Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Miało niebyć pytań o polityce, ale ordynacja wyborcza to raczej też temat o prawie wyborczym, a o prawach wyborczych poloni już był temat. Co sądzisz o zmiane ordynacji proporcjonalnej na jednomandatowe okręgi wyborcze?

Uwazam, ze to bezsensowne i zabetonuje Sejm totalnie, {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie uczucie towarzyszyło Ci gdy w CDA ukazał się twój pierwszy artykuł, a jakie uczucie towarzyszy Ci "dzisiaj" gdy na łamach pisma pojawia się twój artykuł? I dlaczego teraz to robisz tylko dla hajsu?

Skoro z gory znasz odpowiedz (a raczej - skoro sam sobie odpowiedziales), po diabla zadajesz mi pytanie?

PS. I zebys sie nie zdzwil - masz bezterminowa moderacje postow, bo widze po twoich postach ze przyszedles tutaj robic "dym". Ale jak sie okaze, ze sie mylilem, to ci ja zdejme,

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wprawdzie wygooglałem już wiele rzeczy na ten temat, ale może poświęcisz chwilę na podzielenie się wieloletnim obyciem z branżą. Plus perspektywa recenzenta gier może rzucić nieco ciekawego światła na to co już wiem.

Do sedna:

Czy rzeczywiście można liczyć na to, że nie posiadając kierunkowego wykształcenia ani stażu pracy zapukam do jakiegoś studia developerskiego i powiem "patrz pan, tę, tę i tę grę zrobiłem. Zatrudnij mnie pan za głodową pensję i pozwól się uczyć"?

Nie wiem. Naprawede nie wiem. Ale wiem, ze my u nas nie patrzymy w CV i dyplomy, tylko mowimy "pokaz co potrafisz". Wiec tam pewnie tez.

Tłem pytania jest to, że nauczyłem się C# i Unity. Zrobiłem i robię nadal w celach autopedagogicznych gry przeglądarkowe (tzw flashówki tyle że w Unity), ale miłoby było robić to zawodowo. Niestety geografia ogranicza mnie w zadaniu tego samego pytania u źródła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeczytałem waszą mega-recenzje Wiedźmina 3 i troche mnie to zmotywowało do wzięcia się w końcu za W2, a następnie W3.

Moje pytanie dotyczy wersji językowej. Która wersja językowa podobała Ci się bardziej?

Jeśli chodzi o mnie to nie mam problemów z językiem i zawsze wybieram angielską z racji tego że ma większy budżet i generalnie twórcy więcej trudu w nią wkładają.

Powyższa reguła jednak nie do końca musi się sprawdzać w przypadku polskiego developera.

Edytowano przez Tubelectric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszales ze Fedor oficjalnie wraca? Najprawdopodobniej czeka go Cain albo rewanz z Werdumem (mogles przegapic, ze jest on aktualnie mistrzem UFC). Wiem ze pewnie bedziesz gasil moj optymizm ale...

- Po pierwsze: Fedor krol!

- Po drugie: taki stary wcale nie jest skoro Werdum jest od niego raptem rok mlodszy...

Co Ty na takiego niusa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty? Potem musiałbyś cofać się w czasie, żeby powstrzymać samego siebie przed powstrzymaniem Czarnego Iwana przed wystawieniem Monsters Inc. tej oceny.

Choróbka, kto wie, może tak właśnie było?

Ta dziesiątka jest jedną z ikonicznych momentów w burzliwej historii magazynu, a jeśli cofać się w czasie i kogoś od wystawiania ocen powstrzymywać, to co najwyżej Berlina.

A prawidłowa odpowiedź brzmi - "przed premierą numeru 09/2014 przeszedłbym się do tłoczni i osobiście upewnił się, że nadrukowują odpowiednie kody na płytach". Takie rzeczy zmieniać.

Edytowano przez Sveniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, skończyłem właśnie czytać pewną książkę i nie wiem za co się zabrać. Myślałem nad jakimś, tym razem, sci-fi. Mozesz polecic jakieś książki z tego gatunku, które Ci się podobały? Przy czym chodzi mi raczej o jakieś nowsze, Lema mam przerobionego tongue_prosty.gif. Dzięki smile_prosty.gif

edit: może nie nowsze. Ale nie z Lema. :D

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawidłowa odpowiedź brzmi - "przed premierą numeru 09/2014 przeszedłbym się do tłoczni i osobiście upewnił się, że nadrukowują odpowiednie kody na płytach". Takie rzeczy zmieniać.

Mniemam, że zmieniając inne rzeczy z przeszłości nie musiałbyś się martwić o tłocznie. Trzeba zmieniać przyczyny nie skutki.

Żeby nie było, że nie ma pytania - nie dość, że wykończyliście konkurencjem to jeszcze antyfanów. Kto następny? icon_wink.gif

Jak w kazdej rewolucji - gdy brakuje wrogow, to sie ich szuka wsrod zwolennikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, skończyłem właśnie czytać pewną książkę i nie wiem za co się zabrać. Myślałem nad jakimś, tym razem, sci-fi. Mozesz polecic jakieś książki z tego gatunku, które Ci się podobały? Przy czym chodzi mi raczej o jakieś nowsze, Lema mam przerobionego tongue_prosty.gif. Dzięki smile_prosty.gif

edit: może nie nowsze. Ale nie z Lema. biggrin_prosty.gif

Wlasnie cos zjadlem, polec cos, co mi bedzie smakowac. No sorry, konkretnie prosze - co mniej wiecej lubisz.

Próbowałeś bigosu. Na pewno polubisz trollface.gif - RoZy

Bo ja ostatnio zachwycilem sie "trylogia wiktorianska" Felixa M. Palmy. Szczegolnie "Mapa nieba" - cos naprawde porywajacego. Ale czy tobie sie spodoba? Skad mam wiedziec. Chcesz twardej NAUKOWEJ fantastyki? "Ślepowidzenie" sie klania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że właśnie porywam się na coś, czego wcześniej nie jadłem. I pytam się o coś co smakowalo Tobie wink_prosty.gif. Wiem że zasluze trochę na bicie, ale... Lem był dla mnie nudny troszeczke. Niemniej sprawdze pozycję przez ciebie polecone, dzięki.

@down: że niby "Ślepowidzenie" też nudne?tongue_prosty.gif "Niezwyciężony" i "Bajki robotów" to moim zdaniem najlepsze książki Lema biggrin_prosty.gif

edit2: pobrane z amazon.com w rodzimym dla autora języku. Trzeba się edukować, a cena przecież podobna jak w PL (9.99$$) :)

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...