Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler - ostatni raz. Pisząc coś pod nickiem Smuggler, piszesz w imieniu CAŁEGO CDA.

>>>Powiedzmy, ze lubie dlubac w nosie cyrklem. Czy to wyraza opinie calego CDA? RLY?

W imieniu M. Kuca i innych.

>>>Guzik prawda. Maciek nie lubi dlubac w nosie cyrklem.

Będąc chamskim w obec czytelników, dzialasz na niekorzyść firmy.

>>>Nie jestem chamski. Bywam zlosliwy i sarkastyczny ale tylko wtedy, gdy jakis osobnik, jak chocby ty, na to zasluzy. Tylko ze dla nich sam fakt, ze ktos nie padl na kolana przed NIM (bo przeciez trzyma w reku 16 zl!), to juz CHAMSTWO. No nie?

Pokazujesz, ze firma ma gdzieś czytelników będąc dla nich chamska. Tekst "bierz swoje 16zl"to już szczyt chamstwa.

>>>Bo nagle sie okazalo, ze nie ma "place, wiec moge was traktowac jak smiecie i byc ordynarnym itd. a wam nie wolno nawet pisnac"? Otoz nie, nie wyznaje takiej zasady. Chamowi mowie - powiedzmy - "a idz sobie". A potem taki osobnik zdumiony "no ale jak to, coz to za chamstwo, tak nie moze byc?! Przeciez twoim obowiazkiem jest lizac mnie po stopach!". Otoz nie.

Wiesz, ze tym naraziles firmę na straty? Bo ja już gazety nie kupie. I niech przez Twoje zachowanie odejdzie 100 osób, to masz 20 000 zł straty na rok.

>>>A jakby 100.000 odeszlo? A milion? A zylion? Poza tym naucz sie odrozniac gazete od magazynu/periodyku/czasopisma...

Pokryjesz to ze swoje pensji? To "tylko" 100 osób, a jak 1000 ? Działanie na niekorzyść firmy jest karalne.

>>>Zglos mnie do prokuratury zatem, skoro tak twierdzisz. Dla mnie "dzialaniem na niekorzysc firmy" jest tolerowanie chamstwa na forum, bo to jak z kibolami na stadionie - 1000 zadymiarzy odstraszy 10.000 ludzi, ktorzy chcieliby w niedziele z dziecmi obejrzec mecz. A to TY byles chamski, ty wyrazales sie obelzywie i wulgarnie itd. Osobiscie uwazam, ze oczyszczenie naszego forum z chamstwa jest dzialaniem na korzysc firmy.

Dla mnie możesz rzucać na "k" i na "p" na lewo i prawo, bo ja nie tracę przez to kasy, tylko CDA.

>>>A rzucam? Poza tym skoro mowisz, ze moge byc chamski, to o co ten caly lament, ze ponoc jestem? Zaprzeczasz wlasnym slowom... I nie martw sie o finanse CDA, martw sie o swoje oceny, bo to jest dla ciebie wazne.

Szanowna Redakcjo - czy odpowiada państwu tak ogromne straty, przez chamstwo pracownika?

Rozumiesz p. Smuggler, ze dzialasz na szkodę firmy?

>>>A rozumiesz, ze z kazdym kolejnym postem coraz bardziej sie pograzasz? [smg]

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na jaka szkode? Brawa dla Smugga za pokazywanie niektorym, ze CDA to nie jest miejsce, w ktorym za bycie chamskim, roszczeniowym, uwazanie siebie za pepek swiata, nieszanowanie innych i ogolne idealne wpasowywanie sie w negatywny stereotyp mentalnego gimbusa nikt ich po glowce glaskac nie bedzie tylko dlatego, ze to "klient". Jak chca tak gwiazdorzyc, to niech to robia w domu wobec wlasnych rodzicow, tutaj odbije im sie to czkawka. What goes around, comes around jak mawiaja Anglosasi. Kto wie, moze to wlasnie odplacanie przez Smugglera pieknym za nadobne uswiadomi im, ze w zyciu nikt ich pod kloszem trzymac nie bedzie i ze przed popelnieniem jakiejkolwiek wypowiedzi dobrze jest sie najpierw zastanowic. Nie musze Ci tego pisac Smugg, ale tak trzymaj i dzieki za swietna robote, ktora od lat dla nas robisz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość użytkowników to under18 i biorą z redakcji przykład.

>>>I jesli naucza sie ustawiac aroganckich osobnikow do pionu, to swietnie. Bezkarne chamstwo narasta i eskaluje, a jak kozak od razu widzi, ze kozaczenie nie oplaca, to pokornieje. I to jest lekcja zycia. Jak samn widzidz juz nie klniesz, etc. Lekcja podzialala.

Pokazujecie im, ze chamstwo za chamstwo, oko za oko, ząb za ząb.

>>> Zabolaly cie moje slowa? To sam widzisz jak sie czuja ludzie, w stsunku do ktorych TY zachowujesz sie chamsko i arogancko, bo uwazasz, ze masz do tego prawo. To moze przemysl te lekcje pod tytulem "nie czyn innemu, co tobie niemile". Swoja droga pokaz moze co takiego OBRAZLIWEGO/CHAMSKIEGO bylo w moim poscie/postach do ciebie.

Reprezentujecie tym samym niższy poziom od tych użytkowników, bo jako dorośli powinniście pokonać ich kulturą. A tak zezwalacie na chamstwo nie negując go.

>>>No wlasnie NIE zezwalamy i dlatego tak zostalews potraktwany i dlatego teraz tak lamentujesz.

Nowy czytelnik wchodzi na strone i co widzi? Redaktorów bez kultury, odnoszących się arogancko, atmosferę pełną chamskich tekstów.

>>>I dlatego tacy jak ty sa eliminowani. A potem czytelnik wchodzi i co widzi - ludzi rozmawiajacych, nie uzywajacych wulgaryzmow, wyrazajacych czasem niemile dla redakcji poglady ale w sposob KULTURALNY. I o to wlasnie chodzi.

Reakcja starszego czytelnika na ciągle przepychanki reaktor-użytkownik, kto bardziej bedzie chamski, będzie jednoznaczna - nie, dziękuję.

Chciał zostać Waszym czytelnikiem, ale to co zobaczył wystarczało by nim nie zostal.

>>>Nie bede z tego powodu bardzo plakal.

Taki użytkownik nawet nic nie napisał, nie brał udziału w dyskusji, ani nie zrobił nic chamskiego, a przestał być klientem zanim został. Takim klientom też pokażecie środkowy palec i powiecie "niepotrzebujemy Twoich 200zl, bierz je i spadaj" ?.

Nie chamstwem, a kulturą droga reakcjo.

>>>Swietna rada, zacznij ja stosowac w swoich wypowiedziach i bedzie OK. Tu obowiazuja proste zasady - bedziesz kulturalny, bedziesz traktowany grzecznie i z szacunkiem, nawet jesli bedziesz krytykowal CDA. Bedziesz sie zachowywal jak cham - dostaniesz z buta. Jak ci pasuje - serdecznie witamy na forum. Jak nie - do widzenia, nikogo tu na sile nie trzymamy. I tak sie dzieje i w AR i tutaj od lat 19.

Decyzja w twoich rekach. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zawsze bedzie widział Twoje przepychanki, bo 90% Twoich komentarzy, to chamstwo.

Ciebie to nie rusza, bo nie Ty tracisz kasę.

Ja za swoje wszystkich przeprosiłem, a Ty widocznie jesteś chamem zawsze i nie przeprosiłes.

A przecież sam mówisz, ze się chamsko odzywasz - jesteś jak lustro.

Róbcie jak chcecie , ale na chamstwie daleko nie zajdziecie. W dobie dziesiątek stron podających informacje growe, ludzie pójdą do nich.

Przez ostatnie lata nic Wam nie było, bo byliście jedyni.

Od kilku lat spada Wam sprzedaż, a to o czymś świadczy.

Niech szefostwo się zastanowi.

Ludzi można zastąpić, a nawet trzeba.

Prosty rachunek ekonomiczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubas, z kazdym kolejnym postem stekasz tylko jakim jestem strasznym chamem (choc nie padl ani jeden cytat majacy to udowodnic), bo ciagle nie mozesz mi wybaczyc ze kopnalem w dupe Jego Ekselencje Nabywce, ktoremu sie zdawalo, ze wyciagniete od mamy 16 zl daje mu prawo do zachowywania sie jak totalny buc i daje mu immunitet na jakakolwiek krytyke jego dzialan. Ale ja widac - nie, nie daje.

Pogodz sie z tym i przestan sie tu pograzac w oczach innych czytelnikow, bo szkoda mi czasu na ocieranie ci nosa i pisanie kolejnych postow, ktore do ciebie zwyczajnie nie docieraja. A juz na pewno skoncz mi prawic moraly i wyglaszac bezsensowne teorie na temat sprzedazy CDA itd, bo ty marnujesz czas na ich tworzenie, a we mnie budza one tylko rozbawienie przemieszane z politowaniem, gdyz zupelnie ale to zupelnie nie ogarniasz tematu. Tak po prostu.

A teraz sam wybierz, czy chcesz byc traktowany jak dorosly, czy jak rozkapryszony dzieciak, ktoremu ktos w piaskownicy nie chcial dac grabek i wiaderka, wiec z histerycznym wrzaskiem rzuca(sz) sie na ziemie i walisz w nia piastkami.

I tyle w temacie. Wiecej ci na wziete z d...uszy zarzuty odpowiadac nie mam zamiaru, a jak bedziesz tu nadal smecil, to zobaczysz jak faktycznie potrafie byc "chamski", bo do tej pory to tylko dostales lekkiego klapsa ode mnie. A potrafie byc duzo bardziej niemily.

Ogarnij sie, dorosnij, wez na klate konsekwencje swoich slow, przestan chlipac. Facet czasem bierze po gebie, bywa. Ale nie placze. Rozumiemy sie?

PS. Skoro ludzi da sie zastapic, to moze zastapimy ciebie tutaj kims innym? Hm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crafter... Czy CD-Action musi brać udział w takich ''gimbusińskich'' eksperymentach? Czy nie wystarczy, że YT już smaży takie gnioty pokroju ''Majnkrafta''? Ja rozumiem, że jest Target i hajs się zgadza i teraz rodzi się pytanie. Czy nie lepiej byłoby reaktywować Click? Ja rozumiem, że to pytanie jest w kategorii: Sci-Fi, ale lepiej tworzyć poważnie pismo niż tworzyć kolejne pseudo-pisemka dla gimnazjalistów. Wiem, że mogę przemilczeć tą sprawę, bo to nie moja bajka, ale potem dochodzę do sprawy takiej, że faktycznie średnia osób kupujących, CD-A to piętnastolatkowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler! Jestem ciekaw jak się sprawuje Kindle Voyage, jak tam wrażenia? Ja jakiś rok temu kupiłem swój pierwszy czytnik, wybór padł na Kindle 7 i jestem cholernie zadowolony. Tylko teraz poluje na Paperwhite 3. Podświetlenia jednak brakuje, zwłaszcza wieczorami i nocami. Tym bardziej, że Jesień się zbliża. Ebooka gdzie zwykle kupujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voyage jest swietny ale system automatycznego dostosowania oswietlenia wylaczylem.

Paperwhite 3 mozna teraz wyrwac za 550 zl i to bedzie bardzo dobry wybor, bo ma wszystko co Voyage (pomijajac dotykowa obudowe) a jest niemal 2x tanszy. Kupilem Voyage\a bo wtedy P3 kosztowal 750 zl a ja trafilem na Voyageza za 850, wiec uznalem ze dam te stowke wiecej, teraz wzialbym pewnie P3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...