po to ma inną ksywkę, żeby nie być ani Mac Abrą, ani nikim innym.

Edytowano przez dyskograf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma w stopce? A tam gdzie pisze WYDAWCA to co? Pisze wyraźnie Dyrektor wydawniczy: Zbigniew Bański

To dopiero odkrycie, nie ma co!

Powiem więcej: pod Zbigniewem Bańskim możesz znaleźć w stopce jeszcze Andrzeja Choyonowskiego (to pewnie SMG!), Janusza Iwanowskiego (też pewnie Smuggler!) i, uwaga uwaga.. Marię Kardas (tutaj już jestem w 100% pewien, że to on).

(...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że to właśnie Zbigniew Bański był naczelnym i jednocześnie jest Dyrektorem wydawniczym.

Popatrz też sobie na stronę GoldenLine i na fotki redakcyjne. Gwarantuje że znajdziesz tam redaktorów no i tą postać którą wg mnie jest Smugglerem. Nie wydaje Ci się to dziwne?

A to że Andrzej Choyonowski czy Janusz Iwanowski jest Smugglerm to bzdura oni nie są związani z redakcją w żaden sposób poza tym że są jakimiś dyrektorami. Zbigniew Bański to wyjątek bo był naczelnym i mógł pisać tak jak np. Jerzy Poprawa czyli Mac Abra vice naczelny czasopisma CD-ACTION.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz też sobie na stronę GoldenLine i na fotki redakcyjne. Gwarantuje że znajdziesz tam redaktorów no i tą postać którą wg mnie jest Smugglerem. Nie wydaje Ci się to dziwne?

Nie wiem dlaczego uparłeś się na to. Jaki jest związek "bycia" Bańskiego na GoldenLine, nawet jeżeli jest tam jeszcze kilku innych redaktorów (a może być i Pan Józek spod Monopolowego, a to wcale nie znaczy że Smuggler jest jednym z wielbicieli tanich trunków) z podejrzeniami, że to on może być Smugglerem?

Odpowiadam na pytanie: nie, nie wydaje mi się to dziwne :)

Edytowano przez dyskograf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po prostu takie wewnętrzne przeczucie że mam rację. Tak samo jak ci co twierdzą że Smuggler to Mac Abra, ja twierdzę że Smuggler to Zbigniew Bański. Koniec kropka. Myślcie co chcecie ja zostanę przy swoim. ;) Dla mnie to są dowody dla innych nie.

Poczekajmy na odpowiedź Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po prostu takie wewnętrzne przeczucie że mam rację. Tak samo jak ci co twierdzą że Smuggler to Mac Abra, ja twierdzę że Smuggler to Zbigniew Bański. Koniec kropka. Myślcie co chcecie ja zostanę przy swoim. ;) Dla mnie to są dowody dla innych nie.

Poczekajmy na odpowiedź Smugglera.

Dla mnie to tez by bylo prawdopodobne ;) . kiedys do AR pisal ktos tam i uwazal ze Smuggler to Zbigniew Bański tylko robil dużooooo bledow i na koniec listu zaczal gubic litery i nawet wyrazy :) No i smuggler go osmieszyl ogolnie rzecz biorac :)

No ale Smuggler choc by to byla prawda i tak sie nie przyzna przeciez. Moze juz pare razy w AR i na forum padla dobra odpowiedz co do jego tozsamosci No ale dopoki on sie nie przyzna(a nastapi to: nigdy:)) to kazda kolejna sensacja na temat: Tozsamosc Smugglera bedzie odchodzic w niepamiec 

PS Im dluzej czytam CDA i to forum tym wiekszej obsesji dostaje na punkcie tozsamosci Smugglera jak by to chociaz takie wazne bylo :D

Proszę poprawić ten byk, bo aż w oczy szczypie :-)

[wies.niak]

EDIT: poprawione :)

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez by bylo prawdopodobne ;) . kiedys do AR pisal ktos tam i uwazal ze Smuggler to Zbigniew Bański tylko robil dużooooo bledow i na koniec listu zaczal gubic litery i nawet wyrazy :) No i smuggler go osmieszyl ogUlnie rzecz biorac :)

Uważaj, żeby Ciebie nie ośmieszył..

Jeżeli wytykasz innym błędy, to przynajmniej sam ich nie popełniaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smugg , mam pytanie a może raczej prośbę , a mianowicie w ostatnim numerze CDA napisałeś , że przepraszasz za wulgaryzmy itp. bo to się zdarza , Ok masz rację ale czy mógłbyś w AR odpisywać normalnie , albo drwij sobie w niewulgarny sbosób a przeklinaj w prywatnych odpowiedziach.Bo skoro ta gazeta niema oznaczenia +18 to niech tak zostanie.

I jeszcze jedno ludzie przestańcie marudzić na cenę CDA 15 zł na miesiąc to dużo , a 100 na grę już nie?

Poza tym inne pisma takie jak klik czy plej* kosztuja razem 19 zł ale nawet jak je złączyć to budą albo tak samo albo trochę cieńcze od CDA.

Nie napisałem orginalnych nazw dla bezpieczeństwa (mam 13 lat i niznam się ale uważam że tak bedzie lepiej)

POZDRÓW REDAKCJĘ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, ludzie. Ważne jest to, by Smuggler pisał z sensem (co zresztą robi). A kim on jest to najwidoczniej nasza sprawa. Poza tym Smuggler nie potwierdził tego, że jest Zbigniewem Bańskim/Jerzym Poprawą co chyba wiadomo, że oznacza, iż Smuggler nie jest żadnym z tych dwóch osobników. Poza tym myślę, że to by było za łatwe, gdybyście wiedzieli kim jest Smuggler. A oni raczej nie dopuszczą do tego, by się ktoś tego dowiedział. Po co wam te śledztwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ludzie przestańcie marudzić na cenę CDA 15 zł na miesiąc to dużo , a 100 na grę już nie?

Poza tym inne pisma takie jak klik czy plej* kosztuja razem 19 zł ale nawet jak je złączyć to budą albo tak samo albo trochę cieńcze od CDA.

Poza masą błędów:

100zł za grę to dużo. 15zł za CDA to optymalna cena.

A co do Pleja i Klika razem wziętych, to pisz troszeczkę jaśniej, bo wyszło, że "gdyby je złączyć, to będą tak samo złe jak CDA, albo i nawet gorsze" :lol: )

Edytowano przez dyskograf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, ludzie. Ważne jest to, by Smuggler pisał z sensem (co zresztą robi). A kim on jest to najwidoczniej nasza sprawa. Poza tym Smuggler nie potwierdził tego, że jest Zbigniewem Bańskim/Jerzym Poprawą co chyba wiadomo, że oznacza, iż Smuggler nie jest żadnym z tych dwóch osobników. Poza tym myślę, że to by było za łatwe, gdybyście wiedzieli kim jest Smuggler. A oni raczej nie dopuszczą do tego, by się ktoś tego dowiedział. Po co wam te śledztwa?

A po co Smuggler się ukrywa? Ja to rozumiem jako grę on nie mówi kim jest , a my zgadujemy. Choć może jak wszyscy będą mielo to juz gdzieś to się ujawni. Poza tym w stopce redakcyjnej jest.

I jeszcze pytanie do Smugglera: Zauważył że wiele osób współpracujących z cda współpracuje też z innymi czasopismami

Sorry , pisałem na szybko i weszło mi troszkę po polskiemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uciążliwa sprawa - bliska mi osoba lubi oglądać pirackie filmy (czasami prosi żeby jej ściągnąć a jak nie to się złości)

2. Mac Abra/pan Bański Smugglerem? Ludzie czy wyście na głowę upadli? Przecież obydwoje są dyrektorami (nie wiem czy to dobre określenie, chodzi mi o to że "dowodzą" redakcją/wydawnictwem) i mają wiele ważniejszych spraw na głowie niż odpowiadanie na listy mondziołów (przepraszam normalnych czytelników, nie was miałem na myśli ;) ) Zresztą spytajmy pana Smugglera czy chciałby się zamienić z miejscami z Mac Abrą i przejąć wszystkie prawa i obowiązki redaktora naczelnego?

3. Myślisz, że pasowałby do ciebie przydomek "Jeździec bez głowy" i czy czytałeś tą książkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy wierzysz w UFO i zjawiska paranormalne?? :blink:

Drogi Domio! Smuggler sam jest zjawiskiem paranormalnym :D... A UFO to on puszcza jak frisbee...

Czyli chcesz mi powiedzieć że te wszystkie latające krążki nad moim domem to jego sprawka? :P:D:blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez by bylo prawdopodobne ;) . kiedys do AR pisal ktos tam i uwazal ze Smuggler to Zbigniew Bański tylko robil dużooooo bledow i na koniec listu zaczal gubic litery i nawet wyrazy :) No i smuggler go osmieszyl ogUlnie rzecz biorac :)

Uważaj, żeby Ciebie nie ośmieszył..

Jeżeli wytykasz innym błędy, to przynajmniej sam ich nie popełniaj.

No moze znowu ktos powie ze spamuje  smugglerowi watek no ale gdzie to mam powiedziec zeby wszyscy slyszeli?? W tej mojej wypowiedzi nie bylo slowa zarzutu do Smugglera ze osmieszyl tego goscia akurat. A ze popelnilem blad to moge powiedziec ze jestem dysortografem no ale w internecie juz nikt nie zwraca na to uwagi bo wszyscy tak mowia (co nie znaczy ze pisze wogole nie zastanawiajac sie nad pisownia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop, ale ^M@TRIX^ ...jest coś takiego jak Firefox ze słownikiem. Podkreśla na czerwono "błendy" :) A jak nie lubisz lisa, to inne przeglądarki "tesz to majom". **

**Generalnie nie miałem ochoty tutaj nikogo obrażać - ot zwykły żart. Także prosiłbym o wyrozumiałość szanowną administrację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...