Jump to content

Recommended Posts

Obawiam się, że od polityki tak samo jak od ideologii uciec nie można.

Na FA są od tego dedykowane tematy

http://forum.cdactio...=239875&st=1540

Zapraszam serdecznie

Popolitykowac sobie mozna na Onecie, jak ktos ma ochote.

No toś poleciał... na każdym z podobnych portali trwa walka opłacanych "komentatorów" i waśnie tam nie ma po co zaglądać.

W statystycznej masie masz rację o dyskusjach politycznych... niemniej z niektórymi się da :)

Wstawiłbyś emotkę albo co... bo tak człowiek wychodzi na mało gramotnego. :)

• Upvote 1

Wstawiłbyś emotkę albo co... bo tak człowiek wychodzi na mało gramotnego. smile_prosty.gif

O dżizas, to są jeszcze ludzie używający słowa "gramotny"? ;)

Są... starzy.... pewnie też nie musiałeś szukać na Googlu co oznacza :P

Popatrz na to z drugiej strony - jak używasz słów powszechnie niezrozumiałych jest szansa że wezmą Cię za erudytę :D

Za to majac do czynienia z gimbazjalna nowomowa RoZy jest kompletnym lajkonikiem. ;)

Pytanie do Smugga odnosnie Twoich kubkow smakowych. Lubisz cynamon? Probowales whiskey o nazwie Fire Eater?

Lubie cynamon. Ale nie w formie proszku. Jak dorwe cynamon w formie kory, to lubie sobie pogryzc maly kawalek. Jest wtedy mocno piknanty, wrecz ostry.

A tej whiskey nie znam. Rozumiem, ze ma cynamonowy posmaczek?

Mieszanka whiskey z cynamonem. Przez ten dodatek fajnie pali w gardle i trunek przyjemnie sie rozchodzi po zoladku, chociaz troche to za slodkie na moj gust (bardziej slodkie niz Jack Daniels Honey) i na samym Fire Eaterze bym raczej nie oparl spotkania z pijacymi whisky znajomymi. Mimo to pity w niewielkich ilosciach w formie czystej z lodem albo rozcienczone z cola bardzo mi smakuje, idealne sie go saczy np. podczas czytania ksiazki wieczorem. :) Tylko nie wiem, czy mozna go w Polsce dostac, w Irlandii pojawil sie dopiero niedawno i to tez nie wszedzie. Jakby co to sie podczas zakupow rozgladaj, warto sprobowac.

Co prawda uwazam, ze smaku whisky nie nalezy psuc zadnymi dodatkami (OK, likier Drambuie na miodzie jest OK ale go nie traktuje jako whisky) ale z czystej ciekawosci sie rozejrze, jakby jakies male flaszki byly dostepne to kto wie.

• Upvote 2

Smugglerze, szukam Twojego (z tego co pamiętam) artykułu o sposobach przedstawiania komputerów w literaturze XXw. Przeszukałem wszystkie spisy treści cd-actionów które mam, teraz je po kolei wertuję, ale nie mogę znaleźć. Jeśli pamiętasz który to był numer i jak ten artykuł się nazywał i mógłbyś mi napisać to byłbym wdzięczny.

To bylo w jednym z tipsomaniakow, z tego co pamietam, ale w ktorym to juz nie wiem.

Pewnie wsadze kij w mrowisko ale...

Smuggie masz jakies zdanie na temat motywacji i antyrzadowej dzialalnosci Zbigniewa Stonogi?

Nie-rozmawiam-o-polityce. Sorry, taki mamy klimat. A jest jej tyle dookola, ze naprawde nie chce i tu jej widziec.

Widziałem wcześniejsze pytanie o to czy pykasz w Wiedźmina na padzie czy klawiaturze i myszce, dlatego chciałem zadać ogólne pytanie - w grach ogólnie preferujesz pada czy klawiaturę z myszką? W wielu recenzjach i opiniach czytam, że w grę taką i taką najlepiej grać na padzie, bo to daje największą wygodę jak to Dark Souls, Devil May Cry czy wspomniany już Wiedźmin. Osobiście na padzie lubię grać tylko w ścigałki, a w resztę gier nawet "stworzonych pod pada" gram na klawiaturze. A jakie są twoje preferencje?

Tez. Wiedzmina skonczylem na klawiaturze, choc przez pare(nascie?) godzin pykalem z pada.

W sobote obowiazkowo wzywam Cie na kanal Extreme Sports, ktory prawdopodobnie masz skoro nawet ja go mam :)

Transmisja z gali UFC w Berlinie w ktorej walczy przynajmniej trojka Polakow, m.in. Piotrek Hallman i obrona pasa w wykonaniu Asi Jedrzejczyk. W zwiazku z tym ze to zaraz kolo nas a transmisja darmowa i w ludzkich godzinach - na bank spytam Cie o opinie.

PS. Widziales baty jakie dostal Cain Velasquez? Werdum chyba kolekcjonuje glowy krolow: najpierw Fedor, teraz to... Nigdy nie wybaczylem mu tego ze poddal Fedora, stad za nim nie przepadam, ale ma mordercze umiejetnosci.

Mam ale platny i to platny w pakiecie, a nie ze moge go sobie kupic :/

Ostatnio w oogle nie ogladam walk, bo w necie mi sie nie chce a w TV nie moge :/

No i Asia Jedrzejczyk obronila tytul w takim stylu ze trabia o tym wszystkie branzowe media. Chociaz klasyk - w Polsce o tym nie uslyszysz chyba ze sledzisz portale z MMA, a pas UFC to przeciez takie "Olimpijskie Zloto" w swiecie MMA. Zachecam do obejrzenia walki.

BTW - wspomniales kiedys o Cyborg (Cyborgu? Nie.... Cyborżce? Jeszcze gorzej...). Wyglada na to ze jesli pokona w sierpniu Claudie Gadelhe to pod koniec roku bedzie rzeznia miedzy Asia Jedrzejczyk i Cyborżką smile_prosty.gif Oczywiscie jesli ta druga wygra z Claudia, co wcale nie jest takie pewne. Jestem calym sercem za Asia, to co ona robi z przeciwniczkami to istne kill frenzy.

Sam zreszta zobacz, to nie walka tylko egzekucja:

http://www.wykop.pl/link/2612785/cala-walka-joanna-jedrzejczyk-jessica-penne-w-berlinie/

Edited by Zyzio

Ale stawialbym na Cyborgę... przy calej sympatii dla naszej.

PS. jednak ogladac pokrwiawione na ringu kobiety to nie to samo, co facetow. Jakos damska MMA to... nie dokonca to, co lubie.

No wiemn ale tak samo czulbym sie nieswojo widzac np. bokserkow w sukienkach baletowych. No cos nie gra. :) Jeszcze jak panna wygrywa duszeniem itd. ale tu byla klasyczna mordobojka.