Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jasne, ze nieraz sie jaram, szczegolnie jesli to jest cos, na co dlugo czekam. I jak to w zyciu - czasem sie okazuje, ze no coz... ale z drugiej strony - jaralem sie ME3, jaralem sie W3 - bylo warto. smile_prosty.gif

A ze x osob mowi, ze cos jest do bani - i tak sprawdze, choc jesli generalnie wszyscy psiocza, to nie jest dobry objaw ale jak wrazenia sa mieszane, to jest nadzieja, ze bede w tej zadowolonej czesci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ME3 - wspominałeś kiedyś na łamach (bodajże) o jakiejś fanowskiej wersji fabuły, która naprawdę według Ciebie miała szansę konkurowania z tymi "oficjalnymi". Dotyczyła ona teorii indoktrynacji i czerwonego zakończenia, w którym

na końcu ktoś z hełmem N7 (pewnie Shepard) jeszcze oddycha

masz może coś więcej na ten temat, jakieś linki czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler , mam małe nietypowe pytanie (chyba nietypowe) : Po przeprowadzce zacząłem ponownie zbierać płyty z cd-action, obecnie mam prawie wszystkie od numeru 138 (wcześniejsze niestety przepadły). Gram w różne gry i moje preferencje do gier się zmieniły troche .wracam do niektórych gier. problem mój jest taki że nie mogę znaleźć płyty 207, chodzi mi dokładnie o grę stalker czyste niebo. czy jest jakiś sposób by ta płytkę uzyskać lub mieć dostęp do samej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że znowu o Kingu, ale przeczytałem Przebudzenie i po twojej dosyc krytycznej opinii książka mi się mimo wszystko spodobała. Nie oczekiwałem w sumie horroru, więc jako powieść obyczajowa książka się spisała. Początek może rzeczywiście był nudny, ale gdy go przemęczyłem, to powieść okazala się bardzo dobra. Opisy dorastania i starzenia się głównego bohatera na plus, bo obudziła we mnie taką nostalgię, Straszne Kazanie również bardzo dobre, myślę, że większosc ludzi po jakiejs wielkiej stracie mysli podobnie. Postac Jacobsa fajna, bo jej charakter się zmienił, i cale życie podporządkował jednemu celowi. No i moim zdaniem końcówka, może opis rzeczywiscie niezbyt straszny sam w sobie, ale wizja jednakowego niezbyt przyjemnego przeznaczenia dla wszystkich ludzi po smierci, sprawila że mialem ciarki i wzbudzila niepokoj.

Zaraz po Przebudzeniu, przeczytałem Łowcę Snów i stawiam je nawet na równi mimo tego, że są zupełnie inne.

A gdzie pytanie? Pytanie mam odosnie innej ksiązki : Dallas 63. Pisałeś, że ci się podobała, przeczytałem bardzo wiele pochlebnych recek, więc jestem na nią "najarany". Tam wątek obyczajowy też jest spory, a elementy polityczne stanowią większy wątek? Bo to mnie trochę odrzuca, a książka niby o zabójstwie Kennedy'ego smile_prosty.gif No i podobno jest nawiązanie do mojej ulubionej książki "To". Jest ono duże? Bo w Łowcy Snów też było, ale raczej jako smaczek.

Wybacz, że tak się rozpisałem, ale do kogo pisać o Kingu, jesli nie do Ciebie wink_prosty.gif No i mam mało zajęc na magisterce, więc poświęcam go na nadrabianie Kingowskich zaległości.

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler mam do ciebie pytania.

1. W jakiej kolejności powinienem przeczytać książki Sapkowskiego o Wiedźminie, od której zacząć?

2. Co sądzisz o książkach Sapkowskiego?

3. Czy przeciętna osoba która pisze zwyczajne recenzje bez zbędnego kolorowania i przedłużania może zostać recenzentem CDA?

4. Jak dużo osób jest chętnych na stanowisko redaktora w waszym czasopiśmie?

5. Jaką grę wspominasz najmilej?

6. Co sądzisz o zjawisku seksomanii jakie obecnie panuje na świecie? Zauważyłem, że teraz wszystko kręci się wokół seksu i erotyki, choćby zwykła grająca dziewczyna która wrzuca na youtube jakieś filmy zaraz spotka się z komentarzami aby pokazała cycki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakiej kolejności powinienem przeczytać książki Sapkowskiego o Wiedźminie, od której zacząć?

Od dwoch tomow opowiadan, wprowadza cie w swiat, przedstawia pare postaci z powiesci.

2. Co sądzisz o książkach Sapkowskiego?

Sa okropne i odradzam ich lekture? :P No na jaka odpowiedz liczyles?

3. Czy przeciętna osoba która pisze zwyczajne recenzje bez zbędnego kolorowania i przedłużania może zostać recenzentem CDA?

Nie ma u nas zadnego superbohatera ani Sapkowskiego. Ale tez tak calkiem latwo to sie do nas nie da dostac, trzeba pokazac ze sie ma jakis talent do przelewania mysli na papier

4. Jak dużo osób jest chętnych na stanowisko redaktora w waszym czasopiśmie?

Nie wiem, nie prowadze takich statystyk. Na pewno wiecej niz miejsc,

5. Jaką grę wspominasz najmilej?

Taka, ktora dala mi najwiecej wzruszen i emocji. Z ostatnich lat - cykle Mass Effect i Wiedzmin.

6. Co sądzisz o zjawisku seksomanii jakie obecnie panuje na świecie? Zauważyłem, że teraz wszystko kręci się wokół seksu i erotyki, choćby zwykła grająca dziewczyna która wrzuca na youtube jakieś filmy zaraz spotka się z komentarzami aby pokazała cycki itp.

Ze niby gimbom sie wszystko z d... kojarzy? To typowe w pewnym wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panie Smuggler

Moje pytanie brzmi:

Maile typu"Ludzie majle piszom" umieszcza Pan na łamach magazynu, żeby rozśmieszyć czytelników, dla przykładu, czy chce Pan pokazać jak żenujący potrafią być dzisiejsi ludzie? (A mówią, że cywilizacja się rozwija....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś gry z (bardzo) dobrą fabułą. Zauważyłem, że mój gust jest w tych sprawach zbliżony do Twojego, więc postanowiłem się Ciebie spytać, czy jakąś polecasz. ME i Wiesiek oczywiście zaliczone (wiem, że to są dwie pierwsze, które wymieniłbyś na początku zapewne ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, sądząc z tekstu, składni, interpunkcji, itd. że myślenie nie jest tym, czym się zwykle zajmujesz.

Ale skoro już zacząłeś to POMYŚL, że od problemów techniczych są odpowiednie działy (oraz e-maile i telefony, opisane w CDA) a nie pytania do człowieka, który się tymi tematami nie zajmuje.

Nie żądam za wiele?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...